Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

sebcio12 20-05-14 00:06

Cytat:

Napisał Estebano (Post 97146)
Widzę że najwięcej głosu mają magowie i ludzie z kontami stworzonymi przedwczoraj podający się za nowych(czytaj magowie na noobcharach). Szkoda... Zwiad był poszkodowany mocno ostatnimi czasy na npvp, teraz w końcu mają hita i mogą uciekać(a nie stać bez demejdżu) i płacze... Moim zdaniem UP wyszedł bardzo dobrze, i to nie tylko dla tego, że mam zwiada nekro alchema - bo mam, ale dla tego że teraz kto tankuje ten tankuje, kto jest dps ten jest dps. Boli mnie tylko, że cos co robi sie pod pvp jest bez użyteczne na mobach, a znów jak chcą coś zrobić pod expa to jest too OP na pvp...

Jedni się ciszą inni nie. Ciesz się bo jesteś nekro, ja jako duchowny alchemik kończę z altaronem.
Miałem być ultra suportem, teraz 3 nekro mnie złoży tak jak każdego innego gracza. Po co mam isc na expa ze zwyklych beltow jak bije w każdego moba tak mało, że sam to na kościane nie pójde 200 lvl.

Estebano 20-05-14 00:23

Widzisz, Gniewny. Kiedy uduiony był tak zwiad ele(który swoją drogą dalej to kupa), czy woj nekro. To nikt nie płakał bo było ich i tak malo a oni z tym jakoś żyli i i tak sie wyexpili. Teraz tacy sami mocni jak tamci zostaną, a nooby którzy grali tym tylko bo było mocne, odpadną albo zrobią nowe chary :)

Walles 20-05-14 00:26

Up
Dokładnie

Mervakis 20-05-14 00:28

Nie przesadzaj Sebuś, na kościanych ze świętych wzmocnionych bełtów, nawet taki nieogar w expieniu jak ja dawał radę na teście i miał profit.

sebcio12 20-05-14 00:41

Cytat:

Napisał Estebano (Post 97153)
Widzisz, Gniewny. Kiedy uduiony był tak zwiad ele(który swoją drogą dalej to kupa), czy woj nekro. To nikt nie płakał bo było ich i tak malo a oni z tym jakoś żyli i i tak sie wyexpili. Teraz tacy sami mocni jak tamci zostaną, a nooby którzy grali tym tylko bo było mocne, odpadną albo zrobią nowe chary :)

Przed upem na zwiadowce nekromane nikt nie narzekal, ostatnio stał się popularniejszy niż duchowny. Z puginałów i tak bił mocno, tak, że buła paru nakro dobrze siadała, mimo że bili 400+-, kiedy ludzie mieli więcej hp. To co zrobiła administaracja dopier**a więcej dmg (600?), a hp zabiera. Pozdro.

Estebano 20-05-14 00:53

I widzisz, tutaj jest ta różnica. "Z puginałów i tak bił mocno, tak, że buła paru nakro dobrze siadała, mimo że bili 400+-"

Jak sie dobrało paru zwiadków nekro to siadała buła mimo że każdy bił po około ~400 w pvp w moba ~800. Za cene drogich pugi, cięzkich, wymagających pełno many i niewidki przez co na servie npvp był nie użyteczny. Chcąc naprawić go w npvp zrobili OP w pvp, ale tu sie nie da zrobić idealnego balansu bo co bedzie dobre w pvp jest ciulowe w npvp a jak cos w npvp zrobisz dobre to jest OP dla pvp.

cewix 20-05-14 06:14

Przypominam, że pigunały z 80 atk spadły do 65 atak, więc przetestujcie jeszcze raz po ile bije taki zwiad nekro alche, bo już napewno nie po 1000 w ludzi.
Ale co prawda to prawda, zjebali leczenie, jest teraz o 2x mocniejsze, przez to tapen tawis wypada z gry ^^

Kr92 20-05-14 07:54

Fajnie byłoby jakbyście dodali ikonki do poszczególnych bufów, wrzucę kilka aur i nawet nie wiem kiedy która sie skończy, oprócz tego zadanie na przeszłości, zleca zabicie 10 smoków, fajnie byłoby jakbym mógł zabić 10 dowolnych a nie tylko zielonych. Nie wiem czy Marek zgłaszał to napisze jeszcze tutaj, zadanie u Twardowskiego jakiś schrzanione, oblecialem wszystkie pokoje, nieznalazlem mobka a misji nie chce mi odebrać
Skory za błędy pisze z kom
Peace

Irdorath 20-05-14 14:56

Cytat:

Napisał glowa223 (Post 97180)
wiecie ze za to co zrobiliscie chrzescijanski bog wsadzi was do chrzescijanskiego piekla

Tak

Gram zwiadem nekro ele i nawet mnie się już nie opłaca grać ...

Walles 20-05-14 15:19

UP.
Byłeś na expie że takie bzdury pierdolisz? co do opłacalności w swoim temacie już wstawiłem screeny jak to wielce jesteśmy poszkodowani :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin