Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Fałszywe złoto (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1262)

Mervakis 27-05-11 18:06

Jeśli ktoś jest niewinny pisze na PW i wyjaśnia sytuację. Jeśli ktoś jest winny to robi wojnę na forum i stara się zniechęcić ludzi do gry.

dvd85 27-05-11 19:41

Chciałbym powiedzieć kilku niedowiarkom iż ja także próbując zalogować się do gry ujrzałem informację że moje konto zostało zbanowane, wszystko jednak skończyło się pozytywnie, a o całej sprawie przesądziły nie tylko dowody mojej niewinności a otwartość umysłów ludzi którzy wbrew pozorom się nami opiekują w tej grze. Chciałbym również nadmienić iż zauważyłem ogromny lament ze strony kilku osób, którzy dużo wcześniej zasłużyli sobie na bana, nie mam zamiaru nikogo wytykać palcem - osoby te będą wiedziały o kogo chodzi... Mogę co najwyżej przytoczyć jedną z zaistniałych sytuacji, a mianowicie pewnego słonecznego dnia wyruszyłem poznawać świat altaronu, po kilkudziesięciu minutach poszukiwań znalazłem się w podziemiach gdzie toczyłem bój z Czerwiami, nie przechwalając się nawet nieźle mi szło do czasu gdy nagle zjawił się inny człowiek - ja na niego mówię fastman ponieważ zanim zdążyłem się przywitać usłyszałem "ja tu expuje kurw.. " o i tak o to poległem szybciej niż się przedstawiłem :)


__________________________________________________ __________

dMarley

apollo 28-05-11 07:58

ahahhaah zajebista historyjka XDDD

ksitka123 28-05-11 08:17

Ja mam taką sytułację że pożyczyłem bratu straszaka stracił go ja mu dałem swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k więc pisze tą odpowiedz żeby nie było że klonuje.




Pozdro
Morti

Kosiara 28-05-11 10:04

Cytat:

Napisał ksitka123 (Post 11080)
Ja mam taką sytułację że pożyczyłem bratu straszaka stracił go ja mu dałem swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k więc pisze tą odpowiedz żeby nie było że klonuje.




Pozdro
Morti


Made my day :D

Pekersik 29-05-11 22:29

witam
 
Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana

Slythia 29-05-11 22:34

Cytat:

Napisał Pekersik (Post 11484)
Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana

Od jakiegoś czasu.

Cytat:

Zabronione jest:
(...)
f) korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta przez np. zakazane oprogramowanie, wirtualne systemy czy kilka komputerów;

Van Taron 30-05-11 04:58

A jak to jest jak np jestem połączony siecią z drugim komputerem, udostępniając mu internet. Na obu komputerach jest grane w Altarona.

Pekersik 30-05-11 05:00

jest ban ja dostałem bana za to

Van Taron 30-05-11 05:02

Cytat:

Napisał Pekersik (Post 11505)
jest ban ja dostałem bana za to

Czyli muszę mieć internet od dwóch usługodawców i płacić podwójnie żeby ktoś z mojej rodziny mógł pograć razem ze mną? Czy mam wysłać ich do kafejki?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin