Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka weszła do gry! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4774)

Wicked 10-12-12 20:34

Szczerze mówiąc update według mnie powinien rzucić jakieś światło na rolę rycerza 2h w expieniu grupowym. A tymczasem jest on najbardziej bezużytecznym i zbędnym członkiem party.

1. Robi zdecydowanie mniej dmgu niż łucznik/mag. To absolutnie nie podlega dyskusji, pociski maga po 600+ czy odes kpiro to coś, do czego rycerz nawet 2h nie ma ambicji, aby sięgać.
2. Nie jest tankiem. Niemal totalny brak (w porównaniu do 1h) obrony sprawia, że 2h niezwykle ciężko znosi przyjmowanie strzałów na pysk.
3. Jest najbardziej narażony na niebezpieczeństwo jako DPS, ponieważ stoi obok stwora i w przypadku przerzucenia się stwora dostaje obrażenia niemal od razu.
4. W przypadku expienia na niewidzialnych i/lub uciekających stworach jest w najgorszej sytuacji, bo często goniąc za potworami chcąc je dobić - luruje na siebie i kolegów kolejne.

Czy więc ktoś z administracji może mi wyjaśnić, jaki jest sens istnienia rycerza 2h i jakie jest jego przeznaczenie w grze, która rzekomo ma nakłaniać do expienia w party?

tomakeo 10-12-12 21:10

No ale wybierając rycka 2h nastawiamy się na expienie solo czy nie ? Bo jeśli nie to nie wiem po co jest w ogóle podział na rycerzy 1h i 2h, jeżeli wszyscy chcą grać w drużynie.

Co do czwartego punktu to i rycerz 1h i rycerz 2h mają ten problem.


Teraz się zastanówmy nad tym, czego oczekujemy od Altaronu. Najpierw jest płacz, że rycerz 2h to piz*a, później ulepszają rycerza 2h i jest płacz, że za dużo bije. Teraz poprawiając obronę 1h jest płacz, że potwory przebijają się za mocno w rycków 2h. Z magiem i zwiadem jest podobnie.

Wobodo 10-12-12 21:19

Nie wiem czy cos zmienialiscie czy nie ale od momentu kiedy weszła ta łatka spadły hity.

Slythia 10-12-12 22:12

Cytat:

Napisał Wobodo (Post 48580)
Nie wiem czy cos zmienialiscie czy nie ale od momentu kiedy weszła ta łatka spadły hity.

Spróbuj zdjąć i założyć broń (pomaga) albo wymienić ją na odpowiednią dla Twojego poziomu. Hity nie powinny spaść, nic w tym celu nie było zmieniane.

Attax 10-12-12 22:44

Cytat:

Napisał Wicked (Post 48575)
Szczerze mówiąc update według mnie powinien rzucić jakieś światło na rolę rycerza 2h w expieniu grupowym. A tymczasem jest on najbardziej bezużytecznym i zbędnym członkiem party.

1. Robi zdecydowanie mniej dmgu niż łucznik/mag. To absolutnie nie podlega dyskusji, pociski maga po 600+ czy odes kpiro to coś, do czego rycerz nawet 2h nie ma ambicji, aby sięgać.
2. Nie jest tankiem. Niemal totalny brak (w porównaniu do 1h) obrony sprawia, że 2h niezwykle ciężko znosi przyjmowanie strzałów na pysk.
3. Jest najbardziej narażony na niebezpieczeństwo jako DPS, ponieważ stoi obok stwora i w przypadku przerzucenia się stwora dostaje obrażenia niemal od razu.
4. W przypadku expienia na niewidzialnych i/lub uciekających stworach jest w najgorszej sytuacji, bo często goniąc za potworami chcąc je dobić - luruje na siebie i kolegów kolejne.

Czy więc ktoś z administracji może mi wyjaśnić, jaki jest sens istnienia rycerza 2h i jakie jest jego przeznaczenie w grze, która rzekomo ma nakłaniać do expienia w party?

Może to jest dziwne ale zgadzam się z Tobą w 100% Rycerz 2h nic nie wnosi do teamu bo po co komuś taka osoba która robi mniejszy dmg stoi przy mobie jak można wziąć maga który ZAWSZE trafia w cel.

Didrika 11-12-12 06:18

Ja nadal wolę wziąć woja 2h do blokowania, niż 1h. 1h dla mnie jest giermkiem, co z niego za pożytek, jeśli wszędzie można biegać we dwóch. W takiej sytuacji jasne jest, że chętniej pójdę z 2h, którego combo dochodzi do 1k, niż 1h, co za więcej niż 700 nie uderzy.

Cytat:

Napisał Wicked (Post 48575)
2. Nie jest tankiem. Niemal totalny brak (w porównaniu do 1h) obrony sprawia, że 2h niezwykle ciężko znosi przyjmowanie strzałów na pysk.

Łał, wreszcie ktoś, kto potrzebuje mojego leczenia... a może i nie :( 150 ryc 2h blokuje 3-4 hydry na hape tawisie, więc o czym mowa w ogóle?

sidexxx 12-12-12 07:58

świetna aktualizacja ! jak tylko będę miał neta znów zacznę grać moim rycerzem <3

taki mały błąd na końcu pisze że kamienny pocisk będzie wymagał 30 many a chyba miało być 300 :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin