Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

Zeppelin 01-09-17 21:29

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 158697)
No ale co szlochasz? Idź się wypłacz w poduszkę.

A ciebie co ugryzło typie, piszę tylko że nie tędy droga, na wuj odgrzewacie non stop tego kotleta?

Nie lepiej po prostu zamrozić projekt i czekać aż w końcu wystartują z tym nowym projektem, sory ale tutaj piszecie że spodziewacie sie SETKI ludzi XDD beka

4 lata temu jeszcze można było w to grać, a teraz to tylko do kasacji sie nadaje przez te resety przenoszenie pvp na non pvp a potem ponowne robienie serwera, weźcie kurwa troche rigczu ogarnijcie

c770832 01-09-17 21:33

Wypierdalaj do askarskiego zoo malpiszonie XD

Zeppelin 01-09-17 21:37

Cytat:

Napisał c770832 (Post 158699)
Wypierdalaj do askarskiego zoo malpiszonie XD

masz ból dupy bo prawdę napisałem?

eremce 01-09-17 21:39

Cytat:

Napisał Zeppelin (Post 158700)
masz ból dupy bo prawdę napisałem?

Jeżeli tu wszedłeś to znaczy, że się interesujesz. Początkowo masz podejście takie jak wszyscy inni. Po co to robicie? To i tak nie wypali. Nikt nie będzie w to gówno grał. Mimo wszystko zajrzałeś na forum, zacząłeś komentować a za dwa tygodnie zaczniesz grać. Dlatego mój miły przyjacielu odpalamy od nowa ;)

Zeppelin 01-09-17 21:45

Cytat:

Napisał eremce (Post 158702)
Jeżeli tu wszedłeś to znaczy, że się interesujesz. Początkowo masz podejście takie jak wszyscy inni. Po co to robicie? To i tak nie wypali. Nikt nie będzie w to gówno grał. Mimo wszystko zajrzałeś na forum, zacząłeś komentować a za dwa tygodnie zaczniesz grać. Dlatego mój miły przyjacielu odpalamy od nowa ;)

Przyjacielu, powiem ci tak, interesuje się bo mi zależy, gram tutaj od 2013 roku i zawsze co jakiś czas wracam ze względu na przygody i emocje jakie tutaj doświadczyłem najlepszy i bezkonkurencyjny serwer z zajebistą społecznością na przestrzeni wszystkich lat i jak widzę co tu się teraz dzieje to po prostu żal mi tego wszystkiego.

Zao 01-09-17 21:55

Myślę że nikt nie chce resetów, kiedyś ich nie było, ludzie wracali na swoje stare postacie i były walki wszyscy grali z lekkimi przerwami jak była przerwa to nadal grali niektórzy gracze, był update u ludzie wracali a ostatnio zamiast upow są resety. Czemu? Bo po ostatnim ludzie nie chcą grać w tek przerwie bo wiedzą że będzie reset, ale to zależy od ludzi, bo to oni przestają gra. Myślę że zamiast tych resetow powinny być upy, wtedy to by się kręciło ale to wszystko zależy od nas graczy ;)

Zeppelin 01-09-17 22:04

Cytat:

Napisał Zao (Post 158704)
Myślę że nikt nie chce resetów, kiedyś ich nie było, ludzie wracali na swoje stare postacie i były walki wszyscy grali z lekkimi przerwami jak była przerwa to nadal grali niektórzy gracze, był update u ludzie wracali a ostatnio zamiast upow są resety. Czemu? Bo po ostatnim ludzie nie chcą grać w tek przerwie bo wiedzą że będzie reset, ale to zależy od ludzi, bo to oni przestają gra. Myślę że zamiast tych resetow powinny być upy, wtedy to by się kręciło ale to wszystko zależy od nas graczy ;)

Dokładnie, tyle że updejtami też próbowali podtrzymywać ten płomyczek, jedyny ratunek dla tego projektu to jest ta nowa gierka nowy powiew, i wtedy jak to było dawno temu kategorycznie zakazać resetów, aby można było zawsze wrócić i najważniejsze 1 balans postaci a nie co miesiąc loteria kto ma najlepsze ustawienie postaci a kto najgorsze.

Rankingu też bym się chętnie pozbył, jak został wprowadzony to coś się zmieniło na serwerze i wcale nie na lepsze.

sokoskiii 01-09-17 22:15

Cytat:

Napisał Zeppelin (Post 158705)
Dokładnie, tyle że updejtami też próbowali podtrzymywać ten płomyczek, jedyny ratunek dla tego projektu to jest ta nowa gierka nowy powiew, i wtedy jak to było dawno temu kategorycznie zakazać resetów, aby można było zawsze wrócić i najważniejsze 1 balans postaci a nie co miesiąc loteria kto ma najlepsze ustawienie postaci a kto najgorsze.

Rankingu też bym się chętnie pozbył, jak został wprowadzony to coś się zmieniło na serwerze i wcale nie na lepsze.

Dobra Typie te smuty to dla siebie zachowaj a jak tak koniecznie chcesz pisac to pw do łobuza z nim sie napewno dogadasz
silnik klient nie da sie wszystkie prace nowy silnik diesel zacofane nic nie wiecie. blallababalabla

Zao 01-09-17 22:48

Jeśli chodzi o balans to lepszego nie było. A jeśli chodzi o nową grę to już nie będzie ta sama gra , system pvp przerasta Tibie na altaronie , brakuje jeszcze rozwiązania walki na skulle, wiec tu by się przydał ten auto warmode.

ezzak 02-09-17 05:10

Cytat:

Napisał Zao (Post 158707)
Jeśli chodzi o balans to lepszego nie było. A jeśli chodzi o nową grę to już nie będzie ta sama gra , system pvp przerasta Tibie na altaronie , brakuje jeszcze rozwiązania walki na skulle, wiec tu by się przydał ten auto warmode.

Auto war-mode jak najbardziej spoko, ale jeśli balans jest poprawiony to i tak spory krok do war-modów, wcześniej było z nimi ciężko, bo przewaga jednej gildii nad drugą zmieniała się z nocy na noc, przez to, że w ciągu nocki można było przeskoczyć spokojnie 20 poziomów.

Jeśli chodzi o odchodzenie w przerwach, to nie jest dlatego, że ludzie i tak wiedzą, że będzie reset, weź pod uwagę, że Altaron to prawie ta sama społeczność od lat, gdzie Gwander pierwszego chara zakładał w przedszkolu, a teraz będzie zaczynał studia, czasu na gry online coraz mniej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin