Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

c770832 28-08-17 13:32

Ja tam wierze w nowy silnik, nie wiem w co ty wierzysz ziomek

Rahilux 28-08-17 13:40

Nie wiem jak wy ale ja wierzę w Adanosa.

Wyrosuaw 28-08-17 17:10

Proponuję odpalić już nowy serwer i dogrywać najwyżej te mapy dzień po dniu! Czekanie jest bez sensu, reklamę można zrobić później bo i tak jest więcej osób które znają Altaron i o nim słyszały niż tych drugich zaskoczonych że istnieje coś takiego xd

Myśleliście o tym aby profesje alchemika i elemnetalisty połączyć? Trzy profesje to o niebo lepszy balans! Gracz wybierając jako pierwszą albo jako drugą profesje połączenia alchemika z elementą będzie mógł zrobić więcej questów, a w pvp będzie bardziej liczył się skill i taktyka niż wkurzanie się że wybrało się zamiast duchowny alchemik to duchowny elementalista.

Tak, zostanie wtedy do wyboru bycie duchownych elealchem albo nekro elealchem ale zwiększy to przyjemność z gry i możliwość rozwoju postaci, zakończy płacz że alchemicy za dużo zarabiają a elementalista coś tam. Gospodarka raczej na tym nie ucierpi, nadal ten kto będzie chciał zrobić sobie poty albo runy to je będzie robił a kto będzie miał za dużo kasy będzie je kupował, da to możliwość zarobku każdemu po równo bo każdy będzie mógł to robić.

Zostanie jedynie do dopracowania balans duchowny i nekro i tyle!

Noratl 28-08-17 17:17

Kolego, jeśli wszyscy są super, to nikt nie jest.

Uwolniona Mysl 28-08-17 17:33

Beczka, ja o tej reklamie to słyszę, odkąd Maciek wykopał pierwszego scaraba w 96 roku, jako Lord Askary, gwaratuje wam, że jedyną reklamę jaką zobaczycie, to z Barbarą Kurdej Szatan i będzie to reklama playa jak sobie tivika odpalicie, pozdrawiam Lord Askary

Obles 28-08-17 17:44

Cytat:

Napisał Uwolniona Mysl (Post 158632)
Beczka, ja o tej reklamie to słyszę, odkąd Maciek wykopał pierwszego scaraba w 96 roku, jako Lord Askary, gwaratuje wam, że jedyną reklamę jaką zobaczycie, to z Barbarą Kurdej Szatan i będzie to reklama playa jak sobie tivika odpalicie, pozdrawiam Lord Askary

A dasz sobie rękę uciąć? :rycerz5:

Catthon 28-08-17 18:35

Cytat:

Napisał Obles (Post 158633)
A dasz sobie rękę uciąć? :rycerz5:

Razem z bickiem?

eremce 28-08-17 19:11

Cytat:

Napisał Catthon (Post 158634)
Razem z bickiem?

Nie wiem kto będzie ciął, ale jeżeli Łobuz dostanie rykoszetem, to wpadnie mu parę groszy na boku.

Hardyzz Skilzz 28-08-17 19:24

Nie robić żadnych reklam bo to nie ma sensu skoro ktoś zobaczy stronę wejdzie a tam nic i nikogo nie ma...z takim zapędem administracji server ruszy za miesiąc lub dwa, więc po co teraz jakaś reklama...

c770832 28-08-17 19:35

morda w kubel i do garów


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin