Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Koniec testów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10626)

Yooback 14-05-14 21:17

Ogólnie to zapatruję się z optymizmem na tą aktualizację. Może wróci chęć do grania, jedyna rzecz, która strasznie razi w oczy to limit na umiejętności...

Nie rozumie dlaczego ma być blokada poziomowa dla skilli. Nie wiem czemu h lvle płaczą, że niski poziom bije tyle co oni skoro nawet jeśli niskopoziomowej postaci uda się wysoko wytrenować skill dzięki czemu będzie bił podobnie to po pierwsze jest to tylko i wyłącznie jego sprawa bo to on poświęca wiele swojego cennego czasu na wytrenowanie umiejętności, po drugie postać z wyższym poziomem ma więcej hp i many a po trzecie ma więcej pnów, które może rozdać jeszcze w inne umiejętności dzięki, którym postać będzie silniejsza lub miała więcej udźwigu na mikstury, runy leczące.

Pizmak 14-05-14 21:34

Wiele osób tego nie potrafi zrozumieć ponieważ jest to pozbawione sensu. Ale administracja ma "swoją wizję" i broni jej jak lew, tylko po co?

Wyrosuaw 15-05-14 08:41

Itemy miały swoje ograniczenia lvlowe, miało to zostać zniesione i spoko bo można wtedy na niższym lvlu założyć lepszt set! Jednak wprowadzili limit umiejętności na dany lvl co tak na prawdę jest limitem lvlowym itemów więc zrobili jedno i to samo inaczej to nazywając. Zrobienie z jajka jajecznicy.

Veliothe 15-05-14 11:12

Powinni dać możliwość dowolnego skillowania. Jeśli mam czas, chęć a nie chce mi się expić to idę sobie skillować. Dajcie nam taką możliwość. Kto magom będzie robił runki za manasy?

tomakeo 15-05-14 12:49

Cytat:

Napisał Wyrosuaw (Post 96596)
Itemy miały swoje ograniczenia lvlowe, miało to zostać zniesione i spoko bo można wtedy na niższym lvlu założyć lepszt set! Jednak wprowadzili limit umiejętności na dany lvl co tak na prawdę jest limitem lvlowym itemów więc zrobili jedno i to samo inaczej to nazywając. Zrobienie z jajka jajecznicy.

Przeglądając tabelę, nie widzę ograniczeń poziomowych na umiejętność siły, więc o co chodzi?
@up
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?

Wyrosuaw 15-05-14 13:21

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 96606)
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?

100% racji! Powinno tak być! Ile porządku by to wprowadziło w grze! Temat kilka razy się przwijał między postami, kilka osób o tym pisało, system taki nie ma żadnej wady więc nie rozumiem czemu by nie zrobić czegoś takiego. O ile ta gra byłaby ciekawsza! Możliwość skillowania a zarazem umiejętne wykorzystywanie PNów!

cewix 15-05-14 14:19

Ten system jest spoko, jedynie ograniczenia to wszystko psują

Catthon 15-05-14 15:19

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 96606)
Przeglądając tabelę, nie widzę ograniczeń poziomowych na umiejętność siły, więc o co chodzi?
@up
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?

A ja nie lubię trenować i ten pomysł mi się nie podoba. Wolę siedzieć w depo niż godzinami tłuc skille, bo od nich uzależnione są moje obrażenia.

Mcree 15-05-14 15:22

Catthon przez Ciebie to wszystko! Nowych graczy którzy będą się pytać czemu im skille nie rosną będziemy odsyłać do Ciebie :>

tomakeo 15-05-14 16:07

Cytat:

Napisał Catthon (Post 96612)
A ja nie lubię trenować i ten pomysł mi się nie podoba. Wolę siedzieć w depo niż godzinami tłuc skille, bo od nich uzależnione są moje obrażenia.

No jak ktoś woli siedzieć w dp, zamiast iść potrenować, to już jego sprawa.
Logiczne jest, że podczas treningu zdobywamy doświadczenie chociażby w posługiwaniu się bronią.
Albo zrobić, żeby skille dało się wbijać tylko za pomocą PN, albo żeby wpadały podczas treningu/expienia.
Ale nie, lepiej to wymieszać, zrobić jakieś kosmiczne wymagania PN ot tak żeby max nigdy nie był do osiągnięcia i wrzucić na serwer, niech ludzie mają fun.

Trening powinien być elementem gry. Takie moje zdanie. Peace.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin