Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Catthon 16-06-15 08:54

Cytat:

Napisał paaaprikos96 (Post 130791)
@Paraliż: taki rycerz 50-60 poziomowy miał dość ciężko z zabiciem strzygi, która ucieka już na w miarę wysokim 'yellowie', wiem, bo przed resetem sporo expiłem rycerza na strzygach/wampirach. Teraz, kiedy nie można zdjąć parala czarem leczącym, taki rycerz nie zabije tej strzygi, jesli nie zdejmie jej na 'strzała'/na krytyka. To jeden z kilku przykładów, który pokazuje, że to nie był dobry pomysł z tym paraliżem. Niech administracja nad tym pomyśli poważnie.

@Punkty pvp: skoro max liczba pkt pvp ma wynosić 30, to jakim cudem mój 'noobchar' posiada 31 pkt? :uśmiech8:

A co z hoxe alpem?

Nil Loth 16-06-15 09:30

Cytat:

Napisał Catthon (Post 130795)
A co z hoxe alpem?

Widać, że rycerzem strzygi nie biłeś :P

kacpinio1 16-06-15 09:34

Ogolnie fajnie ale z tym paralem to bedzie rzezn. Ostatnio bylem solo na zwyklych hydrach i jak wyskoczyly mi trzy to mialem problemy z odbiegnieciem bo lecial paral za paralem. Teraz to moge sb stanac w miejscu i modlic sie aby nie walneły combo bo proba ucieczki nie ma sensu. Moze wprowadzcie tak ze parala od graczy(bombe i czar) zdejmuje tylko leczenie a od potworow czary przyspieszajace i leczenie.

Catthon 16-06-15 09:34

Biłem, ale jeszcze przed resetem i przyznam, ze nie pomnę.

A co do hydr i profanów - może to nie miejsce do chodzenia solo?

mario 16-06-15 09:39

Cytat:

Napisał kacpinio1 (Post 130799)
Moze wprowadzcie tak ze parala od graczy(bombe i czar) zdejmuje tylko leczenie a od potworow czary przyspieszajace i leczenie.

Chyba coś ci się Navarog pojebało od tego hashyszu. Od graczy tylko przśpieszeniem. Od potworów leczenie/przyśpieszenie ;]

leavemealone! 16-06-15 09:54

@punkty pvp.
wejdzie sobie w swoj profil na stronie i policzcie ilosc zabitych graczy. Nastepnie wykonajcie działanie: ilosc zabitych graczy*1. Wynik powinien odpowiadac liczbie punktow pvp. I to jest wlaciwe. Gdyby punkty z przed latki zostaly podzielone przez 3, to okazaloby sie, ze za niektore fragi zdobylismy 0.33 punkta, co jest niezgodne z nowym systemem pvp, za ktorym glosowaliscie. Ciezko jest zjesc ciastko i miec ciastko. Nie ma tu zatem mowy o zadnym bledzie.

@paral
yahooo. Teraz wreszcie mikstury pogromcy zywiolow beda sluzyc do czegos innego niz loor na piaskowych. Beda potrzebne rowniez do expa :) sprawdza sie rowniez mikstury na speed :)

kacpinio1 16-06-15 10:25

Keavira masz racje pojebalo mi sie :)
A cathhon hydry to "byl" dobry exp dla maga solo na wiekszym poziomie :/

koziolqq 16-06-15 10:27

Czy przy zmniejszaniu wagi pustych fiolek, buteleczek itd nie powinna zostać zmniejszona waga mikstur? Czy po prostu waga 'płynu' została specjalnie podniesiona aby plecak mikstur ważył dokładnie tyle samo co przed łatką?

Altrel 16-06-15 12:34

Chodziło o to, by nie trzeba wyrzucać pustych naczyń podczas zdobywania doświadczenia, można z nimi wrócić do miasta i wykorzystać do alchemii. Sama ciecz wcześniej ważyła zbyt mało (w porównaniu do wagi naczyń), teraz jest to lepiej widoczne.

memoreloo 16-06-15 13:18

Czy nie był zmniejszany dmg odes rago o 10%, bo 1H expił za szybko względem 2H? To teraz nerfimy 10% rago tote dla 2H, by ten expił jeszcze wolniej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin