Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Urban (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6324)

carlcoxxx 25-07-14 06:36

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, mosiężne hełmy, królewskie nogawice, smocze tarcze, bitewne pancerze, bitewne hełmy, złote tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 26-07-14 06:41

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, królewskie tarcze, pary królewskich butów, gromy, pary kościstych butów, smocze hełmy, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

szymongal 26-07-14 07:23

PVP

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, demoniczne pomioty, kościste tarcze, bitewne tarcze, bitewne pancerze, bitewne nogawice, złote tarcze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 27-07-14 06:30

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, pary mosiężnych butów, odkażacze, gromy, smocze zbroje, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote zbroje, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

szymongal 27-07-14 09:00

PVP

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, smocze tasaki, demoniczne pomioty, odkażacze, tizony, pogromcy, królewskie nogawice, królewskie pancerze, pary królewskich butów, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 28-07-14 06:32

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, królewskie pancerze, pary królewskich butów, kościste nogawice, kościste hełmy, smocze zbroje, bitewne pancerze, bitewne nogawice, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

szymongal 28-07-14 09:39

PVP

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne tarcze, smocze tasaki, tizony, królewskie tarcze, kościste nogawice, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote tarcze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 29-07-14 06:31

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, demoniczne pomioty, odkażacze, pogromcy, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze tarcze, bitewne nogawice, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

szymongal 29-07-14 07:23

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, pary butów maga, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, kościste zbroje, kościste hełmy, smocze nogawice, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 30-07-14 09:23

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne tarcze, demoniczne pomioty, królewskie pancerze, mroczne halabardy, kościste nogawice, kościste zbroje, bitewne pancerze, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin