Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Paral + Prędkość poruszania się z liczbą capa (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11047)

Altrel 26-05-14 21:45

Cytat:

Napisał Buhajek (Post 98927)
Cały ten updejt to jeden wielki bug.Teraz wychodzą efekty gównianych testów przeprowadzanych przez administrację !

To Pańska gildia z Panem Zurvym na czele żądała zablokowania możliwości używania UHa na paraliżu.

Lonewolf 26-05-14 21:49

Cytat:

Napisał Altrel (Post 98926)
UHy nie działają na paraliżu.

no spoko, tylko że ja stałem z 3 sekundy w miejscu zanim on do mnie doszedł, gdy doszedł dostałem parala, ale stałem w miejscu i stojąc w miejscu nie mogłem go użyć a jak już to powinno być że nie mogę go użyć chyba tylko gdy próbuje sie poruszać na paralu nie?

Buhajek 26-05-14 21:49

Gościu ja coś pisałem o uhu?Swoją wypowiedzią objąłem całokształt sytuacji jakie mają teraz miejsce na serwerze.A tak btw gracz Bubsko prosi Cię o odpowiedź w temacie odnośnie hape odes kpiro ! Lepiej zajmij się tym ,bo Ja osobiście nie prosiłem Cię o twoją odpowiedź ;D Pozdro

begar321 26-05-14 21:51

@Altrel
To do ch*** czemu mialem wrazenie , ze caly czas stoje w tym samym miejscu ? To potwierdza fakt , ze paral dziala jednak za mocno gdy mamy malo tego capa . Inna sprawą jest to , ze gdy kupie sobie 50 mikstur maga to parala wogole nie czuję .(lol)
Z informacji ktore piszemy jednak cos wynika , i zamiast probowac się tłumaczyć nalezalo by się temu więcej uwagi...

Altrel 26-05-14 21:51

W temacie odnośnie 'hape' odes kpiro' odpowiedział już Pan Pregusia, nie mam nic do dodania.

@begar321 - Praojcie spowalnia o 45% prędkości, którą posiada Pan w danym momencie, jeżeli jest Pan zbytnio obciążony to spowolnienie jest dużo bardziej widoczne niż gdy jest Pan pusty.

Lonewolf 26-05-14 21:52

no dokladnie, ludzie mu pisza przez 5 stron ze z tym paralem jest kilka bledow a on dalej w swoje

Blahir 26-05-14 21:54

Zlikwidowanie tego głupiego poruszania się w zależności od ilości capa uratuje sytuacje.

adrianos20 26-05-14 21:58

Administracja juz pewnie mysli nad naprawieniem tego, broni sie poniewaz nie maja jeszcze alternatywnego pomyslu na rozwiazanie tego, ale daja rade. NIE MAJA WYJSCIA .

begar321 26-05-14 22:00

Cytat:

Napisał Altrel (Post 98933)
W temacie odnośnie 'hape' odes kpiro' odpowiedział już Pan Pregusia, nie mam nic do dodania.

@begar321 - Praojcie spowalnia o 45% prędkości, którą posiada Pan w danym momencie, jeżeli jest Pan zbytnio obciążony to spowolnienie jest dużo bardziej widoczne niż gdy jest Pan pusty.

Wiem proszę Pana wiem wiem wiem . Ale zastanowi się pan jeszcze raz ..... jak 170 wojownik moze dostac parala od hydry czy tam praojca i odrazu się poskładać? Proszę zostawic juz to glupie leczenie na paralu .... tu chodzi o jego moc !!!

Hydra zabije powolnego wojownika ktory ma 3,5k hp ... co jest w staniie zrobic z magiem ktory jest zaladowany ?
Btw. Proszę tutaj przywrocic starego parala poniewaz byl dobry i nikt o niego nie plakal , paral dzialal i robił swoje !

Altrel 26-05-14 22:03

Na non-pvp Pan Eletrix expi 110 rycerzem nekromantą z Panem Akenem we 2, nie mają jakichkolwiek problemów - to tak odnośnie hydr.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin