Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Wspomnień Czas (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3821)

Uwolniona Mysl 15-07-12 15:34

Cytat:

Napisał Stros (Post 37460)
Mała dziewczynka ganiany po całej mapie przez Trianosa, Selbo, Lai, Colensa..... i przez Eldokę na Wolno. Dopiero w trapie przy bagiennych po kilkukrotnym odliczaniu combo udało się zabić Sebka.

No taaa po takim długim czasie jaki przestałem w depo każde wyj¶cie poza było dla mnie frajd± :D Prawie padłem,bo pacca nie miałem leczyłem się tawisem.Iiiii nigdy nie zaprzeczałem,że próbowałem się dostać do collegium,lecz mój lvl i poziom ogarnięcia w tamtych czasach za dobry nie był


Panowie Nill się zalogował
VC:O kurwa,to ja nie wychodze z depo
VC:Nie no,jak on się zalogował to akcja przegrana

maja1414 15-07-12 15:51

A nie mówiłem, że rudym nie wolno ufać?

Uwolniona Mysl 15-07-12 23:05

Cytat:

Napisał maja1414 (Post 37477)
A nie mówiłem, że rudym nie wolno ufać?

Hmm,a pamiętacie tego screena którego kto¶ wrzucił z rozmowy Daarko z Dor±,to się w sumie też do starych wspomnień zalicza :D

sebastianix 15-07-12 23:32

Mi się kojarzy akcja jak paputa w trapa złapali¶cie na mostku. 1 osobe przesun± repito i nie ma :D

Super akcja była na ankardii na smokach. Wy z 2 stron. W ogole pamietam ze to jakos bylo tak Trianos, dalej ekipa od was, My z 6-7 osoby, znowu wy, i na końcu chyba Lai z Fok±. Szkoda ze filmiku nie ma, wiem że Furia miał co¶ ale 1 padł ;p Wszyscy krzyczeli: "No to jeste¶my w du-pie" wtedy Nunu¶: Walle na lew± i ogjeń. Wtedy to poczy¶cili¶my caly team.

2 Akcja Ank to na elfach też fajnie było. Genialnym pomysłem miało być wastowanie was z kamiennego, ale to była porażka :D

A najfajniejsze 2 buły to wasza przez okienko na bakalelu i podziekowania "dzieki trianos za bomby " :D A 2 to nasza na staku przy benezjonie.

Fajny motyw to jak dla julki neta wywalilo i stoi, wszyscy wtedy j± uhali konkretnie długo stała no ale cóż :P

Każda akcja u nas się rozpoczynała "Kto ma jakie¶ walle?" ZAWSZE :D

daarko88 16-07-12 10:12

Zajebista akcja była na Ankardii na smokach...Kiedy na mostku trap mialem 6 mwall za mna buly i kazdy mnie leczyl... kilka razy red... pózniej zaczeli¶cie uciekać w gł±b jaskini... wkońcu nas otoczyli¶cie nas było z 7-8 osób a was z 12-15. i na VC Noonu¶ tylko krzyczał..."Lewa Lewa...Prawa Prawa... Kurwa jeste¶my w dupie" hahahaha i moment kiedy od nas się zaczeli logować i biec na Ankardie a Noonu¶ " Rush Rush kurwa na pełnej piĽdzie no Rushuj kurwa w Prawo w Prawo.... i pokolei was wybili¶my. Od nas Furya chyab czy Andreas tylko padł. To był ten moment kiedy Aleg nas zdradził. Pierwsza akcja... Ale była pompa na VC. Albo ta akcja na żelaznej bramie... my na stacku wszedzie mw Exorit lata wokół było z 15x15 osób a ja schodze schodki widze już sd lec± i kick... konserwacja multimedii hahaha i cudem przeżyłem nie wiem jak.. pamiętam ze do Artezona dzwoniłem. Albo na przeszło¶ci bloczenie wieży te pushowanie godzinami haha jest co wspominać ;P Jeszcze wspominam akcje w nocy... kiedy nas bylo moze z 8 osob i was też nie za wiele co po minosach sie ganiali¶my co padł eldoka alisoad i jeszcze paru. Ja na dżumixowany w 3 dupy i słysze na VC tlyko od Artezona "nie idĽ Daarko nie idĽ bo padniesz. Sobie pomysłałem jak padne to padne ale zwała bd ;P wtedy pamietam jak Pampeluan wawra zabił pod zamkiem w tym koncie w Neo wybiegł na mnie Mala dziewczynka Digidong i jeszcze ktos i we 3 nie mogli zabić ;p Ale jaja były Nocne szaleństwa.


Pozdrawiam Daarko

jasiek50 16-07-12 13:26

Na tych smokach padł furya bo go blokłem noob harem,

crunchips 17-07-12 08:36

Mi się najbardziej podobało na rotach co wybiegli¶my 5-6 z Ozim comanderem
i pobiegli¶my na czerwie koło GSów na tak± górkę co Exorit wbiegało na schodki Ozi wypychał a wy padali¶cie jak w kolejce do tample a nasi od drugiej strony dobiegali a wy się na te schody pchali¶cie 6 nas a EXoritów z 11-12 na koniec wybiegli¶my z tego alatrapa w 14. T± akcje najlepiej pamiętam moja pierwsza


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin