Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] exp , leczenie , loot (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2929)

maja1414 06-01-12 07:02

Cytat:

Napisał eremce (Post 27658)
Smoki to rarytas. Oficery zarobek. Tak było kiedyś i tak powinno być zawsze.

Na smokach (jeśli ci chodzi o zwykłe i dl) to ty możesz expić palkiem i knightem do 60. Oficery haha tak się mówiło na 30lvl jak się zbierało na 2 promocję. 30k/h i 40k w kasie (nie wiem byłem tam może z 40min i stwierdziłem że szkoda czasu).
Jeśli moja gra ma się kręcić wokół dragi-oficery-dp-super wymagające, trudne, kosmiczne questy no to jak wy chcecie zachęcić graczy?

Total 06-01-12 07:43

"Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko
Zrobię tu porządki i rozwieje wasza mrzonki
Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki"
K44 - Konfrontacje

Gram od początku servera, powiem tak - Gra jest za łatwa.
Każdy gracz z większym poziomem może zabić wszystko, postacie są za mocne w porównaniu do potworów, brakuje wyzwań.
"za mało kasy, za słaby loot, za słabe leczenie, za małe obrażenia, niema gdzie expic" każdy tylko narzeka - Ludzie ogarnijcie się.
Macie gdzie expic, gdzie zarabiać i to jeszcze jak, więc w czym problem? A już wiem, człowiek to wredna bestia, zawsze ma za mało.

Administracja zbyt osobiście traktuje większość wypowiedzi, niema co się dziwić, wszyscy na servie się znają.

Teraz mój niedorzeczny pomysł - osłabić każdą profesje 3 razy (co najmniej) i postawić nowy server. :B

Pozdrawiam
Tuz

maja1414 06-01-12 07:56

W sumie Tuz mogą stawiać od nowa serwer i tak będzie grało 20 osób czy 30.
Tu nie chodzi o to czy jest czy nie ma gdzie expić. Czy da się zarobić czy nie.

Chodzi o to że gra się w gry bo one przyciągają swoją niezwykłością. Wejdziesz do gry i powiesz "o nawet bym się tego nie spodziewał" No i tak było przez pierwsze 40lvl.
Gdy odkryłeś mapę to stawało się tylko czystym "maniaczeniem"
(przepraszam za kolokwializm). Wiem że nie można krytykować ich jak ma się1 programistę (nie licząc pozostałego team czyli grafików itp) tylko w zespole i tylko on tyra żeby nowości mogły wejść w życie. Ale czy to takie trudne zrobić w 8 miesięcy siedząc po 1h dziennie nowy teren 100 na 100 kratek? Wklejać drzewka czy krzewy (chodzi mi tu o czystą wyobraźnię). Sądzę że w paincie mógłbym zrobić całą powierzchnię altaronu (poziom 0) w te 3 miesięcy mając do dyspozycji wszystkie elementy grafki. Wystarczy tylko tak jak gracze przy altaronie (np. Master'Bolter 24/7 :D:D:D) siedzieć przy projekcie, a nie tak jak dzieciaki z gimnazjum robić coś na ostatnią chwilę, bo już się ktoś niecierpliwi.
Wystarczy trochę przedsiębiorczości (umiejętność dostrzegania potrzeb i doskonalenia pomysłów). Jeśli się nie da zatrudnijcie jakiegoś pracownika co wam to zrobi w 1 dzień. Bo nie jest trudno rozrysować plan jak będzie wyglądał teren. Gorzej jest już z wprowadzeniem tego do życia bez bugów.
Jakby mnie ta gra nie znudziła to pewnie bym już miał 160 więc RATUJCIE JĄ :)

"Jedność jest siłą, jedność ma moc"

Slythia 06-01-12 08:05

Niestety, to wszystko nie jest takie fajne i proste jak opisałeś. Dla przykładu - jeden, dłuższy quest to około dwóch tygodni projektowania, tydzień pisania kodu (dzień w dzień) i kolejny tydzień - dwa sprawdzania tego. Co z resztą? Naprawdę, nie obijamy się czekając na cud z nieba - porozmawiaj z doradcami jak naprawdę to wygląda, ile mają zadań.

Myślisz, że dlaczego staram się dyskutować, dlaczego biedni doradcy ciągle wypisują w odpowiednich miejscach największe problemy, błędy czy niedociągnięcia? Zbieramy informacje, dyskutujemy w naszym gronie, szukamy dobrych rozwiązań, sprawdzamy je, testujemy i tak dalej.

Tak, wiemy - gra jest za łatwa, to nasza wina - nie doceniliśmy graczy. Jednak nie da się tego tak łatwo naprawić. Wszystko wydaje się banalne jeśli jest się po waszej stronie barykady.

Masz konkretne pomysły, widzisz konkretne problemy bez wyrzutów, płaczu czy narzekania? Zapraszam do dyskusji i przedstawienie mi tego - jest mail, pw, gadu, nawet team speak.

Attax 06-01-12 08:17

Dla tego teren jaki teraz powinniście dodać to teren dla bardzo doświadczonych graczy gdzie pełno w nim nowych potworów. A prosiłbym tez o 1 dodatkowy outfil który odpowiadałby temu klimatowi jak będzie na tym terenie, mam nadzieje ze (ten teren) bedzie w innym klimacie niz trawa drzewka wilki i lisy ;p. Fajnie np wygladaly by jakies spalone lasy z lawa itp nie wiem

Tak samo skoro mowisz ze jest tu 100 osob online to powinny byc ankiety np:
W jakim klimacie ma byc nowy teren :
a) pustynie
b) tereny wulkaniczne
c) tereny arktyczne
d) dżungla
i tak dalej...
To by byla chyba 1 gra z takim system. A no i wina nie spadałaby na was bo to gracze tworzyli by Altaron.

Slythia 06-01-12 08:21

Cytat:

Napisał Attax (Post 27665)
(...)
Tak samo skoro mowisz ze jest tu 100 osob online to powinny byc ankiety np:
W jakim klimacie ma byc nowy teren :
a) pustynie
b) tereny wulkaniczne
c) tereny arktyczne
d) dżungla
i tak dalej...
To by byla chyba 1 gra z takim system. A no i wina nie spadałaby na was bo to gracze tworzyli by Altaron.

Jak myślisz, czy lepiej jest jak gra posiada wspólną podstawę, wszystkie aktualizacje i tereny są*przemyślane, zmierzają w jedną, konkretną stronę czy gdy gra jest totalnym miszmaszem - tu lodowiec, tu wulkan, tam kosmiczne miasto a nad wszystkim lata magiczny olimp z zeusem na czele? W którą grę wolałbyś grać? Staramy się, by Altaron był tą pierwszą grą, mamy rozpisany schemat przyszłego rozwoju, co mniej więcej ma się dziać i dlatego nie będziemy we wszystkim ślepo słuchać graczy.

Attax 06-01-12 08:24

ja to kocham twoje porownania w najbardziej pesymistycznym stylu jaki mozna miec tak napewno gracze zazyczyli by sobie miasta kosmitow a po srodku tego wielki krzyz z giewonut. Ja juz sie nie wypowiadam wiecej w waszych tematach bo to bez sensu.

Slythia 06-01-12 08:29

Cytat:

Napisał Attax (Post 27667)
ja to kocham twoje porownania w najbardziej pesymistycznym stylu jaki mozna miec tak napewno gracze zazyczyli by sobie miasta kosmitow a po srodku tego wielki krzyz z giewonut. Ja juz sie nie wypowiadam wiecej w waszych tematach bo to bez sensu.

Zastosowałam hiperbolę by w prostszy sposób wyjaśnić o co dokładnie chodzi. To nie jest pesymizm.

pawello13 06-01-12 09:12

MG Slythia -powiadasz , że jest PEWNIE wiele miejsc gdzie można zarobić( takie pytanie, a grasz wogóle na tym serwerze? czy na teście po jednym dniu to wszystko oceniasz?).. ale nie ma takiego klimatu jak na kościanych które wiecznie zajęte i jak na hydrach, moze po prostu dążcie do tego by coś takiego sprawić , i żeby wymagały blokerów ponad wszystko, to będzie się wtedy coś działo.

i tak, BARDZO BARDZO WKURW* te wasze tajemnice, wogole jakies ssy z upa a tam tylko nowy krzak i outfit po fitnesie rocznym;/ otwórzcie sie troche..

Slythia 06-01-12 09:33

Nie gram - kieruję się zdaniem wielu zaufanych osób z różnymi poziomami.

Jakiego konkretnie klimatu? Masz rację - też chcę, by powstało więcej expowisk do grupowego polowania i będziemy do tego dążyć. Jeśli masz jakiś konkretny pomysł jak takie miejsce ma wyglądać to pisz, chętnie poznam Twe zdanie (i nie jest to ironia). Jednak proszę, nie chcę tworzyć 10 miejsc z kościanymi smoczkami i hydrami.

Przy następnej aktualizacji zdjęcia będą ciekawsze. Jakie konkretnie tajemnice przeszkadzają Ci najbardziej?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin