Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Tabela Subprofesji - CPVP (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22606)

szymon39 06-09-18 22:24

Teraz jest pora na zmiany nie na porównywanie. Jeżeli duch ma być enjoyable to takie leczenie jest okej bo fajne solo hunty robi. To ma być jego zaleta w team huntach bo przy obecnym exhauscie na sio to akurat ma znaczenie.

EDIT: No i oczywiście chodzi o leczenie rycków też.

Catthon 06-09-18 22:30

To są zmiany. Leczenie ducha to nie jest coś, na co do tej pory ktokolwiek by narzekał (oprócz nekromantów, którzy narzekali na zbyt mocne leczenie ducha). Leczenie zostaje na 10%. Nie chcę ruszać bardziej balansu, zwłaszcza, że teraz wypowiadają się tylko osoby stawiające na rozgrywkę non pvp. Boostując leczenie takiego rycka czy maga trzeba pamiętać o równoległym boostowaniu dmg takiego nekromanty. Jeśli będzie potrzeba w przyszłości, jest już narzędzie i można to zmienić z zapisem.

szymon39 06-09-18 22:33

Wiesz Mrokuł z drugiej strony duchowni mogą narzekać na dmg nekro i tak w kółko.
Zaletą ducha ma być właśnie dmg ze świętości i leczenie to też ma być zaleta, nie tylko z czarów ale także z wartości. Jako kompromis proponuję punktowe 15% wprowadzić i zobaczymy jak będzie. Jak będzie masowe narzekanie to wtedy się zmieni na mniejsze ale szczerze mówiąc niech każdy skupi się na swojej profesji i wypowiada się o tym czym gra ja sugeruję dać na 15% punktowe.

EDIT:
Już nie wspomnę o tym, że nekro może się uhać więc można dewagować na ten temat.

Catthon 06-09-18 22:45

Ktoś jeszcze jakieś zdanie w kwestii leczenia? Za lub przeciw? W chwili obecnej chyba tylko ja jestem przeciw, a nawet nekro nie mają nic przeciwko wstępnie.

Jakieś opinie na zakończenie debaty?

Waka 06-09-18 22:46

Ja powiem tylko, że to co teraz robisz Catthon to nie jest dyskusja. Cały czas mówisz, że mamy podjąć jakąś dyskusje, a ja się czuje jak bym rozmawiał ze ścianą. Wszyscy ci piszą niech będzie xyz a ty abc. Zauważ, że jesteś jedyną osoba w całym temacie której nie podoba się moja tabelka podając argument, że ci się nekro ele nie podoba. Więc czemu nazywamy to dyskusją skoro i tak nie dochodzimy do żadnego konsensusu.

Dla mnie aby uniknąć nieporozumień zróbmy to głosowanie.

Woolin 06-09-18 22:49

Wlaśnie zrobilismy kilka testow pod depozytem.
Moja postac maga duchownego z 65mlvl leczy z runy za +/- 1100
kolega ze 149mlvl wali z tej samej runy za 1300, chcialem zapytac gdzie tu
logika?
Zwiekszajac leczenie o 20% różnica jest i tak niewielka, a zreszta leczenie ma to do siebie ze czesto mamy doczynienia z "overhealem", gdzie nadwyzka idzie w powietrze, obrazenia zawsze wchodza za 100%.
Prosze w oparciu o to co napisalem wyjasnic mi dlaczego zwiekszenie leczenia o 20% jest przesadzone?

szymon39 06-09-18 22:50

Nekro nigdy nie zrozumie ducha i tyle.

Nekro ma najwyższy rate 20% i to jest według mnie okej bo ma być DPS to niech i duch ma te 20% chociażby w leczeniu.

Alchem 06-09-18 22:57

Ale chyba 20% dla lecznie to dobra wartośc :)

Catthon 06-09-18 23:01

Cytat:

Napisał Waka (Post 168054)
Ja powiem tylko, że to co teraz robisz Catthon to nie jest dyskusja. Cały czas mówisz, że mamy podjąć jakąś dyskusje, a ja się czuje jak bym rozmawiał ze ścianą. Wszyscy ci piszą niech będzie xyz a ty abc. Zauważ, że jesteś jedyną osoba w całym temacie której nie podoba się moja tabelka podając argument, że ci się nekro ele nie podoba. Więc czemu nazywamy to dyskusją skoro i tak nie dochodzimy do żadnego konsensusu.

Dla mnie aby uniknąć nieporozumień zróbmy to głosowanie.

Zauważ, że ja wprowadzam do tabelki o której dyskutujemy dużo zmian w ciągu jednego dnia, argumenty mnie przekonują. To nie tylko argumenty w tym temacie, ale też w dyskusjach na discordzie i w grze. Ty zaś wciąż lecisz z tym samym argumentem i tą samą propozycją. Rozumiem porównanie do ściany, bo generalnie też czuję się jakbym z nią rozmawiał.

Wzrost o 20% jest przesadzony, ponieważ to wzrost o 20%, kiedy żadnej innej wartości o tyle nie podwyższamy. Na tej samej zasadzie można spytać dlaczego wzrost o 50% nie jest przesadzony.

Ale okej, konsultacje to konsultacje.
Waka, przygotuj proszę ostateczną wersję tabelki nad którą będziemy głosować, ja przygotuję swoją, damy czas do jutra do powiedzmy 15.

Veliothe 06-09-18 23:20

ludzie pracują w tych godzinach...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin