Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Publiczny serwer testowy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9403)

cewix 28-02-14 14:23

Cytat:

Napisał Wicher (Post 88257)
Mowisz uzywaj krzakow na ognistych, wtf ?! To inna subprofesja niz elementalista juz tam nie poexpi ?

DOKŁADNIE!, inna sub-profesja już tam nie poexpi i co, źle? Chcecie, żeby subprofesje różniły się bardziej to masz chociaż tyle, każda subprofesja musi miec swoje dobre strony i to jest dobra strona elementalisty.

Cytat:

Napisał Wicher (Post 88257)
Jak mam trzymac odpowiedni dystans od potworkow w tak waskich przejciach ? Tak co chwile bede odbiegal jednak co 2 sekundy mobek i tak mobek bedzie do mnie podchodzil i bede dostawal hity

O KURWA STRASZNE,bo przecież wojownik i mag nie dostają hitów xD, dla ciebie byłoby najlepiej jakby zwiadek biegał 3x szybciej i bił tak mocno jak mag nie?

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 88263)
Ogólnie Altaron miał być trudny, te Wasze 250 poziomy wyprzedziły grę, no ale cóż teraz poradzić. Odpisałem też w temacie o czarach zwiadowcy.

Jest trudny, kto w ogóle powiedział, że altaron jest łatwy bo ludzie mają duże lvle, chyba jakiś za przeproszeniem idiota, niby do czego to porównujecie bo nie rozumiem?
A może zwyczajnie 250lvl to słabizna, a no bo tak jest, co prawda jeszcze nie ma wystarczająco mobów i questów na ten lvl, ale czy jesteś w stanie tym 250lvl solować gargi? No nie. Wnoski wyciągnijcie sami.

Catthon 28-02-14 15:09

Nie sądzę, by respy ognistych, bagiennych, gargów czy piaskowych były tworzone z myślą o tym, by ktokolwiek expił tam solo.
Tak jak ta gra, respy i potwory, nie były tworzone z myślą o ludziach, którzy chcą wbić tu 350 poziomy. Gra musi mieć swoje limity, wyścig szczurów nie może być wieczny.

Myślę, że część tych zmian ma na celu właśnie spowolnienie i utrudnienie rozgrywki, by nikomu nie przyszło potem na myśl, że 250 poziom powinien móc wszędzie expić solo.

Ale to tylko moje prywatne zdanie.

Wicher 28-02-14 16:15

@Cewix

Byles ? Testowales ? Czy pierdolisz glupoty tylko po to zeby pierdolic ? Gdy mob stoi obok mnie bije slabiej niz 100 mag z pociskow, przy tym trace w pizdu wiecej, nie idzie nawet wyrobic z mana, w dodatku nie majac tapen tawisa aktualnie duzym wyzwaniem jest dla mnie expienie tam, to po tych zmianach bedzie to niemozliwe. Gwarantuje ci ze usralbys sie a nie expil tam solo na moim lvlu. Kiedy 100 lvle pisza jak bardzo nie znaja altaronu to poprostu bicz please, az nóż w kieszeni mi sie otwiera.


@Catthon

Czy ja powiedzialem ze moze expic wszedzie ? Sa respy na ktorych nie moze, a czemu by ograniczac respy na ktorych mogl do tej pory ? To tak jakby twojego 140 zwiadkowi zabronic expic na starszych smokach bo to sa kurwa smoki, przeciez to potezne stwory nie mozna na nich expic solo, wiec idz oraj trolle do usranej smierci. Administracja chce wiecej expowisk na ktorych nie mozna expic solo - to niech je stworzy. Czemu uwazasz ze ta gra nie byla tworzona pod osoby ktore beda miec 350 lvl ? Po to w tego typu grach jest nieograniczony lvl aby mozna go bylo wbijac dowoli. Jezeli chca wprowadzic ograniczenie niech wprowadza do konkretnego lvla i.....i wtedy co ? Urokiem tej gry jest to ze mozesz expic w nieskonczonosc.

Bubsko 28-02-14 16:45

Cytat:

Napisał Wicher (Post 88295)
@Cewix

Byles ? Testowales ? Czy pierdolisz glupoty tylko po to zeby pierdolic ? Gdy mob stoi obok mnie bije slabiej niz 100 mag z pociskow, przy tym trace w pizdu wiecej, nie idzie nawet wyrobic z mana, w dodatku nie majac tapen tawisa aktualnie duzym wyzwaniem jest dla mnie expienie tam, to po tych zmianach bedzie to niemozliwe. Gwarantuje ci ze usralbys sie a nie expil tam solo na moim lvlu. Kiedy 100 lvle pisza jak bardzo nie znaja altaronu to poprostu bicz please, az nóż w kieszeni mi sie otwiera.


Jak mob podejdzie do palka to faktycznie wygląda to słabo,zabicie potwora trwa wieki,co w połączeniu z tak duzym poborem many nie wyglada za fajnie.
Castowanie kpiro w biegu jest fajne,ale na obecnych zasadach(koszt many+ znaczniezmniejszony dmg z bliska) sie nie sprawdzi...

Mervakis 28-02-14 17:13

Cytat:

Napisał cewix (Post 88288)
Jest trudny, kto w ogóle powiedział, że altaron jest łatwy bo ludzie mają duże lvle, chyba jakiś za przeproszeniem idiota, niby do czego to porównujecie bo nie rozumiem?
A może zwyczajnie 250lvl to słabizna, a no bo tak jest, co prawda jeszcze nie ma wystarczająco mobów i questów na ten lvl, ale czy jesteś w stanie tym 250lvl solować gargi? No nie. Wnoski wyciągnijcie sami.

Właśnie o to mi chodziło, że zdobywanie poziomów jest zbyt proste chociażby za sprawą questów dziennych, które potem się robi w kilkanaście minut (po kilka razy na dzień). Samo expienie też nie jest zbyt wymagające, ale męczące i monotonne.

Arkon 28-02-14 21:34

Ja wiem, już wszystko wiem. Altaron to nie Tibia! i będzie to gra gdzie nie wynaleźli łuku, kuszy, więc będzie tylko mag i rycerz. a za następne 3 lata zostanie tylko rycerz, a za jeszcze kolejne 3 lata tylko admin ;o
nic tylko czekać aż naprawią kpiro. Pozdro, elo :>

:owca2:

Altrel 28-02-14 22:59

Dziękujemy wszystkim Graczom za podzielenie się z Nami swoimi odczuciami odnośnie wprowadzonych zmian, na pewno weźmiemy Wasze zdanie pod uwagę. Prosiłbym o przeniesienie dyskusji odnośnie zmian w czarach zwiadowcy do specjalnie ku temu stworzonemu tematu: http://www.forum.altaron.pl/showthread.php?t=9411.

Pepco 01-03-14 04:26

Mi się wydaje, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dowodem na to są wasze opinie oraz komentarze. Gra staje się coraz trudniejsza, a to jest głównym celem ogólnej rozgrywki, gry. Radze wszystkim otworzyć okna i wołać kolegów! Bądź otworzyć drzwi i do nich dołączyć, "wydane złotówki" są tylko i wyłącznie waszą inwestycją (żeby nie pisać problemem :>) ALTARON z tego co zaobserwowałem to gra zespołowa. Wiem, że nie jest to odkryciem, ale "wy", ewidentnie zawsze macie z tym problem, mimo iż każdy ( może każdy z was wie) że ma być coraz trudniej, to coraz bardziej chcecie, aby "wasza" profesja była coraz bardziej silniejsza, niezależna. Dlatego, lepiej przestać grac teraz, niż liczyć na to, że będzie łatwiej. Dobrym wyjściem jest też np. urlop w pracy, zwolnienie z zajęć, bądź inne możliwości, które pozwolą wam na to, by grać 24/7 by uzyskać jak najlepsze wyniki, profity przed zbliżającym się uptejdem.

Życzę wszystkim wszystkiego Najlepszego :))

Wicked 01-03-14 07:00

Cytat:

Napisał Altrel (Post 88345)
Dziękujemy wszystkim Graczom za podzielenie się z Nami swoimi odczuciami odnośnie wprowadzonych zmian, na pewno weźmiemy Wasze zdanie pod uwagę. Prosiłbym o przeniesienie dyskusji odnośnie zmian w czarach zwiadowcy do specjalnie ku temu stworzonemu tematu: http://www.forum.altaron.pl/showthread.php?t=9411.

MG Altrel?! Kto to jest Altrel?! ;O

Zjadek 02-03-14 17:29

Widzę robicie grę trudniejszą, tylko ciekawi mnie dlaczego tylko dla zwiadowców, jakiś cel w tym macie? Nawiasem mówiąc, na temat zwiadowców nie powinni się wypowiadać wysokopoziomowi rycerze i magowie, gdyż nie mają pojęcia o czym piszą.
Propozycje zmian oceniam na śmieszne, utrudniacie grę, utrudniajcie wszystkim, a nie tylko zwiadowcom, którzy robią znacznie mniejsze pg niż inne profesje. Mag duchowny na tombach bardzo dobrze podobno expi, więc nikt nie wciśnie mi kitu, że rycerz i mag już mają trudno... <śmiech>


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin