Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Paral + Prędkość poruszania się z liczbą capa (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11047)

tomakeo 26-05-14 19:36

Jestem prawie pewien, że można ustawić możliwość leczenia się na paralu od moba, a uniemożliwić leczenie się z paralem od gracza. Ba, może to nawet funkcjonować jednocześnie na jednym świecie.
Schodzić z parala 3 minuty? Kto to widział. Pojawiają się katastroficzne myśli "co będzie jeśli...?"
Gracz musi sobie odpowiedzieć na bardzo, ale to bardzo ważne pytanie podczas expienia. Brzmi ono tak:
"Czy jestem pewien, że chcę zrobić ruch do przodu? A co jeśli w trakcie ruchu dostanę parala i będę z niego schodził 3 minuty?"

Posty typu: "Zostawiajcie sobie poty przed respem", "Wyrzucajcie puste butle", lub najlepszy możliwy "Loota zostawiajcie na ziemi", będą przeze mnie kwitowane śmiechem.

Rayo 26-05-14 19:40

Cytat:

Napisał Altrel (Post 98885)
Napiszę jeszcze raz bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli.

Pierwsza wersja paraliżu dopuszczała leczenie się UHem w jego trakcie.
Paraliż w PVP działa inaczej.
Paraliż w PVE działa inaczej.
Grupę testową stanowili akurat Gracze z PVP, gdyby Gracze z NON-PVP zasugerowali, że powinno się dać/nie dać leczyć UHem lub jakakolwiek inna grupa testowa z PVP to by się dało nadal. Wszystkie osoby testujące stwierdziły, że takiej możliwości być nie powinno.

Nie ma co się dziwić, że testowały osoby z PVP, mieli pełny dostęp do swoich zasobów z domków. Ja wbiłam kilka razy na test, ale co można testować z prawie pustą postacią ? W zasadzie całe depo mam w domku... na non pvp.
Miałam wejść, robić runy, żeby po 1h okazało się, że serwer został wyłączony i cała robota poszła się rypać. Arkon proponował w dziale testowym, żeby wgrać od nowa postacie na serwer testowy, zeby osoby z non mogły się przygotować odpowiednio, setem, runami, manasami itd. Olaliście ludzi z non, to się nie dziwcie teraz i nie zasłaniajcie tym, że nikt z non nie sprzeciwiał się.
Co do paralu, sparwdziłam na praojcach...jest masakryczny.
I jeszcze jedno. Zdaje się, że osoby w ruchu ciężko złapać ihem, czy uhem.

Voltix 26-05-14 19:51

Cytat:

Napisał Catthon (Post 98875)
Hm. Mam laptopa, 15 cali, otwieram 6 okienek + 2, jeśli mam zwinięty ekwipunek.

A jak masz 10 targetow na battle, to tez rozwijasz na maxa? Kazdy dobzre wie, ze czasem trafic kogos na battle to udreka. Burdel sie robi i nie ma mozliwosci skupic sie na 1 celu. powinna byc jakas opcja "skupienia sie" na 1 targecie.

Catthon 26-05-14 20:22

Jak mam 10 targetów, to minimalizuję okna i otwieram szerzej.
Ty jednak tak nie masz, bo to domena pvp.

Lonewolf 26-05-14 20:33

Właśnie robiłem misje u Edmunda z 4-osobową drużyną.

Lonewolf
Elitarny zwiadowca Elementalista i Nekromanta
106 poziom


26 maj 21:10 107 Pokonał go Praojciec


Sytuacja wyglądała tak, Praojciec się na mnie przerzucił, trzymałem go na dystans i mogłem spokojnie od niego uciec, lecz stwierdziłem ze mając ponad 1400hp i uhy leczące po 1100 dam rade go przytrzymać pare sekund zanim bloker go zabierze. Przystanałem więc z palcem na uhu f-1, oczekiwałem na pierwszego hita, dostałem za ponad 600, wcisnąłem f1 a tu nic :D uh nie wszedł, żadnego innego czaru / mikstury nie używałem, sam UH. Nawet nie pokazało komunikatu na środku informującego że używam 1 ze 100 uhów :D.
Dostałem drugiego hita i padłem, jak tak ma to wyglądać to dziękuje :D


PS nie miałem żadnych scroll locków i tych innych włączonych

Ser 26-05-14 21:04

Błąd jeszcze polega na tym, że podczas paraliżu i ruchu, czasem postać się blokuje w innym miejscu niż pokazana jest na ekranie, nie można się ruszyć ani nic zrobić, dopiero przez poruszenie, przez kompana ruch jest możliwy. Najczęściej dzieje się to gdy przejdziemy po skosie.

hotchicken 26-05-14 21:30

dzisiaj na praojcach, jeśli już o nich mowa zdarza się że praojciec się ze mną stackuje na dobrych pare chwil oraz pojawiają się 'czarne dziury', w które się wchodzi i nikt tej osoby nie widzi. Czy to też nie będzie poprawione bo nie zostało wyłapane na teście??
Co do tego paraliżu -> to jest jakaś masakra!! Sama widziałam na własne oczy przed chwilą co ten paral robi przede wszystkim z magami.

begar321 26-05-14 21:31

I tu otwiera się nowy temat , mianowicie "zapłon" uhów . Przedstawie moze tutaj swoja sytuacje.
Expilem sobie na kosciannych , przesadzilem troche z lurem (bylo 6 kosciannych , wiarolomce jakis pokutnik , kosciej) ciskalem hape tawisa , jednak nim powoli zaczalem nie wyrabiac z hp . Gdy moje zycie bylo blisko reda(1,5k hp) postanowilem ,ze zmienie rodzaj leczenia na uha , poniewaz daje wiecej , co się okazało po 3 sekundach takowy uh nie dzialal ....

Potem odrodzenie w temple upewnilem się czy aby napewno je posiadam , i czy mam je na hotkeyach ..... tak wszystko gralo :/

Altrel 26-05-14 21:43

Cytat:

Napisał Ser (Post 98915)
Błąd jeszcze polega na tym, że podczas paraliżu i ruchu, czasem postać się blokuje w innym miejscu niż pokazana jest na ekranie, nie można się ruszyć ani nic zrobić, dopiero przez poruszenie, przez kompana ruch jest możliwy. Najczęściej dzieje się to gdy przejdziemy po skosie.

Tak naprawdę stoi Pan w innym miejscu niż to widzi, reszta ekipy widzi Pańskie prawidłowe położenie.

Cytat:

Napisał hotchicken (Post 98921)
dzisiaj na praojcach, jeśli już o nich mowa zdarza się że praojciec się ze mną stackuje na dobrych pare chwil oraz pojawiają się 'czarne dziury', w które się wchodzi i nikt tej osoby nie widzi. Czy to też nie będzie poprawione bo nie zostało wyłapane na teście??
Co do tego paraliżu -> to jest jakaś masakra!! Sama widziałam na własne oczy przed chwilą co ten paral robi przede wszystkim z magami.

Tak jak wyżej, stoi Pani w innym miejscu jeśli chodzi o "stackowanie". "Czarne dziury" są związane z faktem, iż mapper zamiast jednego podłoża, kładł ich kilka, wiele z takich miejsc zostało już naprawionych, nie widziałem, aby zgłosiła Pani jakąkolwiek z takich pozycji.

Cytat:

Napisał begar321 (Post 98922)
I tu otwiera się nowy temat , mianowicie "zapłon" uhów . Przedstawie moze tutaj swoja sytuacje.
Expilem sobie na kosciannych , przesadzilem troche z lurem (bylo 6 kosciannych , wiarolomce jakis pokutnik , kosciej) ciskalem hape tawisa , jednak nim powoli zaczalem nie wyrabiac z hp . Gdy moje zycie bylo blisko reda(1,5k hp) postanowilem ,ze zmienie rodzaj leczenia na uha , poniewaz daje wiecej , co się okazało po 3 sekundach takowy uh nie dzialal ....

Potem odrodzenie w temple upewnilem się czy aby napewno je posiadam , i czy mam je na hotkeyach ..... tak wszystko gralo :/

UHy nie działają na paraliżu.

Buhajek 26-05-14 21:43

Cały ten updejt to jeden wielki bug.Teraz wychodzą efekty gównianych testów przeprowadzanych przez administrację !


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin