Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Mała aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22042)

neilran 20-02-18 10:41

@kompromis, ale z tego co słucham od ludzi, to rycerzem który by rozdał PNy w siłe i obrone teraz sie nie da samemu grać.

Ażbym chętnie spróbował, tylko nie mam czasu tyle. Kiedyś rozdałem ryckiem 1h 500 PN w 1h, z 110>144, miałem ręcznie wbite 136 obrony i na 110+ potrafiłem wystać 8 górskich. Ale to na poprzednim balansie.

Bryndzaarron 20-02-18 10:44

Cytat:

Napisał neilran (Post 164800)
10/10

Ale to dlatego że mam porównanie do tego, jak sie biegało na tym balansie na 60 lvlu, (i czytało wtedy "motywujące" troll-posty że ktoś robił an tym lvl 300 k/h zwiadkiem na DLach xD).



no tyle sie robilo 70lvlem zwiadem wbijales na dle ankardia/smoki balios i robiles 300k/h dark tam expil i jeszcze jakis inny zwiadek od nas i nie narzekali na starce servera a talarow mieli od zajebania

neilran 20-02-18 10:50

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 164805)
no tyle sie robilo 70lvlem zwiadem wbijales na dle ankardia/smoki balios i robiles 300k/h dark tam expil i jeszcze jakis inny zwiadek od nas i nie narzekali na starce servera a talarow mieli od zajebania

Ale to było chyba przed bufem HP.
Nie wierze w 300 k/h na 70lvlu, z zarobkiem. Chyba że mieli sety na wode i potki celności i sójki +0.2s.

Nie byłem koło Baliosa, ale jeśli tam dominują DLe to nie da sie tam robić takiego ekspa z profitem.

Dla pewności, masz na myśli exp solo? Czy we 2 zwiadków?

kompromis 20-02-18 10:57

Da sie Makon, ale musisz nauczyc sie, ze nie jestes blokerem. Tobie trzeba znerfic obrone :)))))

Makon 20-02-18 11:10

to ja mam obronę?xD jak mnie wąż przebija to jak może mi ktoś mówić ze ja mam obronę xD

kompromis 20-02-18 11:19

Eh. Kiedys slyszalem ze rycek 2h nie da rady bloczyc gargow, bagiennych i bossow. Oszukal mnie Mervakis...

neilran 20-02-18 11:23

@up może miał na myśli że rycek tarczownik nie da rady expić solo xD

Makon 20-02-18 11:35

Cytat:

Napisał kompromis (Post 164809)
Eh. Kiedys slyszalem ze rycek 2h nie da rady bloczyc gargow, bagiennych i bossow. Oszukal mnie Mervakis...

tak szczerze co ma pies do jeża? nawet mag bloknie bossy na APO. Robisz to wojem bo po prostu ma HP i nic więcej.

Pomijam fakt ze na tym serverze nie działa w żaden sposób tarcza wiec nie wiem kto miałby blokować cokolwiek na tym serwerze;)

kompromis 20-02-18 11:48

Bloknie, bo ma tyle zycia.
Ryc 2h bloczy bo bossow nie da sie dostosowac do tarczy, gdyz nie dziala.
Wiwle madrych uwag padlo, teraz tylko wstrzymac sie z kolejnymi nim akcja przyniesie reakcje.

kantex 20-02-18 13:25

Dziwicie się sami że gra tu tylko garstka ludzi ponieważ większość ludzi czeka na dużą aktualizacje i z wielu powodów tu nawet nie chca grać na obecna chwile rozwoju bo sami durnymi pomysłami pieprzycie grę nerfiac np rycerzy i jeszcze bardziej ludzi frustrować tym zniechecająch ich do dalszej rozgrywki. Rozumiem że altaron ma swoją wizję ale jak nie ogarniecie tego robienia pod graczy by ich przyciągnać żeby zostali i wrócili to możecie odrazu walizki pakować bo większość nie będzie grała tu i tak takimi pomysłami bo to się nie przyjeło od łączenia światów. Zmiany były wam opisywyane czego oczekują gracze ale jesteście na nie to będzie garstka dalej ludzi grała zamiast 200 ludzi która tu powinna siedzieć a jakoś ich nie widać bo robicie jeden wielki szajs dalej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin