Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Przenoszenie postaci (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25240)

Figovsky 25-01-22 09:41

W sumie jeżeli te nowe przedmioty są problemem, to można je usunąć przed przenoszeniem i tak jak mówi rahilux, że to co mamy na sobie, czyli broń, set, amulet, ring zostaje przenoszone. Oczywiście bez plecaka.

Za to otrzymujemy do uzgodnienia ja proponuje 20% mniej expa ale zwrot pnów, złota rybka zostaje, skille takie jakie byśmy wbili na x1

Argumentuje to tym, że już ludzie nie chcą dropić lepszego ekwipunku. Ponadto nikt nie będzie przepłacał za przedmioty na sezonowym z tego względu, że zostaną usuniętę. Tak samo z ulepszeniami - po co z nimi przesadzać skoro i tak stracą wszystko. Dodam więcej - po co expić pod profit lub zbierać miodki, piórka itd. i wydawać na ulepszenia itd. skoro zostaną te itemy usunięte?

Lee 27-01-22 14:49

zadna z tych opci. juz raz robilem postac od nowa pare lat temu i te przenosiny byly dla mnie nieporozumieniem... jak ja mial bym teraz stracic recznie zrobiony lvl (bez botow) o polowe, stracic skile, moje itemy, i mam od nowa skilowac :O to ja wole to odistalowac i podziekowac twórcą
Juz raz zmarnowalem czas gdy zostalem przniesiony na warunkach ...
mysle ze jak tak to sie skonczy to nikt nie bedzie dalej grac na cpvp i altaron bedzie tak martwy jak wczesniej.
Dziekuje.

neilran 27-01-22 15:22

Cytat:

Napisał Lee (Post 178796)
zadna z tych opci. juz raz robilem postac od nowa pare lat temu i te przenosiny byly dla mnie nieporozumieniem... jak ja mial bym teraz stracic recznie zrobiony lvl (bez botow) o polowe, stracic skile, moje itemy, i mam od nowa skilowac :O to ja wole to odistalowac i podziekowac twórcą
Juz raz zmarnowalem czas gdy zostalem przniesiony na warunkach ...
mysle ze jak tak to sie skonczy to nikt nie bedzie dalej grac na cpvp i altaron bedzie tak martwy jak wczesniej.
Dziekuje.

XD
Ale rozumiesz że tu mowa o przenosinach z serweru sezonowego, z którego naturalnie chary powinny dostać wyłącznie delete?

Maru123 27-01-22 15:35

Cytat:

Napisał neilran (Post 178797)
XD
Ale rozumiesz że tu mowa o przenosinach z serweru sezonowego, z którego naturalnie chary powinny dostać wyłącznie delete?

Naturalnie chary z cpvp powinny dostać delete. Pomyliłeś się

neilran 27-01-22 15:57

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 178799)
Naturalnie chary z cpvp powinny dostać delete. Pomyliłeś się

Tylko te za których pośrednictwem w znacznym stoniu łamano regulamin, powiązane chary oczywiście powinny być potraktowane tak samo. Ale coś takiego sie robi od razu i mając dowody, a nie po miesiącach polegając na plotkach.

A serwer sezonowy z założenia sie kończy, to że administracja zaoferowała przeniesienie charów na warunkach które sie później ustali to swoją drogą.
A teraz ktoś płacze że nie chcą przenieść charów w 100%, mimo że tylko naiwne dziecko by miało takie nadzieje przy tworzeniu chara na sezonowym na którym tempo rozwoju jest znacznie szybsze.

Lee 27-01-22 16:15

zeby nie ten sezonowy to altaron by byl pusty i jesli teraz bedzie znowu odwalone to bedzie pusty nadal.. a mysle ze fajnie jak jest tam ktoś wiecej nisz npc...
nie wspomne ze wiekszosc moich znajomych w altaronie myslala ze przenosiny beda odbywaly sie tak jak w tibi ze all zostanie przeniesione.

Rahilux 27-01-22 16:45

Już i tak wychodzi na to, że będzie zmiana cpvp na nonpvp (módlmy się o optional pvp).

Co stoi na przeszkodzie by było przenoszenie 0.8:1 z eq na postaci + bankiem równym lvlu postaci np.

keroseforP 27-01-22 17:23

gostek nawet jakby przeniesli 1:1 to co z tego skoro do top 10 to sie moze 1 osoba zalapie po calym sezonowym gdzie w tym top 10 cpvp jest postac ktora NIE LOGOWALA od uwaga DWOCH LAT

pragne przypomniec ze zbicie bonusu + dzienne to w wiekszosci przypadkow jeden level dziennie w porywach do dwoch a nasz nieaktywny kolega ma 291lvl

neilran 27-01-22 18:01

Cytat:

Napisał keroseforP (Post 178807)
gostek nawet jakby przeniesli 1:1 to co z tego skoro do top 10 to sie moze 1 osoba zalapie po calym sezonowym gdzie w tym top 10 cpvp jest postac ktora NIE LOGOWALA od uwaga DWOCH LAT

pragne przypomniec ze zbicie bonusu + dzienne to w wiekszosci przypadkow jeden level dziennie w porywach do dwoch a nasz nieaktywny kolega ma 291lvl

To z tego że liczy sie czas i trud poświęcony w rozwój postaci, a nie ranking.

keroseforP 27-01-22 19:50

Cytat:

Napisał neilran (Post 178809)
To z tego że liczy sie czas i trud poświęcony w rozwój postaci, a nie ranking.

ale ty zdajesz sobie sprawe ze na cpvp obecnie na x1 nie robi sie az tak duzo mniej expa co na sezonowym x2?

trud tez raczej wiekszy biegajac w mosieznych itemach na 103lvlu jak to robilem wczesniej albo do 147 ze smoczym a teraz w bitewniaku na uwaga uwaga 269 levelu


najlepsze bylo jak ludzie z cpvp przychodzili i mowili "tu sie robi tyle a tyle expa na godzine" a potem sie okazuje ze ledwo wykrecamy 70% tego co mowili bo swoj xp pomnozyli razy 2 bo przeciez x2 rate nie? XD chuj w to ze sety, bronie oraz levele inne


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin