Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   [pvp] Start nowego serwera (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20285)

Meref 05-09-17 10:18

Tak to juz to !!!
 
Super sprawa !! Wielka pochwala dla Administracji. Jestem pewien, że ten projekt, ta nowa gra bedzie tak samo emocjonująca, jak pierwszy start Altaronu!! Dozobacznia w grze, oczywiscie pomoge takze rozreklamowac owe wydarzenie ;) Pozdrawiam :uśmiech8:

Zeppelin 05-09-17 11:00

Życzę wam jak najlepiej z tym "nowym" otwarciem wbije na pewno żeby zobaczyć frekwencje, a potem za 2 miesiące dla porównania, mam nadzieje że będzie lepiej ;>

Zao 05-09-17 11:02

Cytat:

Napisał Obles (Post 158779)
Stefy bezpieczne w mieście nie zostały wprowadzone bez przyczyny. Bardzo mocno utrudniają random-pk i miasto staje się dosyć bezpiecznym miejscem dla graczy - taka była idea i tak też zostanie.
Zdaje sobie sprawę, że czasem podczas wojny potrafi to irytować i uniemożliwia robienie dobrej zasadzki (choć tego nie-nie umożliwia!), ale nie możemy myśleć jedynie o tej sytuacji i być ślepi na inne.
Będzie to normalny system pvp, lecz z automatycznym systemem war-mode, co też zresztą jest napisane w aktualności...

Czyli będzie automatyczny warmode? a jak będzie działać?
I exp za ludzi będzie się dotawać tak jak było na test serverze?

Windykator 05-09-17 12:05

Czuje niedosyt. Czy mozemy prosic o szczegolowy art dotyczacy zmian ktore wejda w zycie? Czlowiek nawet nie wie czy biec na krasnale, ni nie wie czy warto od poerwszego dnia zabijac inne gildie.

Kapralski 05-09-17 12:21

bez urazy ale równie dobrze mogliscie wgrac tą łatkę do starego altaronu ozostawiajac stare postacie, uwierzcie mi ze gra nie pozyje dluzej niz miesiac, nic sie nie zmienia poza zmianami w cyfrach tak jak na zwyklego patcha przystalo a Wy startujecie po raz PIATY od początku ---- teraz i ja dodam ---- ALTARON UMARŁ

Kagrenak 05-09-17 12:27

Zgadzam się. Pograłbym w wielką chęcią, ale po raz kolejny robić od nowa postać, skillować. Sorry, nie jestem w gimnazjum aby mieć tyle czasu na to wszystko :/

leavemealone! 05-09-17 12:39

Dokładnie. Można zostawić postacie, które wbily poziomy i skille oraz dorobiły się na poprzedniej - łatwiejszej edycji. To z pewnością zachęci do gry nowych graczy, którzy będą musieli włożyć wiele więcej wysiłku, aby do czegoś dojść. Dzieki temu Wy nie będziecie musieli tworzyć nowych postaci. Brawo Wy!

Maru123 05-09-17 13:08

Cytat:

Napisał Kapralski (Post 158784)
bez urazy ale równie dobrze mogliscie wgrac tą łatkę do starego altaronu ozostawiajac stare postacie, uwierzcie mi ze gra nie pozyje dluzej niz miesiac, nic sie nie zmienia poza zmianami w cyfrach tak jak na zwyklego patcha przystalo a Wy startujecie po raz PIATY od początku ---- teraz i ja dodam ---- ALTARON UMARŁ

Ty umierałeś jak 2 osoby po Ciebie leciały, i nie zaczynaj gry jak masz jakieś żale do wylania.

@topic

Reset to chyba najlepsza opcja (bynajmniej dla mnie) jaka tylko może być. Ta radość z pierwszej kolczatki na serwie, z pierwszego kompozyta.... pk na 30 levelach.... pierwszy boss... walka o przeszłość.... niezapomniane chwile. Wyexpic postać to banalna sprawa i nie trzeba poświęcać na to całego czasu.

Meref 05-09-17 13:21

Taka propozycja i kilka pytan do Administracji :)
Czy swita, a mianowicie mapa zostaje ta sama czy nowa?
Daloby rade wrzucić jakies zdjęcia? ;)
Potwory jakies nowe bede jakies tereny nowe dla nisko poziomychy i wysoko poziomowych graczym?
Na pewno wielu graczy, tak samo jak ja, podslowem nowa gra oczekujemy wiele nowosci, aby bylo cos na nowo odkrywac :)

Taco 05-09-17 13:26

Fajnie zobaczyć, że coś się dzieje. Jak sobie przypomnę iloma postaciami coś starałem się ugrać na tym serwerze, głowa mała :uśmiech4:

Powodzenia życzę wsystkim, graczom jak i administracji, miłej rozgrywki i kto wie, może do zobaczenia w grze :uśmiech:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin