Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kolejny kamień milowy rozwoju Altaronu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7242)

pjekosz 01-10-13 21:51

Witam serdecznie!

Nareszcie skończą się narzekania na ten exp- gratulacja dla administracji że byli w stanie cofnąć zmianę, która się nie spodobała użytkownikom.
A te grafiki, które zdążyłem zobaczyć bardzo ładne(ghoul w końcu nabrał kolorów ;d).

Noigel 01-10-13 22:00

Witam,

Gratulacje.Trafna decyzja, znów chce się grać :uśmiech:







"Łatka cofnięta nie zostanie, jak już zostało powiedziane jest to dopiero pierwszy etap zmian - cierpliwości." - Mervakis

my life 01-10-13 22:01

@Brokenarrow... expisz zwiadem nekro na górskich trollach na 80 lvlu i jeszcze chcesz mieć profit?

A co do łatki...
Zajebiście ;D

jakub00s 01-10-13 22:15

A co to za różnica czy zwiadek nekro czy duchowy . Da sie biegac po respie tak by biły Cie tylko max 2 gorksie . I wtedy spokojnie na owli stojisz .

jaskolaa 01-10-13 23:51

Mały oftop, zazwyczaj bije 1 na raz leczac sie w wiekszosci tawisem.Pozatym chodzilo mi o to ze przed łatką bylem na 0 lub mały plus teraz mimo alchemi i wyciętych łapek wtapiam mase kasy a przeciez to są mobki na zarobek dla alchemika nie ?
Graty Zmian w obserwatorach i im podobnych , kozacko wyglądają :)

Walles 02-10-13 02:43

Cytat:

Napisał jaskolaa (Post 76832)
Mały oftop, zazwyczaj bije 1 na raz leczac sie w wiekszosci tawisem.Pozatym chodzilo mi o to ze przed łatką bylem na 0 lub mały plus teraz mimo alchemi i wyciętych łapek wtapiam mase kasy a przeciez to są mobki na zarobek dla alchemika nie ?
Graty Zmian w obserwatorach i im podobnych , kozacko wyglądają :)

Ja 130+ zwiadem alchemikiem nie mogę wyjść na plus pomimo tego że wynoszę na jednym refilu 130-150 łapek, ale i tak nie wierzą mówiąc "masz pecha". Wszystko zaczęło się od obniżenia cen łap górskiego trolla.. żałuje wyboru alchemika no ale od 150 poziomu przynajmniej się przyda do czegoś.

4 refile - 4x co najmniej 2 talary w plecy.. ofc mam pecha.

YeK 02-10-13 05:37

Jeśli chodzi o tą sytuacje z klientem, to miałem dosłownie to samo.
Po kilka razy wywalało mnie do listy postaci a potem nie mogłem się zalogować.
A net hulał, za każdym razem sprawdzałem.

AdaSko_358 02-10-13 10:50

Cytat:

Napisał Noigel (Post 76809)
Witam,

Gratulacje.Trafna decyzja, znów chce się grać :uśmiech:







"Łatka cofnięta nie zostanie, jak już zostało powiedziane jest to dopiero pierwszy etap zmian - cierpliwości." - Mervakis

Juz sie nie czepiaj jak rzep dupy, wazne ,ze mimo wszystko to zmienili i sie przyznali , tez bym probowal bronic czegos co zrobilem , do momentu kiedy bym zauwazyl ,ze to COS jest bez sensu , na szczescie ONI zauwazyli to dosc predko.

Chyba moje pierwsze,PRAWDZIWE zaskoczenie odkad tu gram(od poczatku serwera), rzeklbym mile nawet , mimo,ze juz nie gram.

leon 02-10-13 13:22

bardzo bardzo ładne grafiki :) i bardzo dobra decyzja żeby przywrócić dawny exp widzę Altaron zaczyna iść do przodu :)

xyro 02-10-13 16:54

Cytat:

Napisał Lila (Post 76733)
cieszę się, że opinia graczy ma taką siłę przebicia oraz że potraficie przyznać się do błędu ;)

Według mnie zmniejszenie ilości zdobywanego expa to nie był błąd. Po prostu jest to konieczne na dłuższą metę, chyba że chcemy mieć 600 poziomy jak w tibii.

Błąd polegał na sposobie w jaki administracja to zrobiła. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin