Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zrównanie prędkości profesji na serwerze sezonowym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23766)

Medalikarz 16-01-19 19:03

Cytat:

Napisał kantex (Post 171876)
Nie może być takiej samej prędkości z magiem nad innymi profesjami gdyż na logike to bezsensowne i nie będzie nigdy miał szansy nad żadną przewagą a to mag jest w końcu czarująca i magiczną profesją która ma mieć swoje atuty zalety a nie każda profesja aby cię mogła doganiać i gnoić wszędzie.


to Zwiadowca jest profesja na logike najszybsza, kazzdy z obecnie myslacych wie ze chcesz miec uber postac. Graj Zwiadem, a inni sobie poradza.

A jesli mialo by byc sensownie to postacie ktore musza podejsc musza byc najszybsze, czyli knightowie bo to oni maja Cie dogonic by robic dmg.

krok 17-01-19 09:14

Jestem za, aby zrównać wszystkim profesją speed 2.0 i usunąć hape odes lub dodać go każdej profesji.

kantex 17-01-19 10:41

Na cpvp można wam to załatwić :D Sezonowym tego nie widzimy jako graczę większośći altaronu by doszło i mag to ma być mag ze swoimi unikatowymi przyśpieszeniami a nie jakiś kapeć do biegania

mexiunio 17-01-19 11:31

Cytat:

Napisał kantex (Post 171897)
Na cpvp można wam to załatwić :D Sezonowym tego nie widzimy jako graczę większośći altaronu by doszło i mag to ma być mag ze swoimi unikatowymi przyśpieszeniami a nie jakiś kapeć do biegania

>pomysł od gracza z serwera sezonowego
>jako gracze z serwera sezonowego zgodnie twierdzimy, że...

xD!

Stillerek 18-01-19 16:43

Kantex narazie walka jest o to żeby mag nie był najwolniejszy tylko równy z każdym innym :) a Ty piszesz że ma być najszybszy. To napewno nie przejdzie a widzimy to po tym że ktoś z góry zgodził się o nerf speeda maga

kantex 18-01-19 18:13

Mag już na sesoznowym będzie miał wiekszą predkość od pozostałych wieć nie pisz mi bajek.

Catthon 18-01-19 21:42

Cytat:

Napisał kantex (Post 171948)
Mag już na sesoznowym będzie miał wiekszą predkość od pozostałych wieć nie pisz mi bajek.

Kantex, do Ciebie mam prośbę - przestań wprowadzać ludzi w błąd. Robisz to w każdym temacie. Kiedyś marudziłeś i zniechęcałeś do... wszystkiego, okej, wolność wypowiedzi. Ale wprowadzanie ludzi w błąd poprzez podawanie im błędnych odpowiedzi nie będzie więcej akceptowane.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon

kantex 19-01-19 00:39

Mogę pisać co mi sie podoba i nie będziesz mówić mi co mam robić i umoralniać mnie ze swojego statusu którego nic dobrego tu i tak nie wprowadzasz swoją osobą więc się lepiej nie udzielaj i nie strasz innych co możesz a czego nie bo już znamy na wylot takich rzezimieszków.

Catthon 19-01-19 01:04

Celowe i nagminne udzielanie błędnych, wprowadzających w błąd odpowiedzi uznaję za działanie na szkodę serwera i nie będę go tolerował. Po prostu proszę więc, byś nie oszukiwał graczy. Kwestia prędkości na serwerze sezonowym jest otwarta.

Medalikarz 19-01-19 04:10

On nie rozumie że pisanie na forum takich rzeczy, gdzie gracz szuka informacji jest działaniem na niekorzyść serwera bo doprowadzi takiego osobnika do błędnych przemyśleń, decyzji co pewnie wywoła irytacje oraz przez co zwiększa swoja przewagę przy starcie działając taktyka dezinformacji, w moich oczach jest pozbawionym empatii cwaniaczkiem, a takie dalsze postępowanie tej osoby powinno być ukarane. Lecz patrząc na jego postępowanie 2 raz użyje po prostu do tego celu kolegi który nie zagra i to nic nie zmieni. Potrzeba jasnej informacji dla gracza nowego i tego co nie śledzi na bieżąco forum, a takie przypadki jak ten karać upomnieniem jednorazowo, a jak nie pomaga blokować możliwość wypowiadania się w tematach innych niżeli off top.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin