Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Przypomnienie oraz kilka zmian (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11117)

Bubsko 28-05-14 17:20

Cytat:

Napisał 19960314 (Post 99415)
Jest mag, jest zwiadowca. To poruszmy jeszcze temat "tanka". Czy również nie jest błędem/niedopatrzeniem to, że zwiadowca duchowny o 50 poziomów niższy niż ja, tj. 200lvl jest w stanie wystać 3-4 piaskowe bez leczenia używania na nim uhów? A ja 250 rycerz potrzebuję wsparcia drużyny, aby nie wylądować w światyni?

Oczywiście ani ja, ani zwiadowca nie mamy zestawów na m lvl, aby leczyć się więcej.

No niestety po wprowadzonych zmianach zwiadowca duchowny nie wiadomo jaka pelni role w druzynie.
Damage dealerem nie mogę być bo moje obrażenia są bardzo słabe(w Pvp są ok bije ok~~500 łącznie,natomiast w Pve sa za slabe(wspominalem w temacie o kpiro i rekinach)

Support ze mnie też sredni,bo umowmy sie z uha duchowny leczy dobrze,ale majac do wyboru leczenie maga i zwiadowce to nie ma co porownywac.

Doszło do takiego paradoksu,ze zwiadowca duchowny najlepiej sprawdza sie jako BLOKER, z tym,ze nie mogę używać w ogóle czaru hape odes kpiro,bo wtedy siedzimy na expie 20 min.
Dlatego moje zadanie ogranicza sie do biegania przodem,leczenia sie i targetowania syfu za pomoca gfb...

A wystarczyło by zwiększyć obrażenia w moby(jakos nekromanta z sdkow wali ponad 2x więcej niż w ludzi)


Cytat:

Cytat:
Zwiad duch bd bloczyl, a ryc duch robil dps.

Ale troche rpzesadziles ;p przy 4 200 zwiad spada na combo ;p
Zdziwiłbyś się :P

begar321 28-05-14 17:42

Cytat:

Napisał 19960314 (Post 99415)
Jest mag, jest zwiadowca. To poruszmy jeszcze temat "tanka". Czy również nie jest błędem/niedopatrzeniem to, że zwiadowca duchowny o 50 poziomów niższy niż ja, tj. 200lvl jest w stanie wystać 3-4 piaskowe bez leczenia używania na nim uhów? A ja 250 rycerz potrzebuję wsparcia drużyny, aby nie wylądować w światyni?

Oczywiście ani ja, ani zwiadowca nie mamy zestawów na m lvl, aby leczyć się więcej.

Bez przesady .... no chyba ,ze nie nosisz tarczy

Kr92 28-05-14 18:14

http://oi59.tinypic.com/2nc4cuh.jpg

Pozdrawiam ;/

Ogarnijcie z tym zabijaniem się mobów wzajemnie bo mi exp przez to spadł, prawie dobijam smoka a tu bach zabija go kolega i tyle tyle expa mogłem wyciągnąć... PORAŻKA!

Mervakis 28-05-14 18:17

Ale jak to tak?! Magiem duchownym?! Przecież tym się nie da grać. :|||||

19960314 28-05-14 18:17

Cytat:

Bez przesady .... no chyba ,ze nie nosisz tarczy
Oczywiście, że nosze. Nie napisałem, że zostanę zjedzony w 2 sekundy przez te hydry, ale to, że bardziej się opłaca zabrać zwiadowce jako blokera niż rycerza. Krótko mówiąc jeżeli by wliczać w waste zużyte uhy to zdecydowanie lepiej wyjdzie na tym drużyna która zabrała zwiadowce, a nie rycerza. Plusem rycerza oczywiście jest exeta res, ale czy dużo ona da na takich potworach jak np. piaskowe, które padają w kilka sekund i każdy jest w stanie ją wystać?

Catthon 28-05-14 18:29

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 99475)
Ale jak to tak?! Magiem duchownym?! Przecież tym się nie da grać. :|||||

Ciekawe, prawda?
Mamy teraz 3 screeny po aktualizacji: Wczorajszy Casuala z 1.7kk (bodaj), dzisiejszy Arterona i wcześniejszy jakiegoś rycerza na górskich (ponad 1kk).

Bez sensu! Nie ma balalansu! 200k/h i nic więcej! :uśmiech6:

Veliothe 28-05-14 18:39

On ma 270+ lvl -.-" Nie należy mu się ??
Btw czemu nie nosisz naręcza? :> Jakiś bonusik w wandzie?

Kr92 28-05-14 18:44

Tak, do atk i zasięgu :)

Voltix 28-05-14 18:54

Poza tym ten licznik pokazuje wlasciwy exp po godzinie..

beta2468 28-05-14 19:08

Poza tym zauwazcie ze to screen z dzisiaj. Czyli standardowo Arteron ma exp 2 razy mniejszy. Catthon totalnie nie analizujesz warunkow i roznych czynnikow, zreszta to była wada administracji od poczatku serwera


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin