Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

Hardyzz Skilzz 03-08-17 15:45

Cytat:

Napisał Zao (Post 158052)
Zmniejszyć DMG to co innego niż zwiększyć hp potworom, robiąc to jednocześnie mag może dużo stracić mając największe hity z SD, czyli mag przy tym najbardziej ucierpi (a każdy się skarży na ta profesję).
Wszystko jest już przetestowane a tu takie zmiany i wszystko od początku, no nie po to siedziałem tu cały tydzień żeby to ch*** dało.
reszta dla mnie może być, tylko to nie zmienia niczego na korzyść maga ani na to że zwiad duch jest cały czas najlepszą profesją.

Sprawdziłem to co mówił Eremce i faktycznie można by było zrobić coś z tą prędkością maga. Mag z inną profesją na tym samym poziomie biegają podobnie, czasem zdarza się skok prędkości bo odes i hape odes mają je na różnych poziomach, MIMO WSZYSTKO BYM POLEPSZYŁ HAPE ODES.

Co do powiększenia hp potworów o 50%, powstały potwory ciężkie do zabicia i takie których się nie da zabić. Cieżkie czyli Kapłanki, Piromanii, Piaskowe hydry, i wszystkie robione z myślą pod team hunty. Powstał także potwór nie do zabicia czyli Bagienna Hydra która teraz na red hp ma życia na parę SD i ucieka, to zielone coś tak zapierda*** że 349 lvl można ją złapać dopiero w jakimś zaułku.

Testowałem maga teraz na 80 poziomie i było wszystko okej a jak potwory będą miały tylko 20% więcej HP to będzie jeszcze lepiej. Z SD bije dobrze i nic nie trzeba zmieniać te 20% mniej DMG jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak i 20% więcej hp bo PVP tak dużo nie straci a exp będzie cięższy.
2. Fakt trzeba troche poprawić Hape odes u maga bo to jego jego wielka zaleta że może ucieć jak ktoś chce go zabić.

eremce 03-08-17 19:50

W jakiej cenie sa pociski w sklepie?

19Fafarafa06 03-08-17 20:51

Cytat:

Napisał paladin123 (Post 158053)
A gdyby zrobić coś też z siłą ataku rycka nekro? tak aby odzyskał dawny dmg i stał sie opłacalną i miłą w grze profesją? Sugestie mile widziane

Pograj trochę Ryckiem nekro i się dopiero wypowiadaj :)

beciany 04-08-17 08:15

A w sprawie tego, aby nie odsiać połowy nowych graczy na licorze proponuję aby każda nowa postać dostawała (na tym pergaminie który dostaje się na start albo w jakiejś innej książce) tutorial gdzie można zdobywać doświadczenie, od kogo dostawać misje (np "Udaj się do Rolfa który mieszka na północny zachód od wioski, potrzebuje on twojej pomocy") itd itp aby osoba która nigdy tu nie grała nie skończyła swojej przygody zaraz na rooku. Dzięki czemuś takiemu szansę na przypływ choć niewielkiej liczby nowych zupełnie graczy byłby możliwy, bo na mainie to już zawsze sobie poradzą.

Rahilux 04-08-17 09:07

Kupcie mi status na 30 dni to w dzień po starcie zaczne robić starterpacki i pomagać graczom :v.

mario 04-08-17 09:56

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 158066)
Kupcie mi status na 30 dni to w dzień po starcie zaczne robić starterpacki i pomagać graczom :v.

Wyczuwam, że tak jak przy starcie poprzedniej edycji starzy gracze dostaną jakiś status na początek ; )

Rahilux 04-08-17 11:07

ale ja chce od was dostać kek

paladin123 04-08-17 11:26

Ale tak na poważnie, dzięki czemuś takiemu choć w pewnym stopniu udałoby się "odświeżyć" społeczność o nowych graczy, co byłoby naprawdę przydatne, pytanie do Marka czy to da się zrealizować?

Catthon 04-08-17 11:45

Cytat:

Napisał beciany (Post 158064)
A w sprawie tego, aby nie odsiać połowy nowych graczy na licorze proponuję aby każda nowa postać dostawała (na tym pergaminie który dostaje się na start albo w jakiejś innej książce) tutorial gdzie można zdobywać doświadczenie, od kogo dostawać misje (np "Udaj się do Rolfa który mieszka na północny zachód od wioski, potrzebuje on twojej pomocy") itd itp aby osoba która nigdy tu nie grała nie skończyła swojej przygody zaraz na rooku. Dzięki czemuś takiemu szansę na przypływ choć niewielkiej liczby nowych zupełnie graczy byłby możliwy, bo na mainie to już zawsze sobie poradzą.

W sumie jestem za. I ostrzeżenie, że za boty idzie się do piekła, bo tego zawsze brakowało. Niby jest w regulaminie, ale przecież regulamin czyta się dopiero po fakcie.

paladin123 04-08-17 12:37

Jak użyć changestat?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin