Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pytanie do graczy 2.0 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3335)

Mervakis 19-03-12 18:50

Cytat:

- możliwość sprawdzenia kto jest w danym momencie online
- nie banowanie ludzi za pierdoly typu ktoś stanął w złym miejscu dostał tp - ban lub ktoś wbil sie na konto kolegi na 5 minut - ban na miesiąc
Możesz to sprawdzić wpisując nick gracza - zielona kropeczka i już wiesz czy jest online.

Co do tego drugiego punktu - regulamin.

prazyk123 19-03-12 18:57

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 31817)
Możesz to sprawdzić wpisując nick gracza - zielona kropeczka i już wiesz czy jest online.

Co do tego drugiego punktu - regulamin.

Widze że doskonale domyślasz się o co mi chodzi..
Co do drugiego punktu - klapki na oczach ciąg dalszy

Wicked 19-03-12 19:03

Prosiłbym nie dyskutować w tym temacie, jeżeli chcecie poruszyć jakąś kwestię z osobna - macie całe forum na to. Dziękuję. :)

a1106169 19-03-12 19:21

Rycerz nekromanta !
 
Ulepszenie pvp u rycerza NEKROMANTY, czyli dodanie mu czegoś ORGINALNEGO, ponieważ
nekromanta powinien być bardziej niż duchowny nastawiony na walkę pvp, a w obecnym momencie:
graata=daarfa, saim bala=ring na niewdkę, czyli nic orginalnego i niezastąpionego nie ma.

Proponuję dodać jakiś nowy czar ofensywny, może to być ale niekoniecznie coś typu hape odes rago (exori gran) zadawało by to przykładowo 2 razy więcej obrażeń niż zwykłe odes rago, to było by coś, co zwiększyło by wydajność doświadczenia na godzinę dla rycerza nekromanty oraz pokazanie że rycerz nekromanta w zwarciu też może coś zdziałać. Wpadłem też na pomysł typy czar Szarża, ten czar mógłby na okres przykładowo 10 s zwiękaszać szybkość rycerza nekromanty (cos porównywalnego do hape odes) oraz skill 1h/2h/def o 25% i powiedzmy żeby tego za często nie można było używać, trzeba by było odczekać przykładowo 30 s. Pomysłów aby dać coś orginalnego dla rycerza nekromanty może być wiele, dałem tylko przykłady.

Prosze o niekrytykowanie tego posta przez osoby grające rycerzami z subprofesją duchowny, wiadomo będzie was to troche bolało gdy dodadzą coś orginalnego dla rycerza nekromanty ale nie możecie powiedzieć że wam jest źle gdy macie "hape tawis" co czyni że możecie zdobywać doświadczenie praktycznie na wszystkim bez użycia mikstur leczących życie / uh'ów ( widziałem jak na którymś filmiku artezon uleczył się z hape tawis za 421 -.-)

Jeżeli nie zamierzacie jednak nic dodać dla rycerza nekromanty, wnoszę prośbę o zmienianie subprofesji za powiedzmy 100pn, gdyż wiele rycerzy grający nekromantami (badź nie duchownymi )jest pewnie zawiedziona, gdyż nie ma niczego orginalnego i dałaby wiele aby zostać duchownym ( powod - hape tawis ), gdyż wiele czasu spędziła na tej postaci i szkoda byłoby zaczynać grę od nowa.

Rycerz elementalista i czarodziej duchowny też pewnie nie są do końca spełnieni swoimi czarami i zapewne oczekiwaliby na dodanie im czegoś wyjątkowego i fajnego.

Pozdrawiam

mario 19-03-12 19:40

Ja Chcialbym aby został poprawiony oufit alchemika dla maga. Który w tej chwili jest beznadziejny w porównaniu do innych oufitow w subprofesji.

Smile1 19-03-12 20:28

"Co Twoim zdaniem powinien wnieść kolejny update?" Moim zdaniem w kolejnym updacie powinien się pojawić serwer non-pvp.

sadysta 19-03-12 20:52

-więcej expowisk dla wysokopoziomowych postaci

-nowe subprofesje urozmaiciłyby grę

-usunięcie czaru Repito, który według mnie jest absurdem

-dodanie questów na które potrzeba większej ilości graczy

-więcej miejsca w VIP dla szlachty

-powiększenie Ankardii

-więcej respów na przeszłości

-więcej domków

-polepszenie czarów, tak żeby faktycznie opłacało się ich używać. Głównie dla maga elementalisty.

-naprawienie buga z trenowaniem dyst.

-nowe potworki

negrula 20-03-12 08:01

Nowe potwory, zadania, więcej setów, mieczy, toporków, nowa amunicja dla zwiadowcy, reklama porządna Altaronu.

blanko2222 20-03-12 10:30

-nowe profesje
-nowe podprofesje
-eventy

Haurix666 20-03-12 11:25

1. Poprawa istniejących błędów (w razie potrzeby mogę wymienić).
2. Nowe lokacje (w tym miasto i domki do wynajęcia).
3. Więcej miejsc w VIP dla SS.
4. Analiza opłacalności produkcji czegokolwiek oprócz bomb przez alchemika i odpowiednia korekta.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin