Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Jak oceniacie Altaron?? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=307)

Tummi 27-04-11 17:04

Cytat:

Napisał Grubson (Post 1884)
Nic innego tylko Tibia w innym opakowaniu i z inną nazwą... To nic innego jak Polski OTS, i nie ma co się kłócić że czarne to białe bo tak nie jest !! Nazywajcie to sobie jak chcecie jednak nie zmieni to faktu że 99% tej gry to Tibia... Za tydzień minie "fascynacja nowością" i będziecie może takim drugim APO choć wydaje mi się że ta gra nawet tego nie osiągnie... Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze, podsumowując jak dla mnie h*jnia, przez taki okres czasu, z takimi ludźmi można by było zrobić coś dużo bardziej ciekawsze a nie kopiować po raz setny tibie...;]

Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Przeszkadza Ci to, że na silniku Tibii tylko inna nazwa? To po coś to ściągał? "Dobrze wiedziała co brała" =D. Jak dla mnie ten serwer jest bardziej postawiony na fabułe, i poznawanie świata, niż ostry exp 24/7.
Mówisz, że słabe wykonanie... samo zrobienie mapy, dialogów, itd. według mnie wyszło świetnie. Nie dopatrzyłem się ani jednego błędu.

drazbeczka 27-04-11 17:07

Cytat:

Napisał komoko (Post 1892)
Bardzo Fajna ale najlepsze, że to dopiero początek

Dokładnie początek jak będą dbali o niego i rozwijali to będzie git i sporo osób jak ustaną w miejscu to wiadomo :p

bartU85 27-04-11 17:10

Server jest ok ale niedopracowany rzecz jasna to dopiero początek i chyba każdy ma nadzieję że będzie jeszcze lepszy.

Piglet 27-04-11 17:38

Popieram osoby piszace wczesniej- gra z pomyslem, ciekawa, oryginalna.

Przypomina mi stare czasy w tibii, nawet ogromna zaleta sa osobniki zwane ,,noobami''.

Dawniej na realu noob tez tworzyl historie serwera. Moim zdaniem nie ma co ubolewac na nimi, niedlugo przestana grac, albo pozostana tylko tzw. newbie.

Nubu 27-04-11 17:41

Mówiąc całlościowo nie do końca wszystko zostało dopracowane jak należy, ale nie ma co narzekać. Systemy, w tym alchemia i kowalstwo świetnie się sprawdzają. Fabuła i książki są bardzo dobrze dopracowane. Wczoraj sporo czasu poświęciłem na zwiedzaniu mapy i zdobywaniu kasy, bo co niektórzy blokowali respa, jak się co niektórzy przyznali. Gadałem ze Slythią i pogratulowałem jej i ekipie za wykonanie dobrej roboty. Prawie to wygląda jak Zezania, ale z grywalności to na pewno by ją powaliła. Jestem dalej ciekaw jak ten serwer będzie dalej funkcjonował. Czas pokaże swoje.

Pozdrawiam.

jjoker 28-04-11 19:17

Podoba
 
Mi się "Altaron" osobiście bardzo ale to bardzo podoba ponieważ świetnie odwzorowuje oryginał i jest ogólnie zaj**iste Chałwa.:D

crunchips 29-04-11 17:56

Jest gorsza od tibi ale jest bardzo zachecające to że są jeszcze małe lvl
i jest bardzo ciekawa bo tibia juz mi się znudziła wszystko (bez wyjątków)można sprawdzić na stronce a tu nie i to jest super tak trzymać a ta gra nie będzie nudna. Poprawcie grafike potworów bo kwadraty mi się znudziły !

Xaynus 29-04-11 18:53

Altaron bardzo mi się podoba, gra jest oryginalna, trzymająca w napięciu (jakby nie patrzeć bardzo dużo rzeczy do odkrycia), a także w dużej mierze ,,zadowala" rzesze graczy (oprócz neokidów). Nie pozostaje mi nic innego, tylko trzymać kciuki za powodzenie Altaronu :)

adamo199412 02-05-11 10:49

Dla mnie Altaorn jest wspaniały !!!
Nareszcie mag strzelając z różdżki nie musi marnować nie potrzebnie many.
WIELKI PLUS :rolleyes:

Evenix 02-05-11 19:42

Adamo... Przecież różdżka nadal zabiera manę więc nie wiem o co ci chodzi :)

Sam Altaron dla mnie jest Genialny! Z dużej litery! Za klimat bardzo duży plus!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin