Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Coś się kończy coś się zaczyna - wyniki serwera sezonowego (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25475)

chinczykbeatdzg 25-03-22 06:50

Zróbcie dobrą reklamę bo tego jak zwykle brakuje. Zatrudnijcie najlepiej jakiegoś streamera co będzie hajpował gierkę. Im więcej ludzi tym lepsza gierka. Pozdrawiam ��

Anquaz 25-03-22 09:32

Myślę że Profesorek z miejsca był by chętny do reklamowania igiełki, o ile dobrze pamiętam na start sezonowego średnia oglądających go podchodziła na grubo ponad 250. Dzięki niemu wielu zaczęło pierwszy raz przygodę tutaj w tym ja!

Hardyzz Skilzz 25-03-22 18:34

Powodzenia na nowym servie. Dużo osób wali exit z otsa(w tym ja) po tym co się działo na sezonowym. To już nie ten altaron co kiedyś...

19Fafarafa06 25-03-22 20:29

Nowy pvp
 
Cytat:

Napisał Hardyzz Skilzz (Post 179823)
Powodzenia na nowym servie. Dużo osób wali exit z otsa(w tym ja) po tym co się działo na sezonowym. To już nie ten altaron co kiedyś...

|Podpinam się do tematu, że Altaron już nie przyciąga ludzi a tylko oddala z każdą jego zmianą jest coraz słabiej... Brakuje tutaj racjonalnego tworzenia balansu profesji, brak rozwoju każdego bohatera na pewnym etapie się on zamyka ( to nie Lol ) Gra przed kilkunastu lat miała się lepiej niż teraz aktualnie. Rozumiemy, że duży pokład czasu jest w to wpakowany, brak kopi zapasowych znając życie aby przywrócić grę do tamtych lat stąd jest taka lipa.

Exoreniuss 26-03-22 19:57

Ja się zgodzę, gra rozwalona na 1 edycji po wprowadzeniu przez mervakisa łatki, w której skalowanie postaci względem lvla całkowicie usunięto. Słynne sd po 1,5k w ludzi. Na drugiej edycji można było jeszcze to jakoś uratować, bo parę miesięcy jednak ludzie grali i było ich zdecydowanie więcej niż teraz. Nowy serwer wystartuje i zdechnie po 3 tygodniach, rozgrywka na altaronie wygląda w ten sposób, że katujesz 4-5 respów wbijasz 180poziom i już nic więcej do roboty zbytnio nie ma.

Co prawda zaraz ktoś napiszę, że można sobie zrobić set na dmg, zdropić set chaosu/przeklęty ale prawda jest taka, że w tym czasie zostanie się już samemu na serwerze xd.

Oprócz zmian, w których przywrócono by skalowanie z lvlem proponował bym by znerfic sety i dodać jakieś dungeony/misje/chuj wie jak by się to nazywało, które w jakiś sposób ulepszały by naszą postać. Nie może być tak jak teraz, że te sety to jest taki game changer, że dla osób, które mają dużo mniej czasu na grę raz, że te lepsze sety są nie do zdobycia(ze względów finansowych) to jeszcze ich postacie odstają tak bardzo, że odechciewa im się grać.

8741531 26-03-22 20:57

Niestety, ale też muszę zgodzić się z poprzednikiem. Moment, w którym wyłączono skalowanie się z lvlem zniszczyło całkowicie sens expienia. Tak naprawdę w pewnym momencie nie opłaca się expić. Leczenie przez cały życie takie same i czy masz skill 170 czy 220 nie robi żadnej różnicy. Postacie się nie rozwijają, jedynie set może coś z tym zrobić. Według mojej skromnej oponii moment, w którym mieliśmy skill +- 100 i spadał od desek o kilka %, PNów było full, ale przynajmniej lvl zwiększał DMG, był zdecydowanie najlepszy w historii Altaronu. Osobiście nie grałem w lepszych czasach. O ile dobrze pamiętam mieliśmy 3 rodzaje leczenia jak : Hape tawis, Owla tawis oraz wrek tawis oraz dla rycerzy żywiołowe rago.


Myślę, że włączenie skalowania z lvlem jest w stanie naprawić to co w Altaronie najlepsze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin