Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Majowa zapowiedź i zmiany w ekipie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25799)

Rahilux 08-05-22 09:06

Sugoi Dekai!

neilran 08-05-22 09:56

Cytat:

Napisał Kierka1234567890 (Post 180824)
Nie trzeba brać udziału na forum, oficjalnie się udzielać itp. Sam osobiście wiem ile te osoby włożyły pracy ostatnimi czasy. Moim zdaniem dobrze dobrani ludzie, którzy przyczyniają się do zmian w altaronie. Daj trochę czasu, zobaczysz, że to była słuszna decyzja. Pozdrawiam w tę cieplutką niedzielę!

Szczerze mam nadzieje że wiesz co mówisz i trzymam kciuki w takim razie.

wilddd 08-05-22 10:04

Mam nadzieję że głównym celem powiększonej ekipy będzie wprowadzenie angielskiej wersji gry :uśmiech9:

Mervakis 08-05-22 10:12

Cytat:

Napisał neilran (Post 180819)
Powodzenia dla kolegi WST.
Ps. można mi powiedzieć jakimi kryteriami sie kierowano wybierając pozostałe osoby, Strażniczke i pozostałych doradców z których jedynie Shrime z tego co kojarze sie udziela na forum?
Domniemam że to są ludzie z którymi WST ma dobry kontakt i ich wytypował, albo ktoś z administracji? Mimo to troche smutne że ludzie którzy do tej pory niczego nie mieli do powiedzenia nagle zostają doradcami xD

Zakulisowo niektóre z tych osób już wiele lat temu miały dużo do powiedzenia, świat altaronu nie kończy się na tym forum. ;)

Dobre Wieści!

neilran 08-05-22 10:23

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 180828)
Zakulisowo niektóre z tych osób już wiele lat temu miały dużo do powiedzenia, świat altaronu nie kończy się na tym forum. ;)

Dobre Wieści!

To nie świadczy dobrze o tej społeczności. Typowo polackie odwarstwianie sie śmietanki. A na wiele cennych postów tutaj przed ostatnią wielką aktualizacją nikt nie zwróci uwagi.
Dobrze by było gdyby któryś z tych doradców zajął sie właśnie komunikacją na forum bo ona nigdy nie była mocną stroną Altaronu.

Nie pisze tego na złość, ani żeby hejtować. Sam nie chciałbym być żadnym doradcą, czuje sie dobrze w swojej roli tutaj. Mam nadzieje że nowa ekipa mądrze pokieruje projektem i życzę im powodzenia.

Shrime 08-05-22 12:02

Wydało się.


Wszystkim życzę powodzenia w nadchodzącym evencie :oczko:

Debolek 08-05-22 12:27

lets go wejstu górą

arcticode 08-05-22 13:09

Gratulacje :D

Catthon 09-05-22 10:28

Cytat:

Napisał neilran (Post 180829)
To nie świadczy dobrze o tej społeczności. Typowo polackie odwarstwianie sie śmietanki. A na wiele cennych postów tutaj przed ostatnią wielką aktualizacją nikt nie zwróci uwagi.
Dobrze by było gdyby któryś z tych doradców zajął sie właśnie komunikacją na forum bo ona nigdy nie była mocną stroną Altaronu.

Nie pisze tego na złość, ani żeby hejtować. Sam nie chciałbym być żadnym doradcą, czuje sie dobrze w swojej roli tutaj. Mam nadzieje że nowa ekipa mądrze pokieruje projektem i życzę im powodzenia.

Polackie odwarstwianie się śmietanki :D O odwarstwianiu się śmietanki można mówić, gdy ta śmietanka ma z tego jakieś konkretne korzyści.

Myślę, że w Altaronie od dawna brakuje konkretnej ekipy, która byłaby gotowa wspólnie działać nad zmianami. Z doświadczenia wiem, że trudno taką skompletować i utrzymać, a aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy. 10 lat temu nad Altaronem pracowało mnóstwo osób i wychodziło to serwerowi na dobre. Potem team się stopniowo zmniejszał. Najwyższy czas odwrócić ten proces.

Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów :oczko:

Noratl 09-05-22 13:20

Cytat:

Napisał Catthon (Post 180886)
Polackie odwarstwianie się śmietanki :D O odwarstwianiu się śmietanki można mówić, gdy ta śmietanka ma z tego jakieś konkretne korzyści.

Myślę, że w Altaronie od dawna brakuje konkretnej ekipy, która byłaby gotowa wspólnie działać nad zmianami. Z doświadczenia wiem, że trudno taką skompletować i utrzymać, a aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy. 10 lat temu nad Altaronem pracowało mnóstwo osób i wychodziło to serwerowi na dobre. Potem team się stopniowo zmniejszał. Najwyższy czas odwrócić ten proces.

Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów :oczko:

Ekipa, ekipą, ale dobrze pamiętasz dziesiątki akcji które godziły w dobre imię wielu osob z administracjii. Od krzywych akcji Slythi z dodawaniem sobie poziomów, po przez klasyk czyli "lecą" merva, czy info o tym że wejdzie Urban i wtajemniczeni zbierali itemy, które można było sprzedać kilka lub kilkanaście razy drożej. Takie sytuacje to cegiełki na przeciwwadzę dobrej roboty, tych co się przykładali aby altaron miał ręce i nogi. Więc liczę na to że aktualna ekipa nie spierdoli roboty, tylko make Altaron great again.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin