Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Multimedia (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=35)
-   -   [non-pvp] Historia pewnego "Mistrza Ostrzy" (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11140)

RubSon 29-05-14 10:39

No co do tego prawdę zna tylko Administracja... Bo mi już z 131 idzie powolutku. :) Może kiedyś się ktoś z Administracji wygada. :D I dziękuję za info, na pewno przyda się zaglądającym tutaj zwiadowcom. :) Mi z 80 do 81 szlo tak znośnie.

Pozdrawiam, RubSon.

tomakeo 29-05-14 11:55

Cytat:

Napisał Catthon (Post 99629)
Trenuję tę zręczność dual wieldem właśnie, więc wydaje mi się, że leci podobnie.
Pewności nie mam.

Ciekawostka: siła wczoraj z 52 na 53, w godzinę podskoczyła o 5%. :uśmiech6:

Pozdrawiam!

Zręczka zwiadowcy wbija się szybciej niż rycerzowi :) Na 115 zręczności Rycerzem trzeba trenować ~40 minut. Zwiadowcy chyba tak długo skill leci na 150.

@topic
Powodzenia.

RubSon 29-05-14 17:06

Tak też myślałem, że Rycerzowi zręczność leci wolniej... no ale to nie zmienia faktu, żę dalej będę skillował. :-) Jutro kolejna porcja screenów. :-)

@Tomakeo, bardzo dziękuje. :-)

Mcree 29-05-14 17:10

W klanowym temacie dodałem fotki, widać dokładnie jak długo rośnie zręczność 132->133
Powodzenia dualisto :D

RubSon 29-05-14 17:40

Dziękuję bardzo Lordzie. :-D No i widzę, że ponad godzinka już siedzi... no ale nic, damy radę. :-D

Jeżeli tylko możecie to prosiłbym na temat prowadzenia tematu. Czy robię to dobrze? Jest to pierwsze moje podejście oraz robię to pierwszy raz więc chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie. Wszelkiego rodzaju uwagi są mile widziane. :-)

Pozdrawiam, RubSon.

brunonbane3 29-05-14 20:40

Nie mam BLADEGO pojęcia dlaczego, ale ten temat mnie ciekawi :P.
Chętnie będę czytał o dalszych postępach, pod warunkiem, że będzie to opisane w klimatyczny sposób.

Samego mnie kusi, aby zrobić też swój taki pamiętnik...
Ufam, że jeszcze nie jest za późno, haha :uśmiech4:

Powodzenia!

RubSon 30-05-14 11:38

30.05.2014r.
 
@topic
Opisy każdego obrazka zostały zmienione! Chętnych proszę do zapoznania się z nimi.

Tak więc mamy kolejny awans! Jest się z czego cieszyć ponieważ jesteśmy co raz to bliżej końca a to się ceni. Etap treningowy trwa nadal i będzie trwał dopóki dopóty nie osiągniemy odpowiednich rezultatów... ale kiedy to się skończy w końcu będę mógł zająć się tym co lubię. Panoszące się Cholerstwo po Naszych ziemiach musi UMRZEĆ!


Po długim treningu trochę mi się zgłodniało więc postanowiłem zajść do miasta i odwiedzić depozyt... ku mojemu zdziwieniu zastałem tam Wojowniczke o imieniu Hot CHicken. Na mieście mówią, że dostała taki pseudonim po tym jak nakryto ją w zagrodzie ganiającą kurczaki, ale to już inna historia. Niemniej jednak zostałem przez Nią zawołany abym podszedł to swojej skrzynki i wtedy się stało... ofiarowała mi Królewski komplet! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ucieszyłem. Od teraz komplet ten będzie mi wiernie służył przez wiele lat i zapewne przez dłuższą część mojej historii...
Z tego miejsca chciałbym podziękować Hot Chicken za ten komplet który będzie mi służył przez dłuugie lata. Nie mogę zapomnieć również o koledze o imieniu Karnag bo dzięki jego pomocy zdołałem dojść tak daleko! Dziękuję za wsparcie!

Estebano 30-05-14 11:56

GZ mistrzu!

krrystian 30-05-14 18:16

Przyznam się że robiłem małe próby z Duala i powiem, żę wygląda to tragicznie.

Trzeba mieć naprawdę wysokie skile zręczności żeby w ogóle próbować expić w ten sposób.

Przy 100 zręczności posiadając w ręce 2x pogromca smoków z odes rago bilem... 50-60 (z 1 w ręce bije 250). Także jak widać kara za dual jest ogromna. Wydaje mi się ze trzeba mieć ze 180 zręczności by ogarnąć te dwie bronie...

Adrondil 30-05-14 18:26

Cytat:

Napisał krrystian (Post 100059)
Przyznam się że robiłem małe próby z Duala i powiem, żę wygląda to tragicznie.

Trzeba mieć naprawdę wysokie skile zręczności żeby w ogóle próbować expić w ten sposób.

Przy 100 zręczności posiadając w ręce 2x pogromca smoków z odes rago bilem... 50-60 (z 1 w ręce bije 250). Także jak widać kara za dual jest ogromna. Wydaje mi się ze trzeba mieć ze 180 zręczności by ogarnąć te dwie bronie...

Dlatego potrzebna jest jakaś informacja na ten temat od administracji, bo bez tego to tragedia samemu domyślać się całego mechanizmu dmg.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin