Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Ankiety (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=59)
-   -   NG I - Sterowanie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13537)

neccoz 29-10-14 13:21

Klawiatura <3
Zwłaszcza jakby była opcja chodzenia WSAD'em.

pregusia 29-10-14 13:53

Cytat:

Napisał bilsom (Post 116089)
mi tam bardziej odpowiada chodzenie po sqm klawiaturką,

Tak, ale nigdzie w zalozeniach ankiety nie ma informacji o tym, ze bedzie istnialo dalej takie cos jak podzial na kafelki i sqm ;>

bilsom 29-10-14 14:22

@up

w takim razie ta ankieta jest totalną bzdurą, skoro my nawet nie wiemy jak to ma wyglądać, wszyscy sugerują się tym co jest obecnie na pseudo beta altaronie :) już mój głos możesz usunąć bo nie mam zielonego pojęcia jak będzie lepiej :)

Cytat:

Napisał pregusia (Post 116068)
Witajcie strudzeni wędrowcy świata Altaronu. Z dnia na dzień postępują prace nad nową grą, której ukończenie zbliża się dużymi krokami.

haha "Nowa Gra" z 300 lvl w tle xD

lepsze określenie będzie update ale przynajmniej ja tak sadze

Tron 29-10-14 14:26

Cytat:

Napisał bilsom (Post 116093)
haha "Nowa Gra" z 300 lvl w tle xD
lepsze określenie będzie update ale przynajmniej ja tak sadze

+

Cytat:

Napisał bilsom (Post 116093)
w takim razie ta ankieta jest totalną bzdurą, skoro my nawet nie wiemy jak to ma wyglądać, wszyscy sugerują się tym co jest obecnie na pseudo beta altaronie

Ładny paradoks.

Mervakis 29-10-14 14:36

@bilsom, przecież lvl to tylko cyfra, która nawet nie jest wyświetlana, dawno już zostało napisane, że ta cyfra żadnego relatywnego znaczenia mieć nie będzie. Nie będzie od niej zależeć nawet to co zależy obecnie, więc takie "uuuu 300 lvle biegają" nie zrobi na nowych graczach większego wrażenia.

To jak wolicie chodzić nie jest bzdurą, po co Ci opis czy są kratki czy 360 stopni i kroki czy 8 kierunków? Niezależnie od tego jak wygląda system to mysz i klawiatura spisze się w nich tak samo.

Od dawna było pisane żeby nie sugerować się w ogóle tibią i tym co jest obecnie, że tak robicie to Wasz wybór. ;p

bilsom 29-10-14 14:54

Mervakis idzie w uparte nawet jak się podważy cokolwiek. Nowa Gra to Nowa Gra start od zera, ja tylko napisałem że lepiej będzie, jak będą pisać update a nie nowa gra z przenoszeniem postaci, bo to jakiś żart. Co do ankiety to nie zmieniam zdania i razem ze mną pewnie połowa graczy, ankieta nie ma żadnego sensu jak nic nie wiemy.

a skoro ten lvl to tylko cyfra to po co go przenosić ?? hmm ciekawi mnie to bardzo :)

leon 29-10-14 15:14

Nowa Gra yyy chyba coś mnie ominęło

kaos 29-10-14 15:16

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 116099)
Od dawna było pisane żeby nie sugerować się w ogóle tibią i tym co jest obecnie, że tak robicie to Wasz wybór. ;p

To prawda, jednak co do tego systemu poruszania się łatwiej byłoby się odnieść w jakikolwiek sposób, wiedząc cokolwiek nt. mechaniki nowej gry. Teraz to trochę wróżenie z fusów. :uśmiech:

Tyrond 29-10-14 15:51

Jak już parę osób zwróciło uwagę, bezsensowna ankieta. Nic, dosłownie nic nie wiemy o "nowym Altaronie"(no dobra wiadomo, że kiedyś będzie). Padają hasła o sporym odejściu od Tibii, więc zakładam, że nie będzie 8 kierunków tylko 4. W takiej sytuacji oczywiste jest głosowanie za sterowaniem tylko klawiaturą. A tu przyjdzie co do czego i psikus. Nie 4 kierunki, nie 8 kierunków tylko 16 KIERUNKÓW, fajnie będzie się sterowało tylko klawiaturą;) Póki co z ankiety można wyczytać tylko jedno, to że uważacie graczy za idiotów. Nie dajecie żadnych informacji i rzucacie bezsensowną ankietę byśmy myśleli, że mamy jakiś wpływ na zmiany. Zamiast głosować w tej ankiecie możemy założyć opaskę na oczy i spróbować sprintem przebiec przez las. Szanse powodzenia są takie same. Teraz najlepszy głos to brak głosu i póki co tak zostaje.

Zrestartujcie tą ankietę i dodajcie w niej 3 opcje: "Z braku informacji nie wiem jak głosować". Powinno zgarnąć to 90+%. Albo wrzućcie informacje o tym jak ma Altoron wyglądać. Nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie zrobiliście. Tak daleko w dupie są prace?(Po 5 latach oczekiwań, większość już nie ma jakichkolwiek oczekiwań, więc nie ma się czego bać.) Boicie się wszechobecnego flejmu?(Tyle razy pokazywaliście, że macie nas w dupie, nie uginaliście się pod wszelakimi groźbami, czy też po fochach jak nakładaliście bezpodstawne bany. Teraz zrobicie to samo;))

@Merv
Proszę Cie Merv, szanuje Cię, ale to co napisałeś o lvl to stek bzdur. Trudno jest mi uwierzyć, że ktoś kogo uważam za osobę inteligentną i rozsądną ma takie zdanie. Level póki istnieje będzie miał znaczenie. Nawet jeśli nie będzie miał wpływu na siłę postacie to dzięki niemu będzie się szybciej poruszało, miało więcej hp/many czy też miało już tysiące PNów dzięki czemu będzie można postać wyskilować. Ta przewaga wystarczy aby zdławić już na starcie wszelkie przejawy buntu na serwerze. Jeśli lvl ma nie mieć znaczenia to musi zniknąć, albo wprowadzony musi zostać max lvl(na chwilę obecną 200lvl byłby optymalny). Przy tej drugiej opcji reset i tak byłby wskazany.

tomakeo 29-10-14 15:56

Klawiatura. Fajnie byłoby gdyby moby się atakowało za pomocą LPM. Nad mobem pojawiałby się miecz i wystarczyłoby po prostu kliknąć. Btw. Jaka nowa gra?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin