Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Ankiety (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Ankieta VIII - Jaka grafika według Ciebie zasługuje na poprawę lub też wymianę? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7316)

Zenon von Wons 07-10-13 10:40

Tibia - smok, dl
Altaron - smok, dl

kolorystycznie identycznie, czemu słabe są zielone a czerwone silniejsze? :(








btw, jak mi ktoś zmini łucznika z opaską
<-------

to zabije

cewix 07-10-13 14:42

Po pierwsze większość outfitów, gdyż aktualne albo wyglądają słabo, albo są zgarbione/wystają im dupy/są krzywe.
Pozatym aktualne grafiki mobów są na dość wysokim poziomie w porównaniu do tych starych, ale te którym przydałyby się największe zmiany to:

-Wąż(słaba grafika i tyle),
-Orki(według mnie zwyczajnie słabo wyglądają i te twarze...),
-szczur(wyglądają fajnie, ale cieniowanie jest dość słabe),
-czerwie/królewskie(ta sama sytuacja co ze szczurami),
-żółw(przesadnie żółty),
-truposz(w porównaniu do innych nowych grafik, ten wygląda naprawdę słabo),
-kamienny golem(wcina mu się głowa w ramie, a poza tym nie wygląda jakoś atrakcyjnie),
-licz(wygląda całkiem fajnie, ale.. ta ta głowa jakoś.. no po prostu ;d),
-rekinołak(według mnie za duży),
-wieczny pokutnik(dziwnie wymachuje tą buławą),

Arkon 07-10-13 18:18

mag na SS
łucznik z opaską (rambo xD) inna głowa i byłoby ok!
mag nerko (wielu to opisywało po co powtarzać)
zwiad z łukiem dałbym inne włosy :>
jakoś mi nie przeszkadzało że outy są krzywe.. chyba tylko mieszczanin mi się rzuca tak bardziej.
z potworków zmieniłbym haubaka bo szczerze to wygląda na takie liście kwadratowe formujące jakieś coś :D. A tak to grafiki mi się bardzo podobają.

Uiop 07-10-13 18:35

No outfity w większości nie powalają. Ja bym zmienił samorodki złota(bo są jak młode ziemniaki) oraz wilka(bo wygląda jak zwierzątko domowe, a nie jak wilk groźny co atakuje przechodniów. Ewentualnie niech nie atakuje).

Whisperka 07-10-13 19:35

Jeśli chodzi o grafikę outfitów to powinny one bardziej różnić się od siebie w kategorii płci, bo aktualnie wygląd choćby grabarza, wojownika mechanika, rycerza zwykłego i elitarnego czy alchemika i elementalisty (w wersji dla rycerza) niewiele różni się od siebie w wersji męskiej i żeńskiej. Może wartałoby zmienić trochę proporcję wyglądu tych outfitów oraz urozmaicić np. ich fryzury.
Biorąc pod uwagę grafikę terenu, to myślę że można by zmienić trochę wygląd drzew (żeby robiły wrażenie bardziej mrocznych bądź też przyjaznych w zależności od miejsca ich występowania i rodzaju, np. bujne szmaragdowe korony bądź pokryte mchem konary czy zniszczone mrocznymi substancjami).
Co do wyglądu potworków, to proponowałabym zmianę grafiki widzów i jego mocniejszych pobratymców. Może jakieś żywsze kolory albo coś w tym stylu bo strasznie są do siebie podobne. Również zmiana wyglądu starszych smoków tak aby nieco różniły się od zwykłych byłaby dobrym pomysłem :)

Uhh 07-10-13 21:29

Na zmiane zasługuje ponad połowa outfitów ale najbardziej to chyba mieszczanin(tibiski citizen)

tomakeo 07-10-13 22:01

Stroje, stroje i jeszcze raz stroje! Ze strojów male rycerza alchemika duchownego dobre są jedynie: Mechanik, Alchemik i Grabarz. Wszystkie inne (mieszczanin, szlachcic, wojownik etc.) do poprawy.

mortans 08-10-13 23:11

- Złoty smok, który wygląda jak mumia (nie wiem czy to był zamierzony efekt ale wygląda to słabo jak dla mnie).
- Dać inny wygląd smokom z przeszłości niż tym z okolic Neolithu.
- Minotaury. Moim zdaniem powinny być większe od ludzi.
-Orki. Hmm ogólnie mają dość dobry wygląd ale za mało groźnie wyglądają jak dla mnie. Chciałbym zobaczyć orki rodem z Władca Pierścienia :)
- Krasnoludy... w szczególności ten Generał.
- Drzewce i Enty. Po pierwsze za bardzo tibijskie jak na tą grę a po za tym średnio ładna grafika.
- Wiwerny. Nie podobają mi się w ogóle....
-No i outffity. Słabe są wyglądy maga oraz mechaniczny zwiad no i mechaniczny woj 1h z kubkiem....

wejnos 09-10-13 00:53

wojownik ss wygląda wrecz komicznie

Pasztet 09-10-13 22:43

Stroje. Szczególnie mag necro.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin