Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   [pvp] Start nowego serwera (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20285)

Rahilux 04-09-17 13:08

Są ustawione miksy maga dla maga, mocy dla maga i zwiada i many dla wszystkich?

mario 04-09-17 14:21

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 158761)
-Zmiana ataku rozrywających bełtów
-Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro)
-Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar)
-Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro)
-Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago)

Można uzyskać dokładne informacje do tych punktów?? o ile % zmienią się np. obrażenia z odes rago i yase unar ?? Bo zakładam że zmiana obniży hity mam racje ?

Maru obniżają napewno.. wszystko jest tak by mag bił najwięcej :D nie znam dokładnie co i jak :P

Veliothe 04-09-17 20:28

Gram :) znaki

Maru123 04-09-17 20:34

Ja rozumiem, że muszą to obniżyć, ale informacja czy to 10% czy 50% powinna być podana. Jest to bardzo istotna informacja przy zakładaniu postaci. Więc ? Ktoś z administracji zdradzi szczegóły ?

Zao 04-09-17 20:42

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 158770)
Ja rozumiem, że muszą to obniżyć, ale informacja czy to 10% czy 50% powinna być podana. Jest to bardzo istotna informacja przy zakładaniu postaci. Więc ? Ktoś z administracji zdradzi szczegóły ?

Jak testowałeś to już było po zmianach ;)

Psimgoth 04-09-17 21:57

o boże kiedy ja się tu logowałem XDD

eee... za czasów gimbazy :)

PS: mnie tylko licor i Sequel gothic interesuje :D

Zurvy19 04-09-17 22:27

@psimgoth
zapewniam Cie ze na mainie po update na pewno bedziesz mial o wiele wiele wiecej do zwiedzania niz na licorze :)

Tron 04-09-17 23:04

Byle do przodu

aleksy5885 05-09-17 09:10

joł, czy te pzty w miescie zostaly usuniete czy nadal w miescie jest 40 pztow i znowu nie bedzie mozna nikogo polapac bo co 3 kratki jest pz ???? oraz czy bedzie wlaczone enfo pvp czy jak mu tam ???

Obles 05-09-17 09:33

Cytat:

Napisał aleksy5885 (Post 158778)
joł, czy te pzty w miescie zostaly usuniete czy nadal w miescie jest 40 pztow i znowu nie bedzie mozna nikogo polapac bo co 3 kratki jest pz ???? oraz czy bedzie wlaczone enfo pvp czy jak mu tam ???

Stefy bezpieczne w mieście nie zostały wprowadzone bez przyczyny. Bardzo mocno utrudniają random-pk i miasto staje się dosyć bezpiecznym miejscem dla graczy - taka była idea i tak też zostanie.
Zdaje sobie sprawę, że czasem podczas wojny potrafi to irytować i uniemożliwia robienie dobrej zasadzki (choć tego nie-nie umożliwia!), ale nie możemy myśleć jedynie o tej sytuacji i być ślepi na inne.
Będzie to normalny system pvp, lecz z automatycznym systemem war-mode, co też zresztą jest napisane w aktualności...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin