Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Pet'y i magiczna sakiweka. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10234)

Mervakis 19-04-14 15:12

Nie hejter, wiewiórki i kotki mnie po prostu rozbawiły. ;)

Jakieś osiołki, którym by się toboły przypięło i by robiły za tragarza, itp. to ja rozumiem, ale wiewiórka? xD

Wicked 19-04-14 18:12

Mervakis, wiewiórka by sobie wsadziła miedziaki tam, gdzie gracz wsadza plecaki plecaków plecaków. Dokładnie w to samo miejsce.

Uhh 19-04-14 21:11

Wiewiórki, żółwie, króliki, pająki, hmm zajeżdża margonem:owca: moim zdaniem dobry pomysł. Kiedyś ktoś napisał taką samą propozycję, został zhejtowany i obrzucony mięsem, jednak kto wie, może ta propozycja nie wpadnie do archiwum

RubSon 19-04-14 21:15

Pomysł dosyć zabawny ale i przeze mnie poparty. :D Tylko może te wiewiórki i zajączki zastąpić faktycznie osiołkiem? Ten jakoś bardziej mi się kojarzy z tragarzem... :D Niemniej jednak pomysł dobry. Ale trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to co to będzie się działo jak w końcu Altaron zostanie rozreklamowany i na taki serwer przyjdzie z 100 graczy... niech tak każdemu się zachce wejśc do depo z takim pupilem. Pomysł godny uwagi lecz potrzebujący poprawek. :)

Pozdrawiam, RubSon.

PS. Trzeba byłoby pomyśleć też nad tym, że takie zwierzątko dałoby się zabić. Nadałoby to trochę takiego "tragizmu". Na expie, osioł zapakowany po samą D*** kasą czy też itemami i nagle glon a my nie mamy miejsca na itemy ani na kase. I co teraz? :D

Drakonno 19-04-14 21:49

Lidka by poparła.
Sam myślałem nad tym tematem.
Nie przeczę, że możliwy w bardziej lub mniej wygodny sposób...

Sakiewka na miedziaki raczej odpada, przynajmniej na obecną chwilę. Dałoby się, ale wtedy można wywalić instancję banku praktycznie. Oraz zmniejszyć razem z tym udźwig postaci.

Wicked 19-04-14 23:04

A może dla tych, co chcą mniać tragarza, to dać im wózeczek do ciągnięcia? :D

sebcio12 20-04-14 00:21

Zwierzaki, pety, zachowywałyby się raczej jak npc. I można by było przez nie przechodzić. Dlatego też nie trapowałyby przejść, czy jak kolega wspomniał depo. Ogólnie wiewiórka czy jakiekolwiek inne zwierze może mieć większy lub mniejszy pojemnik.

Nie ma co urealniać plecaków, ja bym w tej grze założył, że wszystkie worki i plecaki są magiczne. Bo kto normalny włożyłby plecak w plecak, żeby mieć więcej miejsca. Tu nawet nie ma co tego rozkminiać. Zakładamy, że nasze plecaki są magiczne :P

Pety to fajna sprawa. Jak wspomniałem w temacie "co zniechęca...". Potrzebujemy więcej wyzwać. Mamy już plecaki, ale małe lvl o nich nie wiedzą. A gdyby taki nowy gracz zobaczył w depo jakiegoś wyższego lvl, za którym biegnie niedźwiedź polarny. Zechciałby go zdobyć! Miałby jakiś cel do osiągnięcia :P

Oczywiście super-rar pety powinno się zdobywać mega trudno. Pomyślałem, że można by je zdobywać np. za pomocą specjalnych instrumentów.
magiczny gwizdek (jakiś ptak), zaczarowana harfa (np. jeleń), flet wampira (nietoperz), róg mroźnych ludzi (niedźwiedź polarny).

Można by dać ty potworom unikalne umiejętności z dużym coldownem, sterowane za pomocą komend.

- Twój ptak zaczyna śpiewać, podnosi cię to na duchu. Bonus do prędkości na 10 sekund. (coldown 3 minuty)
- Twój nietoperz ogłusza za pomocą ultradźwieków twojego przeciwnika, który na 2 sekundy ucieka w popłochu. (coldown 2 minuty)
- Twój jeleń otacza cię mocną lasu. Przez 30 sekund dostajesz dodatkowy bonus do leczenia. (coldown 4 minuty)
- Ryk twojego niedźwiedzia pobudził cie do walki, przez 5 sekund dostajesz bonus 10% do obrażeń. (coldown 2 minuty)

można wymyślać w nieskończoność

Wicked 20-04-14 08:53

Cytat:

- Twój jeleć otacza cię mocną lasu
Jeleć mocną lasu... hm. Interesting.

KUSZNIK 20-04-14 09:48

Oczywiście jestem za ,ale mi by stykło zwykłe auto stackowanie kasy po wrzuceniu do plecaka ( tak, wiem nie bedzie )

cewix 20-04-14 13:18

Zajebisty pomysł, jak jestem temat "co zniechęca nowych graczy do gry" to ten pomysł można dodać do "Jak zachęcić nowych graczy do gry" tak jak to napisał sebcio, takie coś by się naprawdę przydało :D
Nie rozumiem też czemu to miałby być mini dodatek. Nie mówię, że mają siać rozpierdol, ale jak taki hlvl zdobędzie takiego rara to przydałoby się, żeby taki pet był przydatny w expie/questach jak i w pvp ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin