Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Dyskusje filozoficzne (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20278)

Rahilux 21-08-17 19:58

Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

dzigidzag 21-08-17 20:03

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 158522)
Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

Teraz tylko wytłumaczyć to temu panu, co tego nie rozumie :D ale przecież ja tu tylko miesiąc gram, ja nie odróżniam tibii od altaronu XDD

mario 21-08-17 20:24

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 158522)
Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

Jest na bazie tibi, posiadającą silnik i taki sam tryb potyczki, wszystko inne jest inne ; )

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158523)
Teraz tylko wytłumaczyć to temu panu, co tego nie rozumie :D ale przecież ja tu tylko miesiąc gram, ja nie odróżniam tibii od altaronu XDD

Ty chyba czegoś nie rozumiesz.. bo nie będziesz miał mapki na swym non i tyle ; )

dzigidzag 21-08-17 21:12

Cytat:

Napisał mario (Post 158524)
Jest na bazie tibi, posiadającą silnik i taki sam tryb potyczki, wszystko inne jest inne ; )



Ty chyba czegoś nie rozumiesz.. bo nie będziesz miał mapki na swym non i tyle ; )

Jak ja w dupie mam tę twoją śmieszną mapkę, pytałem tylko czy będzie i mnie zdziwiło twe postępowanie zupełnie nielogiczne, ale że pusto pod kopułą masz to już nie mój problem xdd ja się offam bo trzeba do roboty wstać, a ty siedź i rób swoją zajebistą mapkę altarońską, dzięki której zyskasz pozycję "kogoś" w świecie tibii, loli i innych gierek twego ubogiego świata, joł marian

Rahilux 21-08-17 21:27

Jest na bazie tibii i nią JEST.
Nie powiesz mi chyba że jak zmienisz grafiki i sobie pozmieniasz dmg itd to będzie to całkowicie nowa gra.

Jakbyście zrobili altaron od zera to spoko, wtedy altaron to byłby altaron

a teraz
Altaron = Ots czyli tibia

paladin123 21-08-17 21:36

Cytat:

Napisał mario (Post 158519)
Czy ja krzycze? gościu ogarnij się... twoje uargumentowanie też jest na bardzo wysokim poziomie.. porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

Mario szkoda sie odzywać do jakiegoś no name typa który gra sam na serwerze i to jeszcze nonpvp, niech sobie pogada, mapek i tak nie będzie miał i za przeproszeniem huj mu w dupę :uśmiech:

Bass1 21-08-17 21:46

Jest to tylko wykorzystywanie silnika z własnym tworzeniem klienta którym jest Altaron i zrobiony od zera głąby jeden.. jak chcecie głupoty pisać to poczytajcie trochę sobie bo widać że was niewiedza w mózg boli i dlatego pieprzycie takie bzdury Rahilux, dzigidzag.

Rahilux 21-08-17 21:53

XDD

Dobra, nie będę się kłócił z osobami które widzą w swojej postaci większy potencjał niż w we własnym życiu.


Trzymajcie się cieplutko.

mario 21-08-17 22:50

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158525)
Jak ja w dupie mam tę twoją śmieszną mapkę, pytałem tylko czy będzie i mnie zdziwiło twe postępowanie zupełnie nielogiczne, ale że pusto pod kopułą masz to już nie mój problem xdd ja się offam bo trzeba do roboty wstać, a ty siedź i rób swoją zajebistą mapkę altarońską, dzięki której zyskasz pozycję "kogoś" w świecie tibii, loli i innych gierek twego ubogiego świata, joł marian

Niezłą bekę mam z ciebie wiesz? :D widać nie czytałeś skrupulatnie tego tematu, oświecę cię jasny panie. Nie robię tej mapki jak to myślisz ty i pół servera, w jednym z postów to napisałem :). Pod kopułą właśnie to ty nie masz nic prócz siana pisząc tak jak powyżej xD. Nie będę dalej cię dołować bo popadniesz w jakieś histerie i zaszyjesz się na krasnalach na non pvp :D Pozdrawiam.

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 158529)
XDD

Dobra, nie będę się kłócił z osobami które widzą w swojej postaci większy potencjał niż w we własnym życiu.


Trzymajcie się cieplutko.

Skąd takie stwierdzenie i po czym takowe stwierdzenie możesz wydedykować ? :D Ręce normalnie opadają...

Rahilux 21-08-17 23:01

Cytat:

Napisał mario (Post 158530)

Skąd takie stwierdzenie i po czym takowe stwierdzenie możesz wydedykować ? :D Ręce normalnie opadają...


Wydedykowałem raz serwer w soldacie, fajna gierka była, tylko no racja ręce opadają bo coraz mniej graczy w nią pyka ;/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin