Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Zwiad ele (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13157)

Adrondil 08-09-14 15:27

Dajcie zwiadowi jakąś obszarówkę.

Xerion 08-09-14 17:44

Po co zwiadowi obszarówki? Zwiad necro alche ma mieć największy dmg w grze w 1 cel, a mag największy dmg obszarowy, znaczy że palek powiedzmy walnie za 1k w 1 cel, to mag walnie z 750 w 3 cele. Zwiad ma być mocny do szybkiego zabijania 1 potwora, a nie nawalnia jakieś AoE.

Adrondil 08-09-14 18:45

A czy ja mówie, że zwiad ma odrazu po 1k z obszarówek nakurwiać?

brave12013 08-09-14 18:47

Zwiad wcale nie ma największego dmg w jeden cel.. Obszarówki do expa raczej sie nie nadają zwiadem bo jak bić obszarówkami uciekając przed potworami.

Xerion 08-09-14 19:17

Lary.. Palek nie ma największego dmg w grze, ale powinien miec.

Adrinadil - chodzi o to, ze jak dla mnie zwiad nie powinien miec obszarowek, bo po co? Trzeba stworzyć zarys za co poszczególne profesje będą odpowiedzialne. Bo, np. zwiad obecnie jest do niczego.

brave12013 08-09-14 19:28

Xerion mój błąd słaby jestem z czytania ze zrozumieniem :P Owszem powinien mieć niestety nie ma :D

Arkon 08-09-14 23:01

Zwiad do niczego? zawsze może loot zbierać na bardzo huncie.
Zwiad powinien być od tego, od czego był sprzed kpiro w biegu. Bo teraz serio wolałbym tankować z kpiro w miejscu, niż męczyć się tym zwiadem co jest obecnie. :uśmiech8:

Adrondil 08-09-14 23:16

Cytat:

Napisał arkon (Post 113391)
Zwiad do niczego? zawsze może loot zbierać na bardzo huncie.
Zwiad powinien być od tego, od czego był sprzed kpiro w biegu. Bo teraz serio wolałbym tankować z kpiro w miejscu, niż męczyć się tym zwiadem co jest obecnie. :uśmiech8:

Arkon :D Mało zrozumiałem z tej chaotycznej wypowiedzi, jedyne co to to, że zwiadem teraz nie chcesz się męczyć. :uśmiech4:

Arkon 08-09-14 23:30

już tłumaczę z mojego na twój (oby)
Xerion napisał "zwiad jest do nieczego" ja napisałem "do zbierania loota."
kiedyś zwiad był dobry, niczego nie potrzebował w sumie, nikt nie płakał że źle coś z nim, tylko stał w miejscu z kpirem, i zwiad Elementalista ma za mało czarów. ale był najlepiej zrobioną profesją. Zwiadowcy nie potrzebują obszarówek, tylko sensownego dmg. Najbardziej boli kpiro, bez którego nie da się expić, a zjada tyle many, że szkoda gadać oraz jako jedyny czar w grze zjada wyznaczoną ilość many biorąc pod uwagę nasze doświadczenie, co według mnie nie powinno mieć miejsca, lub powinny być odpowiedniki dla innych profesji :3.

no i te wymyślanie z kuszami... też przesadzone nieco. zręczność da się osiągnąć maxymalną ale no cholera jasna komu się chce stać i łowić ryby? jest to nudne. PN? jasne...
powinien być jeden system treningu dostosowany do gry. Skillowanie lub PN.
hmm...

Adrondil 08-09-14 23:36

Dziękuje za przetłumaczenie :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin