Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

Bubsko 13-03-14 15:05

Raczej to są sporadyczne wyjatki,wiekszosc ludzi,ktorzy zjawili sie na altaronie maja za soba gre w tibie,wybaczcie ale nastawienie sie na segment ludzi, którzy w tibie nie grali wydaje sie dla mnie mało logiczny.

tomakeo 13-03-14 15:07

Mało logiczny? Dlaczego? Gdyby istniała jakakolwiek reklama, oprócz tych pseudo reklam na forach tibijski, to sporo kompletnie zielonych ludzi by grało. Co to w ogóle za teza, że tutaj muszą grać sami tibijczycy?

Bubsko 13-03-14 15:30

Z tego względu,ze ludzie którzy nie mieli żadnej styczności z gra 2d taka jak tibia,a obracają sie wokół gier 3d typu Wow,Diablo III nie będą zainteresowani bo stwierdza,ze grafika(a w zasadzie to jej brak) im nie odpowiada,fabuła tez ich raczej nie przyciagnie bo nie jest w stanie dorównać w/w grą.
A ludzie, którzy grali w tibie cenią sobie ten klimat,odmienność od innych gier,nie sa nastawieni na efekty wizualne.
Może sie myle,ale takie jest moje zdanie na ten temat ;P.

Catthon 13-03-14 15:37

Tak co do tego RPG...
Nie sądzę, by ktokolwiek z Was pamiętał czasy, kiedy Tibia była grą RPG a poziomy naprawdę dużo nie znaczyły (czasy, kiedy ludzie wbijali pierwsze setki). Wtedy naprawdę było dużo RPG, dużo akcji rozkręcanych przez samych graczy, klimat, który potem utrzymał się jedynie w najstarszych gildiach na Antice (miałem przyjemność w takich być).
Niestety, myślę, że był to też klimat świeżości i nowości niedopracowanej gry, niepowtarzalny.

Wicher 13-03-14 16:37

Nie wiem czy ja wierze w to co czytam...zreszta, szkoda mi juz slow na tlumaczenie. Wiekszosc osob z ktorymi rozmawialem smieje sie z waszych pomyslow i najprawdopodobniej takze zakonczy gre. Na PvP zostana mervakis i uiopek, super ze dla nich robicie te questy, ale biorac pod uwage ich stopien lenistwa i tak pewnie beda siedziec dalej w depo xD


@Catthon

A czy altaron nie mial klimatu ? Klimat byl i gralo sie ciekawie. Ja jednak zawsze powtarzalem, ze aby byla wieksza zabawa potrzeba do tego wiekszej liczby graczy bo niestety wygladalo to tak, ze bylismy my (New Era) vs Collegium no i mala garstka neutrali. Wszystko bylo na dobrej drodze. Naprawde duza czesc ludzi grala, a odkad wyszla super aktualizacja nikogo prawie nie ma. Nawet nie mam kogo zabic.

Mervakis 13-03-14 17:09

Ja już nie wiem czy Ty jesteś mądry inaczej czy ki pieron. Gościu, poszli Wam na rękę i wprowadzili poprawki w czarze - NADAL ŹLE, ojej nie mogę sam zrobić 12319024819284kkkkkk expa/h. RPG - Ty się z choinki urwałeś? Poczytaj zapowiedzi od 2007 roku ALTARON SERWER RPG, nacisk na misje, fabułę URAAA. Co w tym dziwnego? Napisali Ci dużymi literami, że expienia Ci nie ruszą, a jedynie postawią większy nacisk na misje - problemy z czytaniem czy rozumowaniem? Tak Cię boli, że stoję w depo to nie patrz, wiesz od czego jest Doradca? Między innymi od stania w depo, odpowiadania na kanale Pomocy i Czatu, już wiesz czemu stoję w depo? Powinni Ci zrobić osobną wyspę z domkiem na środku, dać potwory z 10hp i 10000expa żebyś mógł się obrzygać tym expieniem bezmyślnym i nie musiał wracać do depo obserwować kto w nim stoi. Ty nawet nie rozumiesz do końca jak te czary działają i potrafisz tylko psioczyć na forum.

AoA 13-03-14 17:17

Cytat:

Napisał malpad (Post 89952)
To nastepnym razem wpadniemy jak bedziesz mial wiecej potkow :D Moze koledzy z gildii Ci pomoga i sie pobawimy troche :D I nie zalamuj sie, od czasu do czasu trzeba pasc by nie czuc sie jak na servie non-pvp ;) My na wojnie tracilismy dziesiatki lvli i zyjemy jakos ;p

Ey sory ale ja nie pamiętam żebyś ty kiedykolwiek walczył i tracił lvle, kim te lvl traciłeś?

malpad 13-03-14 17:24

Aaa nie wazne, musialem sie dobrze napocic by SG nie sprzedalo tego wowczas noob chara WAM ;) jak to bywalo z wszystkimi naszymi nooob charami gdy mieliscie w teamie stronniczych Straznikow Gry, ktorzy mieli wglad na IP....

Mervakis 13-03-14 17:32

@UP po co te bajki, kupiłeś chara na 130 poziomie i myślisz, że błyszczysz, nigdy sam nie wbiłeś wyższego poziomu niż 50 i uważasz się za znawcę tej gry, który nie umiał sobie poradzić z własnoręcznym wyexpieniem chara. Jak chcesz tak strasznie tutaj wylewać żale na forum to chociaż odpowiadaj ludziom jak pytają kim jesteś.

Wicher 13-03-14 17:39

@Mervakis

W dupie byles, gowno widziales. Pokaz mi w ktorym momencie pisal tu ktos o milionach expa na godzine ? Od kiedy 1,2 mln exp/h na piaskowych to mega PG? Co ty wogole pierdolisz ? Zacznij sie leczyc jesli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

A wszechobecny wbil wiecej lvli i ma wiecej postaci niz ty kiedykolwiek miales. Zrobiles 3 chary 100 lvle prawie wylacznie robiac misje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin