Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

mikeleplacido 12-03-14 16:12

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 89912)
Szkoda, że ta zmiana u zwiadowcy weszła teraz, a nie w głównej aktualizacji

Z tego co można przeczytać można też wywnioskować, że zwiadowcom nie będzie
zbytnio odpowiadało - jak to określił mój przedmówca - "udupienie" innych profesji, a raczej powrócenie do wcześniejszego stanu rzeczy.

malpad 12-03-14 16:18

To co? mam 2 miesiace siedziec w dp bo jak wyjde na expa to strace cala swoja kase ? jezeli tak to niech Administracja odda pacca zwiadom od tej mini latki do duzego update....

mexiunio 12-03-14 16:18

Eletrix zaraz zemrze cały altaron bo rozpieprza calego ryca magow usuna a zwiadowcy beda kazali strzelac z rozdzek ktorymi nie potrafia sie obslugiwac zostana tylko ci co nie znaja angielskiego a reszta wyemigruje do innych gier... altaron NON-PVP ozyl ale altaron umiera ;/ a moze po prostu admini sluchaja sie stalych wyspiarzy dlatego sa takie rezultaty?

cwirek 12-03-14 16:19

To jest głupie, ze z kazda zmiana poza respami, potworami, niektorymi delikatnymi zmianami nie wpływajacymi na rozgrywke jest coraz gorzej. Tak samo było z tibia. Zmieniali zmieniali az prawie nikt nie grał. Za każda zmiana idzie kolejna zmiana. I tak w nieskonczonosc. Zawsze najlepsze jest pierwszy pomysl/mysl :))

mexiunio 12-03-14 16:21

cwirek czytales co pisalem wczesniej? Tibii udalo sie ozyc ale altaronowi watpie ze sie uda...

cwirek 12-03-14 16:24

dlatego nawiazywałem do Twojego posta :)

malpad 12-03-14 16:26

Czemu zabrali sie za zwiada, a nie za rycka necro ? mogliby go ulepszyc troche.....czemu respami sie nie zajeli ? WRL,HYDRY,PROFANy,OGNISTE....fajne miejsca a nikt tam nie siedzi....Woleli slychac Mervakisa,Uiopa ( cale zycie grzeja dp swoimi ledwo wbitymi 100 lvlami) oraz Catthona ktory wrocil po ponad 6 miesiacach przerwy i rzuca z dupy pomysly bo rowniez nie bil nic innego jak gorskie i rekiny....

mexiunio 12-03-14 16:30

pozwole zacytowac sobie jeden tekst z demotow: "Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"

tomakeo 12-03-14 16:34

Cytat:

Napisał malpad (Post 89921)
Czemu zabrali sie za zwiada, a nie za rycka necro ? mogliby go ulepszyc troche.....czemu respami sie nie zajeli ? WRL,HYDRY,PROFANy,OGNISTE....fajne miejsca a nikt tam nie siedzi....Woleli slychac Mervakisa,Uiopa ( cale zycie grzeja dp swoimi ledwo wbitymi 100 lvlami) oraz Catthona ktory wrocil po ponad 6 miesiacach przerwy i rzuca z dupy pomysly bo rowniez nie bil nic innego jak gorskie i rekiny....

Masz moje słowo, że są czynione ogromne kroki zarówno w poprawie rycka nekro, jak i powstają pomysły żeby respy, takie jak to wymieniłeś, były uczęszczane.

malpad 12-03-14 16:38

To gdzie ja mam expic ? na 215 lvlu przelecialem po 5 respach i na kazdym ok 10t w plecy....exp z bonusem max 550k.... Tydzien czasu i jestem bez grosza kosztem moze 3 lvli


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin