Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

cewix 02-07-14 12:43

To usuńcie możliwość używania run żywiołu nekro alchemikom/duch alchemikom przecież oni wcale nie specjalizują się we władaniu żywiołami ;|

Altrel 02-07-14 12:45

Nie specjalizują, dlatego biją nimi mniej. Każda pod-profesja ma swoje zalety i kary, karą nekromantów jest zakaz leczenia innych.

Mervakis 02-07-14 12:54

Przecież nie tylko nekromanci mogą robić klasztor po stronie nekromantów, więc możliwość ihania dalej tam istnieje. :|

cewix 02-07-14 13:54

A własnie jak to jest z profesjami nie będącymi ani nekro ani duch? :D

Walles 02-07-14 13:58

Mogą wybrać czy robią misje z Duchownymi czy z Nekromantami

i z tego co wnioskuje to lepszą opcją dla Ele Alchemików jest wybranie pomocy dla Nekro a dlaczego to już każdy rozkmini sam :D

beta2468 02-07-14 14:20

Mnie przydzieliło do duchownych. Nie wiem na jakiej zasadzie to przydziela, czy losowo czy np jak odpowiesz alchemik to do duchownych a jak elementalista to do nekro....

Lonewolf 02-07-14 15:32

Ta misja to faworyzowanie duchownych po całości, miało być nie wiadomo jak trudne a oni zrobili to bez jednej deski na bossie, no faktycznie trudne. Nekromanci mimo że mają taka samą misje, mają ją trudniejszą o kilka razy bo osób na nonie którzy nie są ani duch ani nekro jest jak na lekarstwo, w sumie to nie znam nikogo, więc świetny argument. No ale nic, daruję te misje sobie bo widząc nagrody tych którzy to zrobili, nie jest to warte ani jednej śmierci a będzie ich zapewne sporo. A generalnie gdyby nie Eletrix i jego ryc nekro, to by nekro w życiu nie zrobili tej misji, bo na nonie nie ma żadnego blokera nekro poza nim.

Zjadek 02-07-14 17:06

Faworyzowanie duchownym jesy obecne w tym ostatnich łatkach... porównam tu zwiadowców , dlaczego zwiadowca duchowny wydaje mniej many na hape odes kpiro? Dodane kusze lecą z potworów wrażliwych na światło: sęp z umarłych mnichów( ale on ma bonus od światła to niech bedzie), jastrząb z nekro i wrl (wrażliwych na światło) kruk z widma ( czekaj ciekawe na co wrażliwe widmo jest? oo tak, na światło). Rozumiem że jedną kusze np. z bonusem na światło może łatwiej wydropić duchowny, ale dlaczego i kusze z bonusem na mrok? Jeżeli ktoś jest nekro alchem to wogóle czym ma bić te moby? fizykiem? mrokiem? można bybyło wyliczać jeszcze wiele świetnych zmian, w których udupiono nekromantów, nie tylko zwiadowców.

Liczę na odpowiedź.... a nie olewanie pytań w temacie i odpowiadanie osobom, którzy nic nie wnoszą w temat.

Arkon 02-07-14 17:09

Karą dla nekro było niemożliwość leczenia innych Uh-em, kiedyś było chyba to możliwe.
toteż nie jest to w żaden sposób przemyślane, ponieważ ihy może robić mag nekromata, ale uleczyć to już nikogo nie uleczy. IH powinien być ogólno dostępny ze względu na dość słabe leczenie przez nekromantów i nie-duchownych.

:krewetka:

Pozdrawiam,
Arkon

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 106102)
Przecież nie tylko nekromanci mogą robić klasztor po stronie nekromantów, więc możliwość ihania dalej tam istnieje. :|

gdy próbuje użyć ih, pisze, że tylko duchowni :oczko: mogę się mylić nie grałem nigdy alche - ele.
poza tym jeden człowiek nie da rady nikogo wyleczyć na bossie.
Cytat:

Napisał beta2468 (Post 106121)
Mnie przydzieliło do duchownych. Nie wiem na jakiej zasadzie to przydziela, czy losowo czy np jak odpowiesz alchemik to do duchownych a jak elementalista to do nekro....

możesz również napisać NEKROMANTA, że Skiron tego nie powiedział, nie znaczy, że nie warto próbować. :oczko:
przepraszam, przecież nie jesteś nekromantą <faceplam>.
mimo tego, można napisać nekro, odpowie.

Lonewolf 02-07-14 17:43

Szczerze mówiąc ih'y można wyrzucić z gry bo skoro nekro nie może ich używac na nikim poza sobą, to już pewnie prędzej to zrobi z uhem niż ihem, tak więc, duchowni ihów nie potrzebują a nekro będą woleli użyć na sobie uha.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin