Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Dzisiejsza łatka (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7104)

Wyrosuaw 24-09-13 15:40

Cytat:

Napisał mowmyprawde (Post 75749)
Ale dlaczego mam mieć trudniej?

Bo jesteś tym trollem który codziennie robił po 10 postaci mimo banów na IP i pieprzył o resecie. Won do jaskini trollu

85985 24-09-13 15:41

Cytat:

Napisał Gekko (Post 75748)
to co właśnie przeczytałem up można określić jednym słowem
.
.
.
.
Puacz ;<

Ja płaczę? Nie nawet tutaj nie gram,zaloguje raz na tydzień. Poexpię raz na miesiąc. Nie płaczę tylko wyjaśniam całą sytuację.

mowmyprawde 24-09-13 15:41

nie mam nic do powiedzenia tobie Pasterz

teodor 24-09-13 15:41

Cytat:

Napisał Slythia (Post 75737)
Sytuacja najniższych poziomów do jutra ulegnie poprawie.

Brak słów, dzisiaj update, jutro poprawki, chyba posiadacie serwer testowy, a jeśli nie to przed wprowadzeniem takich motywów jak dzisiaj poinformujcie o tym graczy, może, żeby ta cała dyskusja, z hejtami czy bez, zaczęłaby się przed łatką by odpowiedziała Wam na wiele wątpliwości i nie trzeba było po dniu czegoś zmieniać. Administracje oceniam na mało kompetentną, wręcz amatorską. Po 3 latach doświadczenia powinno to wyglądać o wiele profesjonalniej ;) Osobiście czytam sporo postów w tym temacie i wg mnie oprócz tych hejtów jest mnóstwo dobrych propozycji.

Metiu93 24-09-13 15:56

Przemyslcie kilka razy cos zanim zrobicie. Robcie ograniczenia w miare lvl a nie od 1 lvl. Na swoim przykladzie powiem ze na rooku nie wiedzialem ze na tym serverze jest cos takiego jak misje i dowiedzialem sie tego na 7 lvl. I jak niby ktos ma wbic lvl nie wiedzac o misjach na szczurach za 2 expa XD

cewix 24-09-13 16:00

Cytat:

Napisał 85985 (Post 75746)
Czy ktoś Ci bronił zacząć na początku serwera,bić lv i spędzać wiele godzin przed Altaronem?

Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA.

A własnie, gratuluje administracji, a szczególnie pomysłodawcy(który obstawiam jest idiotą?) stracenia 90% graczy którzy zaczeli swoją gre w ostatnim tygodniu/dwóch, oraz obstawiam około 30% graczy ogólnej populacji altaronu :)

85985 24-09-13 16:09

Cytat:

Napisał cewix (Post 75757)
Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA

Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

A co do wysokich lv? Mówisz że oni się nie męczyli tak? Kiedyś nie było Profanów,Piaskowy oraz Bagienny Hydr. Nie było większości respów co mamy dzisiaj. Mieli mniejsze pole do popisu niż teraz a mimo to powbijali lvle.

Kr92 24-09-13 16:09

Pisałem i napiszę jeszcze raz, ta wasza "ELITA" mając poziomy takie jakie wy macie teraz,czyli dolny przedział, miała nie dość, że trudno z pieniążkami (nie BYŁO URBANA!!!!!!), to i expowisk dobrych BARDZO MAŁO, pomarzyć mogliśmy o górskich,czy rekinołakach. Pisząc, że mieliśmy 1,5x łatwiej mijasz się z prawdą. Łatwiej stało się od niedawna i nie było to dobre. Mając dobrą ekipę z która możesz pójść expić nie będziesz narzekał, stad te wasze HLVLe nie płaczą. Przypomnę, NASZE 150LVL WBIJALIŚMY BARDZO MOZOLNIE, BEZ SUPER EXPOWISK, dopiero później mieliśmy z górki.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;|

cewix 24-09-13 16:11

Cytat:

Napisał 85985 (Post 75760)
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

Dalej ty, a dlaczego uważasz, że akurat te pare lat temu szukałem jakiegoś otsa? Może w ogóle nie szukałem, to jak miałem znaleść, może wtedy nie grałem w ogóle w tibie, albo nie zainteresował mnie altaron, a teraz kiedy chce sobie pograć jak normalny gracz to jestem pokrzywdzony.

Cytat:

Napisał 85985 (Post 75760)
Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda?

To również pokazuje jakim jesteś kretynem. Przecież napisałem, że jeżeli nabije taki lvl jaki aktualnie mają h-lvle to będą mnie obowiązywać takie same zasady ze spadkiem expa, tylko, że mi nabicie tego lvla jaki aktualnie mają oni zajme o wiele dłużej, kurwa czytaj ze zrozumieniem, albo nie wiem co...
A DO TEGO ja teraz expiąc jeżeli zgine strace więcej niż te h-lvle ginąc na wcześniejszych zasadach.

Cytat:

Napisał Kr92 (Post 75762)
Pisałem i napiszę jeszcze raz, ta wasza "ELITA" mając poziomy takie jakie wy macie teraz,czyli dolny przedział, miała nie dość, że trudno z pieniążkami (nie BYŁO URBANA!!!!!!), to i expowisk dobrych BARDZO MAŁO, pomarzyć mogliśmy o górskich,czy rekinołakach. Pisząc, że mieliśmy 1,5x łatwiej mijasz się z prawdą. Łatwiej stało się od niedawna i nie było to dobre. Mając dobrą ekipę z która możesz pójść expić nie będziesz narzekał, stad te wasze HLVLe nie płaczą. Przypomnę, NASZE 150LVL WBIJALIŚMY BARDZO MOZOLNIE, BEZ SUPER EXPOWISK, dopiero później mieliśmy z górki.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;|

Nie wszystkie h-lvle zaczynały na początku gry, mogły zacząć grać na tych łatwiejszych zasadach, więc również mieli łatwiej, pozatym sugerujesz, że dobrze zrobili utrudniając nowym graczą, bo wy kiedyś też tak mieliście? Twoje myślenie jest zjebane skoro tak uważasz.

Didrika 24-09-13 16:11

Im większy lvl tym większy exp/h wyciągasz i trudniej zginąć, logiczne chyba, prawda?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin