Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

cwirek 02-07-14 09:08

Ile temu weszła ta aktualizacja, gdzie weszły klasztory? 2-3 miesiące ? To ma być najtrudniejsza misja :) i może jeszcze nie czas zeby jakaś ekipa to zrobiła. Wszyscy od nowych łatek chcą odrazu wszystko zdobyc, przejść , ogarnąć wszystkie questy i nowe bronie. Trzeba czasu :)
pozdrawiam :)

tomakeo 02-07-14 09:52

Cwirek - co za różnica czy pójdę to bloczyć klasztor nekro na pierdyliardowym poziomie, czy na 50? Skoro mlvl taki sam, a więc leczenie takie samo. -_- Fuck logic.
Tak czy siak ekipa jest skazana na porażkę, bo uhem za max 1000 (na buffie!), na mobach które robią combo po 1k+, a dodatkowo nie wyskakują pojedynczo, to ja mogę co najwyżej postawić papierzaka przed wejściem na klasztor, a na chusteczce użytej do podtarcia się, napisać "Z pozdrowieniami dla A..", nevermind.
Chcieli zrobić trudny quest, a zrobili awykonalny. Brawo! Tak trzymać.

/zamykam

Mcree 02-07-14 10:09

Cytat:

Napisał beta2468 (Post 106038)
Rozumiem wątpliwości na podstawie wiki...

A co jest z Wiki nie tak?
Wczoraj pododawałem tam kusze i łuki- nawet w bardziej prawidłowej kolejności (pod względem wymagań) niż na oficjalnej stronie.

beta2468 02-07-14 10:30

To, że edytują ją gracze a administracja nie często tam zagląda i weryfikuje cokolwiek... Sama pamiętam jak pewna osoba "dostała pozwolenie od mg na wykreślenie błędnych informacji w locie". Tak, pozwolenie. Założenie było, że wiki tworzą gracze, to jest dla nich, a że coś jest już nieaktualne to niech gracze sami analizują xD

Mcree 02-07-14 10:42

No i też tak robię. Można powiedzieć że od 2 miesięcy wiki jest "pod moją opieką". Więc jak coś tam nie tak, a nie chce się nikomu edytować to można śmiało mi pisać PW co jest nie halo :)

Arkon 02-07-14 10:46

mianuję cię głównym edytorem wiki i dostajesz awans oraz świetny kubek do biura. Gratuluję awansu Lordzie. :D
Czy Państwo przemyśleli już sprawę z ihami?

Obles 02-07-14 11:00

Przyznam, że Mcree ostatnimi czasy wykonuje dobrą prace - stąd też przyznanie rangi Administratora na wiki, by miał z górki w pewnych sytuacjach.
Niemniej dużo informacji jest tam nieaktualnych, ale idea wiki jest prosta - tworzą ją gracze. Administracja gry kładzie podwaliny w postaci grafik czy pewnych informacji, ale wszystko o czym dowiedzieć mogą się userzy - muszą edytować sami :).
Niestety, heh, "pokolenie graczy" takie a nie inne - jak nie dostaną czegoś na tacy to nie stworzą samemu, no bo jak to tak? Pomóc w tworzeniu czegoś i nie mieć z tego $? Cóż...

Altrel 02-07-14 12:08

Cytat:

Napisał arkon (Post 106070)
Czy Państwo przemyśleli już sprawę z ihami?

Zmiana była od początku przemyślana, nie zamierzamy jej cofnąć.

cewix 02-07-14 12:38

@up przemyślana? To w takim razie oświeć nas i powiedz co spowodowało usunięcie możliwości leczenia swoich towarzyszy przez nekro

Altrel 02-07-14 12:40

Właśnie to, że jest się nekromantą, specjalizuje się w wykradaniu życia, a nie jego przywracaniu w jakimkolwiek stopniu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin