Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Altrel 23-06-15 12:39

Cytat:

Napisał Scree (Post 131458)
I jeszcze jedna sprawa którą ktoś już poruszał.
Utrudnianie gry i sprawianie, że gra staje się coraz bardziej skomplikowana. Też odniosłem wrażenie, że 80% zmian w aktualizacjach na tym właśnie polega. Fajnie, że trzeba się napracować żeby coś osiągnąć, że za włożony trud otrzymujemy odpowiednią nagrodę. Tylko fajne jest to dla starych wprawionych graczy, a nie dla nowych. Altaron w żaden sposób nie próbuje przyciągnąć osób które nie grały jeszcze na Altaronie. Altaron jest zbyt skomplikowany i za trudny dla nowych i co najważniejsze młodych graczy.

Ostatnie zmiany ułatwiają grę, zarówno samemu jak i w drużynie, chociażby zmniejszenie opóźnień w czarach wspomagających i wyłączenie wzajemnego blokowania kilku czarom, dodanie blokady znikania potwora odsłoniętego 'saim atro', poszerzenie asortymentu craftingu, by łatwiej było uzyskać konkretne bonusy, dostosowanie czasów/kosztów zdobywania doświadczenia przez różne profesje, itp.

ares88 24-06-15 07:58

Odpowiedź do wiadomości pana Altrel,nie chciało mi się odpowiadać bo ręce mi opadły jak każdego zlewacie z wycofaniem,zero reakcji,nic z tym nie robicie. Mag nie może w nie których miejscach expić solo,a jak może to z bardzo dużym ryzykiem zgonu. Jest większe waste na expie, mikstury cały kut działają wiec warto je tylko brać do pvp, zmniejszenie częstotliwości rzucania przez słabsze potwory? A komu to przeszkadzało jak niewielkim kosztem można było się tego pozbyć używając tawisa. Proponuję jeśli nadal upieracie sie przy tym odesie,zdejmować paral hape tawisem,koszt podobny ryzyko mniejsze.

Altrel 24-06-15 12:53

Sposoby zdejmowania paraliżu nie ulegną zmianie, wyjaśniałem już dlaczego.

ares88 25-06-15 19:43

po co?
 
to po kiego grzyba karzesz pisać argumenty, które masz w dupie?

Altrel 25-06-15 19:45

Cytat:

Napisał ares88 (Post 131757)
to po kiego grzyba karzesz pisać argumenty, które masz w dupie?

Jeżeli przeczyta Pan dokładnie wypowiedzi Graczy i temat changelog to zauważy, że kontrargumenty, które były logiczne poskutkowały zmianami, które zostały wprowadzone do gry. Pańskie są pozbawione logiki, są niczym niepopartym roszczeniem.

ares88 25-06-15 22:53

nie logicznym jest dla mnie niszczenie gry małymi krokami, ale to tylko taki mały szczegół który zauważa każdy gracz oprócz administracji.

Windykator 26-06-15 04:36

No popatrzcie... A my już wiemy, że nie warto płakać o zmiany i nauczyliśmy się grać z tym 'paraliżem'...

Yooshi 26-06-15 10:33

Bardzo logiczne jest osłabianie wojownika pod względem dmg w 1 cel, 1,2kk zrobiłem na górskich bijąc obszarowo czyli bardziej logicznym byłoby osłabienie zadawanych obrażeń z odes rago.

Wasze osłabienie rago tote, odbije się tylko na wojowniku z małym lvlem, gratuluje udanego osłabienia wojownika.

neilran 26-06-15 11:07

@up nadużywasz ironii, przez co jesteś nieczytelny, a musisz wiedzieć że nie każdy jest tak inteligentny jak Ty żeby to zinterpretować.

Altrel 26-06-15 13:28

Cytat:

Napisał Yooshi (Post 131788)
Bardzo logiczne jest osłabianie wojownika pod względem dmg w 1 cel, 1,2kk zrobiłem na górskich bijąc obszarowo czyli bardziej logicznym byłoby osłabienie zadawanych obrażeń z odes rago.

Wasze osłabienie rago tote, odbije się tylko na wojowniku z małym lvlem, gratuluje udanego osłabienia wojownika.

Jeżeli jeszcze Pan nie zauważył to wszystkie ostatnie zmiany nie są ucinaniem obrażeń 'bo tak', tylko dostosowywaniem kosztów polowań poszczególnych profesji jak i czasu jaki mogą te profesje spędzać na polowaniach oraz przesunięciu przedziału poziomowego, na którym na dane legowiska mogą się udać. Wszystko to już opisywałem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin