Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Chcemy Altarony! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19337)

makozul 04-12-16 15:45

a co myslicie o usunieciu stackowania postaci? Wiem, ze to sprawialo ostatnio wiele aluzji co do walk w defie :s

sokoskiiii 04-12-16 16:14

up usuną stakowanie - zaczną sie tpki do temple tak jak to bylo jakiegos czasu;d

Mervakis 04-12-16 16:25

Stackowanie było przecież zmniejszane z 5 osób do 3 i potem już nie narzekaliście, poprawiło to przy okazji błąd z wywalaniem przy skakaniu po schodach, potem jeszcze przepisałem wszystkie drzwi questowe żeby nie można było przez nie comba walnąć.

3005259 04-12-16 19:56

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 151896)
Stackowanie było przecież zmniejszane z 5 osób do 3 i potem już nie narzekaliście, poprawiło to przy okazji błąd z wywalaniem przy skakaniu po schodach, potem jeszcze przepisałem wszystkie drzwi questowe żeby nie można było przez nie comba walnąć.

Zrób nowy temat w którym nie bedzi mozna się wypowiadać i napisz co zmieniacie, dlaczego i jak by to miało wpłynąć na altaron.

19Fafarafa06 04-12-16 23:21

Merv jeszcze 2 prośby z która zgodzi się większość ludzi z pvp a mianowicie
Leczenie paraliżu poprzez tawis/hape tawis itd a nie samym odes/hape odes
Ceny błogosławieństw aby wynosiła 10t stale (obecna cena jest krytyczną zwłaszcza na pvp jeśli się padnie powiedzmy 5x na akcjii)

3005259 05-12-16 00:11

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 151923)
Merv jeszcze 2 prośby z która zgodzi się większość ludzi z pvp a mianowicie
Leczenie paraliżu poprzez tawis/hape tawis itd a nie samym odes/hape odes
Ceny błogosławieństw aby wynosiła 10t stale (obecna cena jest krytyczną zwłaszcza na pvp jeśli się padnie powiedzmy 5x na akcjii)

racja skoro to lecznie to powinno leczyć paraliż ^.^

Royalks 05-12-16 04:15

Nie zdziwie sie jak ktos zaraz poprosi o tp na respy:uśmiech7:

Mervakis 05-12-16 05:00

Paraliżu na pewno nie będę ruszał, głównie nakładają go potwory, na które powinno się chodzić z blokerem, taka zmiana tylko ułatwiłaby uciekanie i grę solo/zmniejszała jej koszt. Z tego co widzę większość osób chce zmniejszania expów/h i ogólnego spowolnienia rozgrywki, więc nie jestem przekonany czy tego chcą. Czary leczące przywracają życie, do zatruć jest inny czar, do zwalczania spowolnienia służy przyspieszenie, wszystko ma swoje miejsce.

Arkon 05-12-16 05:12

Powinno się ignorować te rzeczy, które nie są dobrze argumentowane.
Myślę, że jeżeli zrobić trudniejszy Altaron będą narzekać, a jak Łatwiejszy? ... będą narzekać. Każdemu się nie dogodzi, ale nie wprowadzałbym useless zmian + robił dodatkowych "nowych" systemów pvp czy to innych. Wracamy trochę wstecz, ale też nie do końca - Oczywiście, masz propozycje? napisz ale dobrze przemyśl i argumenty argumenty i jeszcze raz argumenty! Merva nie wybłagasz "bo tak". Poza tym nie należałoby przynajmniej teraz jakoś dużo wymagać i krzyczeć o coś, bo patrząc z drugiej strony moglibyśmy tego nie robić na tę chwilę. :)
generalnie wierzę, że większość będzie zadowolona. :)

CySiO 05-12-16 05:44

Można zmniejszy exp za potworki o jakieś 10-15% a nawet 20% żeby bic się na mniejszych lvl, każdy chyba powie, że walki na 100~ poziomach były najlepsze. Obrażenia obrażeniami ale exp za potwory też można zmniejszyc. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin