Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Urban (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6324)

datherbaza 30-11-15 07:00

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, odkażacze, mroczne halabardy, kościste tarcze, kościste zbroje, kościste hełmy, smocze tarcze, pary smoczych butów, bitewne hełmy, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 01-12-15 06:59

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, kaptury maga, tizony, królewskie tarcze, kościste nogawice, kościste zbroje, smocze zbroje, pary smoczych butów, bitewne tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 02-12-15 07:39

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne tarcze, smocze tasaki, pogromcy, gromy, kościste zbroje, smocze tarcze, smocze zbroje, bitewne tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

Lunaar 03-12-15 09:09

NON-PVP

Nogawice maga, zbroje maga, pary butów maga, kaptury maga, mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, królewskie nogawice, kościste hełmy, złote zbroje, pary złotych butów.

datherbaza 04-12-15 09:03

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, mosiężne nogawice, smocze tasaki, demoniczne pomioty, tizony, królewskie nogawice, mroczne halabardy, bitewne hełmy, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

datherbaza 05-12-15 10:49

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, odkażacze, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze zbroje, bitewne pancerze, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

LukaszNiesforny 06-12-15 07:48

PVP
"Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne tarcze, mosiężne hełmy, odkażacze, królewskie pancerze, mroczne halabardy, pary kościstych butów, bitewne tarcze, bitewne nogawice, pary złotych butów..."

carlcoxxx 06-12-15 08:38

NON

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, pogromcy, królewskie nogawice, królewskie tarcze, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 07-12-15 06:41

NON

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, smocze tasaki, demoniczne pomioty, pogromcy, gromy, kościste tarcze, smocze hełmy, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

inbass 08-12-15 11:32

NON-PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, kaptury maga, odkażacze, pogromcy, królewskie nogawice, królewskie tarcze, mroczne halabardy, smocze hełmy, bitewne pancerze, złote zbroje


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin