Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Zmiany w balansie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18728)

Kennis 15-01-16 13:57

A nie mógł by być balans z przed tabelek tylko poprostu znieść max skille?

CySiO 15-01-16 14:05

Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.

Kennis 15-01-16 14:23

Cytat:

Napisał CySiO (Post 147259)
Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.

W sumie chyba każdemu sie dobrze grało w altaron jak były te max skille, mieszane sety. W sumie chialbym wbic na server testowy i zobaczyc balans wizje administracji jak by to wygladalo jestem bardzo ciekaw.
Można by jeszcze zrobic ankiete w ktora edycje altaronu gralo sie najlepiej i inna ankiete ktore pomysly nam sie podobaja a ktore by usunac po takim okresie czasu, przeciez jak by nie patrzec altaron to chyba dalej jest beta a nie official server co nie?

nevonsky 15-01-16 14:55

Cytat:

Napisał szymongal (Post 147255)
Moze i Altaron NIE MIAŁ na tym polegać, ale aktualnie nie ma nic innego do roboty. Jedyne co można to zmienić resp on czasu do czasu

zmienic resp XDDDDDDDD

sokoskiiii 15-01-16 15:10

https://www.youtube.com/watch?v=Nd2s...ature=youtu.be

Noratl 15-01-16 16:51

Cytat:

Napisał CySiO (Post 147259)
Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.

zjebałeś bonusy w świętym secie i myślisz że ci je naprawią? ta, mogłeś nie pakować jak leciało.

prazyk123 15-01-16 16:52

I tutaj szanowany pan Perfect trafił w dziesiątkę z tym filmikiem. Filmikiem który pokazuje jak dobry może być balans w altaronie, dla mnie najlepszy czas, najlepsze wojny, najlepszy klimat i najlepsi ludzie. Wtedy to jakoś wyglądało, kiedy ciężko było czasami zliczyc 150 palka, bo miał leczenie od 5+ osób i można było się pobić w zwarciu, bo teraz nie oszukujmy się - jest to nie mozliwe. Kiedy chodzilo się zarabiać na elfy bądź na fanatyków, kiedy przegrana gildia expila po nocach albo wstawała nad ranem, żeby wbić parę procent, kiedy nie zabijalo się 200 palka w 3 osoby i nie expilo się solo na piaskowych, wtedy te postacie miały jakąś wartość. Pamiętacie to jeszcze? Xd grało się wtedy bardzo przyjemnie i to właśnie wtedy ALARON BYL TRUDNY. I sory za określenie, ale możecie sobie wsadzic w dupe te sety, wnęki, aury, bossy, runy, minerały, proszki jeżeli ludzie sukcesywnie rezygnują z gry tutaj. Patrząc na ten filmik i na to co jest teraz szczerze możecie stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie " tak, spieprzylismy sprawę" droga administracjo.
/ Fardon

Mefisto63 15-01-16 17:08

nom widzę bitki fajne ale przewaga zwiadów była przytłaczająca , parę zmian i było by dobrze.

Ebzdyberybecjusz 15-01-16 17:30

Cytat:

Napisał sokoskiiii (Post 147263)

Wtedy sie działo a nie teraz że Gwandi po 1k z sd bije :D Perfect Polaci Ci tylko i wyłącznie :D

CySiO 15-01-16 18:13

@Felczyk
Nie wiem czy żartujesz czy nie. Mam nadzieję, że tak. I raczej nie myślę o tym, żeby mi naprawili set. Bardziej by serwer bym przyjemniejszy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin