Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Chcemy Altarony! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19337)

Royalks 03-12-16 19:13

I frytki jeszcze plz

Mervakis 03-12-16 22:38

Cytat:

Napisał Royalks (Post 151854)
I frytki jeszcze plz

Frytek to nie chcieli, ale z tych "ciekawszych", o których pisali na test serwerze jeszcze były takie propozycje:
Pierwsza osoba: Pozwolenia bocenia.
Druga osoba: Pozwolenia oddawania wyexpionych charów kolegom z otsów.
Trzecia osoba: Dodania Altaron casta.

Ja już nie wiem czy Wy chcecie sobie pograć, czy mieć drugie karamy na full botach z combo leaderem na 5 mc na follow.

I przestańcie robić ciągle te dziury, blokować wejścia do depo, itp. :|

Katamaran 03-12-16 23:02

No właśnie albo robimy coś na poważnie, albo wcale tego nie robimy.. ogarnijcie się ludzie.. najpierw prośby a teraz Gimnazjada.

Windykator 03-12-16 23:27

Z konkretniejszych zgłoszeń:

-rozwiazane

-problem z nowymi runami, głównie ze strony rycerzy. Proponuję dodać nowego potiona na hp, odpowiednio drogiego, a uzdrawiającego niewiele mniej niż UH.

-absorbowanie many skutecznie skontrowane brązowym amuletem, więc wypiszę to tylko w ramach przypomnienia.

Zachęcam do wypisywania jeżeli macie jakieś uwagi.

ogryz1988 04-12-16 00:03

Widzę, że znowu się zaczyna robienie serwer-a pod każdego z osobna, jak tak dalej będzie
to Mareczek i Pregusia zostawią nam serwer no-pvp :) Administracjo liczę na wysoki poziom trudności Pozdrawiam i dopinguję.

corkarypto 04-12-16 08:45

Widzę że znowu odgrzewacie tego samego kotleta ale to już powoli jest mało smaczne. Przy dobrych wiatrach będziecie mieć teamy po 10 osób, za miesiąc dwa będzie znowu marudzenie że nikt nie gra, brak reklamy itp.

@ Fardon, japa sznyclu

c770832 04-12-16 09:20

Cicho tam schaboszczak..

Kre Donau 04-12-16 10:58

Kilka osób tutaj naprawdę chce przywrócenia pvp , reszta płacze, wymyśla nową grę, nigdy im się nie dogodzi, a z tego co widzę i jak się domyślam powstanie dla was pvp na którym to serwie max po 2-3 miesiącach będzie pusto. Następnie znów wrócą płaczki, którzy będą tylko wymyślać, rycek za słaby mag za mocny zwiad za szybki, zawsze coś jest nie tak od kiedy ja pamiętam, czyli od początku :P
Zastanówcie się czego tak naprawdę chcecie , bo może wielu z was szuka innej, nowej gry bo Altaron im nie pasuje lub się znudził.

c770832 04-12-16 11:36

Tutaj juz nie da sie wszystkim dogodzic. Balans zamiast byc zrobiony raz a porzadnie zawsze byl targany to w jedna, to w druga strone. Jest juz za pozno zeby to wszystko ogarnac perfekcyjnie i nikt sie tego nie podejmie. Chodzi o to, zeby to teraz przynajmniej poskladac do kupy tak, zeby mozna bylo sobie pograc jakis czas. Wszystkim sie nie juz nie dogodzi, zawsze ktos bedzie mial jakies pretensje, ze jego postac jest slabsza, ale trzeba ogarnac priorytety, zeby nie bylo jak przed zamknieciem - jakis orsz ots, gdzie sie strzela po 1k z sd w ludzi. Podobno altaron mial byc trudny. ;p Poprawcie co trzeba i puszczajcie to, bo zima idzie ! :D

seya 04-12-16 15:31

Siemanko wszystkim!
Miałem przyjemność gry na pierwszym Altaronie jak jeszcze przypominał on bardzo zwyczajną Tibie, dzięki czemu ogromna ilość graczy odnajdywała się na serwerze i cieszyła klimatem gry...
Nie wiem jakie są nowe założenia serwera ale próbowałem swoich sił po nowym update i wiem, że Altaron stracił swój początkowy klimat i zaczął odstraszać starych Tibijczyków - Nawiązuje do nowych systemów skilli, czarów itp.
Dlatego proponuje proste rozwiązanie w postaci przywrócenia początkowego systemu magii i umiejętności.
Tyle ode mnie, oczywiście to luźna dyskusja więc nie najeżdżajcie mnie za to, że mam swoje zdanie ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin