Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Hape Odes Kpiro -zużycie many (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11037)

hojrak12 02-06-14 12:25

Nie, jest dobrze i wszystko dopasowane :]

makmej 02-06-14 13:47

Wpadłem na super pomysł!
Jak u zwiadowcy mana na kpiro zwiększa się z każdym skillem... to niech u rycerza i maga było tak samo! Np jak jesteś magiem i potrzebujesz na powiedzmy 100 mlvl 885 many na pocisk śmierci, to żeby nie było za łatwo jak masz większy mlvl to niech z każdym następnym mlvl liczba many na pocisk zwiększała się o 1%!!!!!!!!!!!!! Będzie to wyglądało tak, że na 150 mlvl, pocisk będzie kosztował 150% tego co na 100 mlvl. DOBRE NIE? No bo w końcu nim większy lvl ma się to jest się lepszym i koszt powinien wynosić więcej, proste i logiczne. A żeby nie było takiej sytuacji, że runy robi się nob harem, albo kupuje się od kogoś, to robimy ograniczenie do tego, że tylko można uzywać run robionych przez siebie samego!
A z kolei u rycerza wyglądało by to tak samo jak u zwiadowcy, nim większy skill 1h/2h to tym więcej many z rago tote itp!
POZDRAWIAM

19960314 02-06-14 13:50

Cytat:

Wpadłem na super pomysł!
Jak u zwiadowcy mana na kpiro zwiększa się z każdym skillem... to niech u rycerza i maga było tak samo! Np jak jesteś magiem i potrzebujesz na powiedzmy 100 mlvl 885 many na pocisk śmierci, to żeby nie było za łatwo jak masz większy mlvl to niech z każdym następnym mlvl liczba many na pocisk zwiększała się o 1%!!!!!!!!!!!!! Będzie to wyglądało tak, że na 150 mlvl, pocisk będzie kosztował 150% tego co na 100 mlvl. DOBRE NIE? No bo w końcu nim większy lvl ma się to jest się lepszym i koszt powinien wynosić więcej, proste i logiczne. A żeby nie było takiej sytuacji, że runy robi się nob harem, albo kupuje się od kogoś, to robimy ograniczenie do tego, że tylko można uzywać run robionych przez siebie samego!
A z kolei u rycerza wyglądało by to tak samo jak u zwiadowcy, nim większy skill 1h/2h to tym więcej many z rago tote itp!
POZDRAWIAM
Genialne, przecież altaron ma być trudny.

Bubsko 02-06-14 13:59

Cytat:

Napisał hojrak12 (Post 100589)
Nie, jest dobrze i wszystko dopasowane :]

Pozyczylbys mi plecak talarów?Na miesiac gry powinno mi starczyc,jak od czasu do czasu pojde na expa :P

hojrak12 02-06-14 20:13

nom spoko, kto jeszcze chce? No i moim zdaniem to jeszcze puginały są za tanie. :)

19960314 02-06-14 20:13

Weź mi jeszcze jeden, bo się kasa kończy.

Bubsko 03-06-14 13:05

Pan Altrel omija ten temat skutecznie,ale ja jestem cierpliwy i bede go odswiezal do momentu,az odpisze tutaj na temat POBORU MANY przez czar Hape odes kpiro

Altrel 05-06-14 17:40

Musi Pan rozważyć tutaj wiele czynników.

Hape odes kpiro pobiera ((lvl-50)*0.15 + (skill-100)*0.75)*0.7 + 110 many.

Profesje:

Pańskim zdaniem pobór many jest za wysoki bo jako duchowny elementalista bijąc 107% z żywiołu używa Pan hape odes kpiro x razy i używa przy tym y mikstur maga.

Jeżeli ktoś jest duchownym alchemikiem bije za 100% przekłada się to na większą ilość kpiro o x+1,2,3,itp., ale uzyskuje bonus od mikstur, jeżeli zrobi je sam to nawet 2/3y. Zaoszczędza 1/3 kosztów za mikstury.

Osoba będąca nekromantą alchemikiem zadaje 125% obrażeń, wiec zabija potwora szybciej, tak więc ilość uderzeń może (nie musi) wynosić tyle samo lub x-1,2,3,itp. co przekłada się na mniejszą ilość mikstur maga o y-1,2,3,itp.

Jak ktoś jest nekromantą alchemikiem to bije ze śmierci za 140% używając x-1,2,3,itp. hape odes kpiro, a przy tym używając mikstur 2/3y z pierwszego przykładu.

Niech Pan przeanalizuje wszystkie warianty i przemyśli do czego doprowadziłoby zmniejszenie ilości many za czar hape odes kpiro.

Arkon 06-06-14 07:33

dlaczego tylko zwiad ma taki " Bajer " z poborem many? to wcale fajne nie jest. wiem ze to fajny pewnie skrypt ale no po co? ;x

Bubsko 06-06-14 07:44

Cytat:

Napisał Altrel (Post 101447)
Musi Pan rozważyć tutaj wiele czynników.

Hape odes kpiro pobiera ((lvl-50)*0.15 + (skill-100)*0.75)*0.7 + 110 many.

Profesje:

Pańskim zdaniem pobór many jest za wysoki bo jako duchowny elementalista bijąc 107% z żywiołu używa Pan hape odes kpiro x razy i używa przy tym y mikstur maga.

Jeżeli ktoś jest duchownym alchemikiem bije za 100% przekłada się to na większą ilość kpiro o x+1,2,3,itp., ale uzyskuje bonus od mikstur, jeżeli zrobi je sam to nawet 2/3y. Zaoszczędza 1/3 kosztów za mikstury.

Osoba będąca nekromantą alchemikiem zadaje 125% obrażeń, wiec zabija potwora szybciej, tak więc ilość uderzeń może (nie musi) wynosić tyle samo lub x-1,2,3,itp. co przekłada się na mniejszą ilość mikstur maga o y-1,2,3,itp.

Jak ktoś jest nekromantą alchemikiem to bije ze śmierci za 140% używając x-1,2,3,itp. hape odes kpiro, a przy tym używając mikstur 2/3y z pierwszego przykładu.

Niech Pan przeanalizuje wszystkie warianty i przemyśli do czego doprowadziłoby zmniejszenie ilości many za czar hape odes kpiro.

Zastanawiałem sie już nad tym i faktycznie sytuacja mogla by sie zmienić o 180 stopni,w takim razie może lepszym rozwiązaniem będzie modyfikacja wzoru?
Proszę mi wierzyć,ze na chwile obecna granie zwiadowca na wysokim poziomie pociaga za soba bardzo duze koszta,zupełnie nie współmierne do kosztów ponoszonych przez innych bohaterów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin