Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

Catthon 21-05-14 12:53

tomurek,

Dałbym Ci się zrokować gdyby to miało znaczyć, że więcej nie włączysz Altaronu, bo jesteś najbardziej przykrą rzeczą, jaka może się człowiekowi w tej grze przydarzyć.

Jest godzina 14, środek tygodnia, wokół dp jest pełno graczy.

Bez pozdrowień.

tomakeo 21-05-14 12:55

Zawsze mają do wyboru serwer non-pvp, pozbawiony takich płaczków :)

jasiek50 21-05-14 17:46

Cytat:

Napisał Tomurek (Post 97613)
A miał być taki super hiper mega upek miało tyle ludzi być
oj chyba poszło to w odwrotną stronę +osoba konczaca gre tu kiedys wbiła skula /rs i padała teraz ja 30 lvl wczoraj zabiłem hm z 15x osób nowych a jeszcze pkt hohoho gdzie tu logika ;D jedna osoba na dobra sprawe może wam wszystkich nowych graczów zrokować i watpie że bd im sie chciało grać dalej ;>




ALTARON TO NIE GRA ALTARON TO STAN UMYSŁU ADMINISTRACJI


to nie podchodzi pod szkodę serwera? podnieca się tym i chełpi, dojebać jebanego trola. banowano za mniejsze przewinienia.
ban na ip i spokój.

Mervakis 21-05-14 17:56

Banowanie zmiennych IP jest złe, potem komuś takie IP wyloguje iiiii... smutno będzie.

Walles 21-05-14 18:28

Widzę że większość tych płaczków płacze a nawet nie ma do tego powodów.. jeden z przykładów..

19:21 Mafiozo: no tak tak ale wkurza mnie maly dmg po upie... ;s
19:25 Mafiozo: mam 16 lv dopiero
19:25 Mafiozo: stary
19:25 Hinzan: załamałeś mnie właśnie gościu....... masz 16 lvl i mówisz ze mało bijesz ? a ile ty chcesz bić na 16 levelu po milion ?

bilsom 21-05-14 19:04

Cytat:

Napisał Walles (Post 97723)
Widzę że większość tych płaczków płacze a nawet nie ma do tego powodów.. jeden z przykładów..

19:21 Mafiozo: no tak tak ale wkurza mnie maly dmg po upie... ;s
19:25 Mafiozo: mam 16 lv dopiero
19:25 Mafiozo: stary
19:25 Hinzan: załamałeś mnie właśnie gościu....... masz 16 lvl i mówisz ze mało bijesz ? a ile ty chcesz bić na 16 levelu po milion ?

idź człowieku przewietrz umysł bo jesteś żałosny, nie wiem czy wiesz ale u ciebie w teamie są ludzie którym ten balans pvp się nie podoba a ty tu wklejasz coś z 16 lvl

Walles 21-05-14 19:08

Marudzą bo są przyzwyczajeni do kpiro łącznie za 1500-2k obrażeń a teraz duchownymi biją kpiro po 500, rzeczywiście smutne. Wczoraj wiele testowalismy całą grupą i wyszło na to że jest DOBRZE wszystko rozkminione, są odpowiednie bonusy które nawet mój DMG Nekromanty drastycznie obniżają i różnice są wielkie, więc panie wszechwiedzący o mega ogarnięty, napisz coś o czym masz pojęcie :). Problem jest jedynie w Magu Nekromancie Elementaliście bo sam też testowałem i faktycznie strasznie mało z SD bije, reszta postaci jest BARDZO DOBRZE zrobiona. i pogódzcie się z tym że już nie jebniecie z kpiro za 2k.

THC 21-05-14 19:23

dlaczego 70 letnia kobieta przegoniła 150 maga z capem zaladowanym do polowy? bo mogla ;/

bilsom 21-05-14 19:24

no i akurat jeżeli o mnie chodzi to chodzi o maga nekro elementaliste i jego sd,
cieszę się że w końcu napisałeś że coś jest nie tak z nim i z tym sd, bo akurat tą postacią gram, denerwowało i to po chuju fest jak cały czas wjazd robiłes szczególnie na tych właśnie magów nekro elementalistów że nie wiedza o czym mówią, a wychodzi na to że jednak coś tam swojej racji mieli przynajmniej po części.

cewix 21-05-14 20:31

zjebali też duchownych magów, administracja nie widzi tego, że hape tawis leczy magów za całe życie i tapen tawis wypada przez to z gry?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin