Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Astronomer 16-06-15 23:09

Nie rozumiem problemu. Zdejmowanie paraliżu czarem leczącym było błędem i było nielogiczne. Nie bez przyczyny również normalni ludzie próbują podawać kontrargumenty i wychodzą otwarcie z nowymi sugestiami odnośnie zmian w grze, a gimnazjaliści ze średnią 2.0, obcięci na jeżyka w dresach z brudem za paznokciami mają problem ze składaniem zdań.

neilran 17-06-15 07:21

Cytat:

Napisał Astronomer (Post 130932)
Nie rozumiem problemu. Zdejmowanie paraliżu czarem leczącym było błędem i było nielogiczne.

To racja, ale odes miał za długi cd, po dzisiejszym zapisie, o ile dobrze zrozumiałem, jego cd zostanie skrócony.
Tak samo mikstury chroniące przed paraliżem zostaną być może wzmocnione, o dłuższy czas działania.

Cytat:

Napisał Astronomer (Post 130932)
Nie bez przyczyny również normalni ludzie próbują podawać kontrargumenty i wychodzą otwarcie z nowymi sugestiami odnośnie zmian w grze, a gimnazjaliści ze średnią 2.0, obcięci na jeżyka w dresach z brudem za paznokciami mają problem ze składaniem zdań.

No, no.. Zaorałeś, na prawde merytorycznie. Mama Ciebie bije że czujesz potrzebe psychicznego znęcania się nad mniej utalentowanymi humanistycznie ludźmi?

hojrak12 17-06-15 09:49

Ja na wodnikach 190 ryckiem duch/ele 2h robilem 1kk/h z bonusem i dopiero wtedy resp nie wyrabiał. Na prawdę trzeba było się bardzo postarać, żeby ten resp nie wyrobił. Po 2h expienia biorąc ze sobą 1200 mikstur maga robiłem profit 50t.
Chyba idąc we 3 i bijąc z rago tote po 1 robicie 200-300k/h. Pozdrawiam

Kapralski 17-06-15 09:57

Cytat:

Napisał hojrak12 (Post 130951)
Ja na wodnikach 190 ryckiem duch/ele 2h robilem 1kk/h z bonusem i dopiero wtedy resp nie wyrabiał. Na prawdę trzeba było się bardzo postarać, żeby ten resp nie wyrobił. Po 2h expienia biorąc ze sobą 1200 mikstur maga robiłem profit 50t.
Chyba idąc we 3 i bijąc z rago tote po 1 robicie 200-300k/h. Pozdrawiam

widziałem jak expią, byłem tam z nimi
resp nie wyrabia

Kr92 17-06-15 10:01

W związku ze zmianą cd czarów odes / hape odes, osobiście nie widzę problemów w expieniu, po prostu jest trochę drożej, ale za to szybciej. Wcześniej expiąc raczej rzadko biłem moby na hape odesie, teraz będę zmuszony, co na pewno przyśpieszy mi exp/h.

Obawiam się natomiast czy nie za łatwo będzie teraz uciekać od parala necro w pvp, czy warto będzie marnować te 1,5k many ale to czas pokaże.

19960314 17-06-15 10:24

Resp na wodnikach nie wyrabiał gdy 200 rycem orało się je z żywiołowych rago, których już nie ma. Przynajmniej w moim przypadku. Gdy znieśli rago, usuneli wzrost dmg/leczenia wraz z lvlem trzeba było się bardzo, bardzo postarać, aby resp tam nie wyrobił.

Kapralski 17-06-15 10:59

widzę ze dalej nie rozumiecie, ja widziałem ze resp nie wyrabia a wy swoje ze x lat temu nie wyrabiał xx rycerzem z xx profesją

kasko43 17-06-15 11:06

Wyrabia dla jednej osoby. Tylko czy to są moby jednoosobowe? Idąc tam z rycerzem i dwoma magami resp nie wyrabia. Jest za mały po prostu. Solo magiem tam nie ma opcji iść.

Kr92 17-06-15 11:06

To my chyba w inną grę graliśmy albo o innym respawnie rozmawiamy, przed resetem expiłem tam z Beatą bijąc oczywiście po kilka naraz, z czarów obszarowych i ja i ona, resp nie wyrabiał, a exp nie powalał na kolana.

mario 17-06-15 11:09

Szewczyk na bocie wykręcał expy bo jakby inaczej. Bez niego to by nie robił takich expów..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin