Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Niewidoczny poziom postaci (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=78)

Gawenhar Nightmare 10-12-12 19:12

Jestem całkowicie na tak! Gra nabrałaby całkowicie innego znaczenia. Taki smaczek RPG + ryzyko. :rolleyes:

wight 10-12-12 20:12

Cytat:

Napisał xyro (Post 48501)
hahahaha całkowite usunięcie pvp? nie sądze, po prostu, żeby walczyć trzebaby było mieć jaja. Wogóle o jakim pvp ty mówisz? Ryzyko może i by było ale przy pk a nie normalnej wojnie. Może ty jak chcesz kogoś zabić na respie musisz mieć pewność, że jesteś dużo silniejszy? Jak bawisz się w pk to ci się nudzi widocznie więc ryzyko jest dobre, a jak bierzesz udział w wojnie to i tak byliby szpiedzy którzy zdradzaliby poziomy innych graczy.

Według mnie nie powinno być widać też profesji i nicku.
Nick można poznać jak się ktoś odezwie, a profesję po czarach/broni jakich używa. Tylko, że wtedy trzeba używać mózgu do gry, a to takie niemodne.

Jak już wspomniałem "Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki."
Jak widzicie jest to zmiana, którą się kocha lub nienawidzi.
Nie takich zmian potrzebuje ten serwer, bo duża liczba osób zapewne by podziękowała. Co do twojej kwestii o jajach, to gdzie jest sens pkowania na lvl dajmy na to 20, skoro różnica prędkości w lvl'ach 20, a 50 jest niewielka ze względu na to, że czasami mamy tylko kilka sekund do podjęcia decyzji czy warto zaczynać. Może po prostu to ty jesteś tym kogo zabijają i poszukujesz swego rodzaju ochrony?

xyro 11-12-12 11:26

Cytat:

Napisał wight (Post 48569)
Jak już wspomniałem "Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki."
Jak widzicie jest to zmiana, którą się kocha lub nienawidzi.
Nie takich zmian potrzebuje ten serwer, bo duża liczba osób zapewne by podziękowała. Co do twojej kwestii o jajach, to gdzie jest sens pkowania na lvl dajmy na to 20, skoro różnica prędkości w lvl'ach 20, a 50 jest niewielka ze względu na to, że czasami mamy tylko kilka sekund do podjęcia decyzji czy warto zaczynać. Może po prostu to ty jesteś tym kogo zabijają i poszukujesz swego rodzaju ochrony?

Czemu nie mozna wprowadzic zmiany ktora jest realna? Bo niszczy cala przyjemnosc z rozgrwki? Chyba dla ciebie. Bezsensownych mmo polegajacych tylko na grindzie jest pincet a dzieki takim zmianom altaron moze byc wyjatkowy i zupelnie inny niz tibia. Wiekszosci graczy taka zmiana by odpowiadala, oczywiscie teraz 99% by sie nie zgodzila, ale po pewnym czasie kazdy przyznalby ze gra jest lepsza dzieki tej zmianie.

Jesli chodzi ci o to ze majac 50 lvl nie ma sensu tracic fraga na 20 lvl. Ok ale bez podanego poziomu mozna rozpoznac jaki ktos ma lvl po stroju, czarach jakie uzywa, obrazeniach itp. Ale moze ty po prostu nie lubisz uzywac mozgu?

Dreat 12-01-13 20:44

Pamiętam kiedy kumpel mi mówił o powstającym Altaronie. Ta gra miała mieć klimat. K L I M A T. Grałem. Może i ma więcej klimatu niż Tibia, ale to nadal nie to. Nadal widzę te same, idiotyczne zachowania, które ruinują wszystko. Ten pomysł, między innymi, to próba wprowadzenia klimatu do gry.

Pizmak 14-01-13 21:39

Nikt na poważnie nie zainteresował się tematem? Pomysł wydaje się być świetny, wniósłby dużo do klimatu gry. Brak "wyścigu szczurów", mniej PK (wiązałoby się to z dość dużym ryzykiem), wszyscy byliby sobie równi. Liczę, że jeszcze ktoś się zastanowi nad tym.

Dreat 14-01-13 22:05

Cytat:

14-10-09, 00:16
Data rzucenia pomysłu.
2009 rok. 3 i pół roku temu. Przez ten cały czas NIC.
Nie dawajcie nam nadziei, wypowiedzcie się! (admin. ofc)
A nie, tkwimy tak i żyjemy niewiedzą.
Dobrze by było wiedzieć czy:
1) Tak fajny pomysł, zrobimy hehe
2) Tak fajny pomysł, ale niemożliwe
3) Nie chcemy tego.

Walles 14-01-13 22:22

Rewelacyjny pomysł, dziwi mnie że administracja nie wypowiedziała się na jego temat. Może teraz ktoś zajrzy ;)

Tyrond 14-01-13 23:52

Same "ochy i achy". Wprowadzi się to i po maksymalnie tygodniu cały serw pvp(prócz pekerów i hlvli) będzie chciał zwrotu widocznych lvl.

Uiop 14-01-13 23:56

Bo ja wiem... Lvl powinien chyba być widoczny na stronie Altaron.pl, natomiast co do lvla w grze, nie musi być. Mogłoby nawet być ciekawiej, przy spotkaniu nieznanego gracza ;]

Tyrond 15-01-13 00:02

Fajne, fajne. Ale ogarnięci pekerzy z powodzeniem wykorzystają niewiedzę innych graczy. A dobrze wiesz, że większość zareaguje na to płaczem i lamentem. Będzie a to PK, a to PA i będą rezygnować z gry.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin