PDA

Zobacz pełną wersję : Poniedziałkowa łatka już w grze!


Trav
14-07-13, 17:55
By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ] (http://altaron.pl/Index-downloadClient/)


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:

Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;


Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.

http://www.altaron.pl/Cache//images/gallery/cb4f94b9e0.jpg

Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Walles
14-07-13, 18:04
Rewelka :B

naus
14-07-13, 18:23
dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Slythia
14-07-13, 18:40
dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Miejsce na ringa. Świecący kryształ da się tam umieścić.

tomakeo
14-07-13, 18:46
No właśnie. Teraz zwiad sobie musi wybrać, albo ma jakieś światełko, albo ringa. Bezsensu moim zdaniem, ale to już nie mój problem.

Paralek
14-07-13, 18:47
Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
Dobry pomysł, mi się podoba :)

Zenon von Wons
14-07-13, 18:54
Żegnamy kiaana i innych graczy którzy tak sie oburzyli, że przestaną grać gdy w kliencie nie bedzie lighthacka.

Dodajcie w końcu coś wojkowi nekro i zwiadowi elementaliście a nie dodajenie kolejne bonusy alchemikowi który tak czy siak już ma pełno.

+ nie widze jeszcze komentarzy o poniedziałkowej łatce która wejdzie w czwartek. Zawsze takie hejty lecą a dziś śpicie :C

Majkul
14-07-13, 19:19
Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

leon
14-07-13, 20:00
nie ma lighthacka :/

Kleikk
14-07-13, 20:10
Dodać czar hape hoxe eamo :D

naus
14-07-13, 20:12
Wonsiu aż tak bardzo Ci zależy żebym przestał grać? może sam przestaniesz? fakt faktem niezbyt zadowolony jestem z tego ponieważ nie chcę nadwyrężać wzroku żeby coś zauważyć ;). O tak lubię żyć w pełnym świetle, Ci którzy chcieli mieć "klimatyczną" (mroczną rozgrywkę) mogli to sami sobie ustawić, więc argument że chcecie sprawić grę bardziej klimatyczną odpada. Projekt kołczanu? Mógł to ktoś dopracować zanim wprowadzicie ograniczenie oświetlenia zacytuję kogoś "Altaron Logic". i nie "świecący kryształ" tylko "świetlisty kryształ", powodzenia z kupieniem czegoś takiego, a z tego co wiem to jest z questa na halloween. tak więc hmm?

Mervakis
14-07-13, 20:16
Taka ciekawostka - czar hoxe eamo był czarem wykorzystywanym przez tylko 1 osobę na pvp! Nawet przeciwna strona walcząca widząc, że "neutral" użył hoxe eamo od razu wiedziała kim on jest. Czar ten na prawdę dużo daje, a do tej pory się marnował (50% graczy w ogóle go nie kupuje, a kolejne 40% narzeka po zakupie, że na cholere im to).

jasiek50
14-07-13, 20:36
(50% graczy w ogóle go nie kupuje, a kolejne 40% narzeka po zakupie, że na cholere im to).

czyli colens to pozostałe 10% serwera,
wyszło szydło z worka xD

Kosiara
14-07-13, 21:17
Taka ciekawostka - czar hoxe eamo był czarem wykorzystywanym przez tylko 1 osobę na pvp!

Czyli mnie.

Kleikk
14-07-13, 21:34
"Czar ten na prawdę dużo daje" ?

Kavres
14-07-13, 21:53
yhym.macie spam bo mi znaków nie uznaje ^^

Wicked
14-07-13, 22:35
Teraz to sie pojawio prawdziwe lajthaki. HEUHESUHEUHEHESZKY.

tomakeo
15-07-13, 00:12
Teraz to sie pojawio prawdziwe lajthaki. HEUHESUHEUHEHESZKY.

Jak zwykle post trafiony w 100% huehue :D

6543134
15-07-13, 06:43
Czary odes rago i żywiołowe ue nie zadają dmg...


edit.
Już wszystko ok, wystarczyło zdjąć i założyć broń.

grysik
15-07-13, 08:23
yyy czemu mikstury maga są droższe juz były drogie teraz to juz katastrofa

Smile1
15-07-13, 09:19
Wracam do gry.

Wicked
15-07-13, 09:57
Dla wszystkich marudzących na brak światła. Polecam gamma control. Program nie będący ani BOTEM, ani nie ingerujący w Altaron. 2/3 gammy więcej i mamy widoczność jak wczoraj. :)

grysik
15-07-13, 10:21
hahahah xD szczerosci ja ze swiatlem nie mam problemu tylko mam z cenami potków ...

Nester
15-07-13, 11:01
Z ciemnością jest super.
Tylko że jest głupia cena z potkami :/
Teraz Talar 75s za 100 mikstur maga a było talar 45s ;/

Catthon
15-07-13, 11:54
Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.

my life
15-07-13, 12:00
Hahaha Chyba ostatnio nie grałeś...
Sam widziałem jakie palek potrafi mieć bogactwa.

Kleikk
15-07-13, 12:16
Sknera, chyba na krasnolach..

grysik
15-07-13, 13:06
yyyy potki potkami a to
14:00 Janina: Pyszny wybór, że tak zażartuję! 10 srebrników to chyba niska cena dla takiego bogacza? ?! 10 sr bo zrobionej misji?! bez misji kosztuje 11 sr to juz przesada!!!!!!!!!!
za 100 jajek 1k

jasiek50
15-07-13, 13:49
Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.

około 60 zwiadkiem nekro alchemikiem wyciągam około 250k expa z bonusem i jestem na + 1-3 talary
expiłem na strzygach i nie nie wycinam nic ani nie używam czarów nekro, więc tam subprofesje mi nie dają dodatkowych profitów.
wszystko zależy od tego jak expisz na przykład: stare czerwone smoki na przeszłości, ja wyciągam wojem 650k myzael swoim 300k a nie jest to wielka różnica lvl (on z kasą wychodzi na plus ja na minus)

Nehoslav
15-07-13, 15:15
A mi się ten brak lighthacka podoba! *3* W końcu będzie pełen klimat i nikt nie będzie mógł go sobie "celowo" zniszczyć dla lepszej widoczności. Ja zawsze używam "hoxe eamo" i żyję xD

Rayo
15-07-13, 16:25
A ja nie rozumiem zmian wag mięs, steków, smoczych steków...
Ale ok, taki mieliście pomysł, niech będzie. Teraz można je sobie upiec, nawet fajnie wyglądają. Realnie mięso po upieczeniu traci na wadze z powodu utraty nadmiaru wody, tylko nie w Altaronie...tu nic a nic nie traci. Mało logiczne to trochę.


Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/

Slythia
15-07-13, 16:29
Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/
Przecież nie zmieniałam akurat tego w secie maga krwi. Ma on większe bonusy (%hp + %mp) więc w zamian ma karę do mlvla. Lecz to już jest od dawien dawna.

adamo199412
15-07-13, 18:15
Nie wiem jak to jest z botami ale czy to oznacza że gracze chcodzący po ciemku będą banowani? Tzn. TA itp?
Super że nie będzie LH :DDD

Walles
15-07-13, 18:26
UP: Skoro np. na martwicach będzie miał widoczność jak na załączonym obrazku a bez czaru na światło będzie śmigać i expić w sposób który umożliwia tylko pełna widoczność to chyba znak że jest ten ktoś lewy :)

SS użytkownika Wicked
http://oi44.tinypic.com/96eved.jpg

sawyerknw
15-07-13, 18:55
Pomysł ze światłem osobiście mi się podoba - daje klimat, gra się inaczej :P
ale jestem zwiadem i na dłuższą metę to zaczyna męczyć nie ma slotu na pochodnie a czar jest stanowczo za krótki - powinien trwać 10 minut, tak żeby się nie wku***** :)

zaczarowane pociski powinny świecić np, tworzyć wokół postaci taki krąg światła - wzamian za pochodnie oraz równie intensywnie świecić i byłoby lepiej i przyjemniej. bo nie każdy ma ten kryształ światła a do hallowen troche daleko. kolejnym minusem ciemności jest to że oczy będą bolały :P połowa graczy oślepnie

jasiek50
15-07-13, 19:48
gra została utrudniona, wielki + (wreszcie idzie to w tą stronę w którą ma iść)
aczkolwiek oczy bolą, może się przyzwyczaję...

Lila
15-07-13, 19:58
Dodajcie mocniejszy czar na światło i będzie git (ktoś tu już napisał coś w stylu "hape hoxe eamo"). Teraz na prawdę się człowiek męczy, wypatrując skąd nadchodzi mobek. Już nie mam 12 lat jak kiedyś grając w tibię z pochodnią. Oczy też już nie te i trzeba o nie dbać : P

grysik
15-07-13, 20:46
a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!

Catthon
15-07-13, 20:47
Felczyk, ja rycerzem na 50 potrafię wyciągnąć 200k i 3 talary na plus. Rzecz w tym, że ani ty, ani ja, nie biegamy po podstawowych abitańcach na ~120 poziomie. Polowanie w katakumbach - 0 lub minus. Polowanie na smokach (czerwonych i starszych) - 0 lub minus. Polowanie na górskich - 0 lub minus. Na kościstych - 0 lub minus. Na brak kasy nie cierpię, ale to zasługa mojego podejścia do gry, a nie kasiastości zwiadowcy.

Sacred
15-07-13, 22:13
Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

Czyżby ktoś mój pomysł wziął pod uwagę?:) Jak miło >:). Co do zwiada, nie wiem kto pierdzieli głupoty, że nie dało się nim zarobić. Po nowym upie z 20 talarów zrobiłem jakiś 20x więcej wbijający przy tym 50 lvli (1 miesiąc). Wg mnie obniżenie aktualnego loota dało to co trzeba - profit raz na jakiś czas, w większości 0 (oczywiscie jak sie chce miec dobry exp). Na zarobki są expowiska przystosowane do tego - kosztem expa rzecz jasna. Jak ktoś nie ingeruje w wojnę to nawet i ma kasę, ale jak zaczyna walczyć to trzeba się liczyć z dodatkową ilością potów, uhów, mwalli, ringów i innych wspomagaczy + ewentualną "śmiercią" i utratą plecaka/przedmiotów z ekwipunku. Oby ta gra jak najwięcej ucinała dla botów (najlepiej własny silnik), a wtedy wszystko będzie wyglądało inaczej.

my life
15-07-13, 23:41
@Kleikk Praktycznie wszędzie.

Widzisz Catthon. Sacredd sobie radzi. Sam widziałem ile on ma kasy. Może palek to nie profesja dla Ciebie skoro w jakiś dziwny sposób wszędzie masz waste.

Catthon
15-07-13, 23:55
Sacredd, o ile pamiętam, miał długą na pół strony listę rzeczy, które sprzedawał zaraz po zaczęciu gry. Dodatkowo weź pod uwagę, że zwiadowca na wyższym poziomie rzadko już poluje na mocniejsze mobki. Obkupowanie się za 100k to standard.

I teraz zauważ, że na tym samym respie: rycerz zarabia 150-200% tego, co wniósł, mag ze względu na śmiesznie tanie runy również, a zwiadowca czasem wychodzi na plus. Dodam - niewiele ;).

Nie wiem, może by zobaczyć dysproporcje trzeba polatać po mocniejszych mobach, spróbować wyciągnąć te 400k expa na godzinę i nie stracić.

Slythia
16-07-13, 08:12
a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!

Były zbyt dobrym jedzeniem. Poza tym, to, że kosztują 1k u Janiny nie oznacza, że u innego NPC nie ma niższej ceny.

613542
16-07-13, 18:57
Witam Tak jak większość graczy jestem za przywróceniem suwaka i możliwości zmiany światła w grze ponieważ znacząco utrudnia rozgrywke i strasznie męczy wzrok.Jeśli komuś się spodobała ta zmiana tak jak nie ktorym osobom ktore najprawdopodobnmiej graja w piwnicy to miałby możliwość zmiany na suwaku ustawił by sobie na 10% tak jak jest to teraz zrobione. Dajcie możliwość każdemu z osobna korekty światła według uznania.Z pozdrowieniami dla wszystkich oprócz pani S.

Zou the healer :)

Kavres
16-07-13, 19:06
I co po w ogóle podnosić ceny mikstur maga... ? To jedno.

Ten pomysł z tym światłem to kompletna klapa, niewypał poprostu aż się odechciewa grać.
Nie przyszło wam do głowy, że nie wszyscy chcą latać ze świecą. Ja np wolę grać na 100% jasności i 3/4 osób z którymi gram też tak wolą. Z resztą moim zdaniem każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać po ciemku czy woli mieć jaśniejszy obraz z gry.

Tyle w tym temacie mam nadzieję, że to zmienicie ...

Rayo
16-07-13, 19:17
Z tym światłem nie da się grać, szkoda zdrowia. Gra ma być przyjemnością, oderwaniem od problemów w realu, a nie męczarnią przez ciągłe wypatrywanie nie wiadomo czego w ciemnościach.
Też jestem za zmianą jasności na stare ustawienia, z możliwością decydowania samemu jak się chce grać.

Zjadek
16-07-13, 19:19
Przyłączam się do reszty graczy, którzy pragnął przywrócenia suwaka światła. Celem gry jest odpoczęcie od dnia powszedniego. Jeżeli mam się męczyć próbując coś wypatrzyć w ciemnym monitorze to dziękuje bardzo. Nie rozumiem tego, bo przed ostatnim update'm już była dyskusja na ten temat. Dlaczego administracja nie wzięła tego pod uwagę? może poprostu chce aby coraz mniej osób grało w tą grę. To wszystko ode mnie, może wrócę jeśli zmiany będą szły w stronę ulepszania Altaronu, a nie jego dewastacji.

Drakonno
16-07-13, 19:55
To jest genialne. Jak w Tibii dodali suwak żeby był LH, to wszyscy tak samo narzekali. Teraz, kiedy udało się usunąć LH i jedyne co trzeba zrobić, to raz na 5 minut rzucić Hoxe Eamo, za śmiesznie niski koszt many, to też jest problem.

Tron
16-07-13, 19:55
Widzę zbyt bardzo dramatyzujecie, a może nie macie pojęcia, że na pochodnię trzeba kliknąć prawym aby ją zapalić i chodzicie w absolutnych ciemnościach? Albo gracie ze słońcem skierowanym prosto w monitor. Innych możliwości nie widzę.

http://img706.imageshack.us/img706/3404/bvr.gif
(wybaczcie za słabą jakość gifa)

Czy na prawdę nic kompletnie nie widać w grze przy obecnych źródłach światła? Jako SG także mam ciemno na ekranie, nie mamy jasności. Przemierzamy Altaron w takich samych warunkach jak Wy, a my pochodni nie możemy użyć bo nie mamy udźwigu. Czaru także, ani nic co generuje światło. Pewnie robimy to także dłużej sprawdzając graczy/siedząc na test serwerze niż gracze i przynajmniej mi oczy nie krwawią po kilku godzinach.

Mogę dodać tylko tyle, że będzie możliwość noszenia źródeł światła w ułatwiony dla zwiadowców sposób.

Wicked
16-07-13, 20:08
Czy na prawdę nic kompletnie nie widać w grze przy obecnych źródłach światła? Jako SG także mam ciemno na ekranie, nie mamy jasności.

SG/MG zawsze mieli jasność na 100% ekranu, o ile w pobliżu jest jakiejkolwiek, nawet najmniejsze źródło światła. + endless mana.

Co do reszty. Szczerze i z całego serca po raz kolejny polecam gamma control. Wystarczy o 1 czy 2 stopnie podnieść jasność, aby mieć dostatecznie jasno i nie musieć wytężać oczu. Program nie ingeruje ani w Altaron, ani nie jest botem zewnętrznym, toteż nie można za to uzyskać nagrody specjalnej i pakietu punktowego. Ja sam głęboko w rzopie mam "wymóg" używania światła i odmawiam biegania z jakimiś gównami, chyba, że pojawi się specjalny slot na nie. Do tego czasu... cóż. Zawsze się znajdzie jakiś sposób.
Niechętnych do zwiększania jasności zachęcam do popytania ludzi w grze, którzy znaleźli już inne sposoby na przywrócenie suwaczka. :)

Obles
16-07-13, 20:09
Rzadko (lub nigdy) mi się to zdarza, ale napsioczyć na Was muszę - tych, co tak narzekają na zmianę w świetle.
Wydaje mi się, że jesteście ludźmi, którzy w jedyne "RPG" (cudzysłowie nie jest przez przypadek) jakie grali to gra produkcji CipSoftu, która de facto RPG nie jest. Albo była tylko przez pierwsze trzy? lata swojego istnienia.

Myślę, że pora uprzytomnić sobie, że Altaron dążyć będzie, by być grą RPG, w której klimat jest rzeczą nade ważną. Możliwość ustawienia sobie bardzo wysokiej jasności w grze jest pomyłką twórców gry, którzy zrobili katastrofalny błąd niszcząc te wszystkie uczucia, które towarzyszą przy odkrywaniu nieznanej jaskini, którego najdalszego zakamarka nie widzimy i nie wiemy co wyskoczy nam zza rogu.

Na zmianę tą oczekiwałem od początku swojej przygody z Projektem i bronić ją będę wszelkimi możliwymi sposobami a wszyscy Ci, którzy uważają, że ta zmiana jest zła i na złość graczom polecam pograć w The Elder Scrolls Arena/Daggerfall; Fallout lub przerzucić się na inny gatunek gier!

Zjadek
16-07-13, 20:15
Tron to miło że macie zamiar zrobienia jakiegoś slotu na źródła światła dla zwiadów. Gram zwiadem i pytam dlaczego nie wprowadziliście tego udogodnienia równorzędnie z zablokowaniem suwaka? bo przecież nie posądzam Was o jakiś brak myślenia czy coś ale to było nie przemyślane.

Wicked
16-07-13, 20:16
Co do bojowników prawości, ludzi, którym alfy i omegi mogą pięty lizać:

Skoro tak HARDO I ZA WSZELKĄ CENĘ dążycie do RPG, to czemu potwory (bandytów wezmę na cel):
1) Widzą przez ściany (ba, a nawet i podłogi!),
2) Widzą w absolutnych ciemnościach,
3) Widzą plecami (niektóre potwory to jestem w stanie pojąć, ale bandyci?),

Gekko
16-07-13, 20:27
Co do bojowników prawości, ludzi, którym alfy i omegi mogą pięty lizać:

Skoro tak HARDO I ZA WSZELKĄ CENĘ dążycie do RPG, to czemu potwory (bandytów wezmę na cel):
1) Widzą przez ściany (ba, a nawet i podłogi!),
2) Widzą w absolutnych ciemnościach,
3) Widzą plecami (niektóre potwory to jestem w stanie pojąć, ale bandyci?),

Bo wszystkie potwory w altaronie są uber hiper, a oczy bandytów zostały pobłogosławione przez administracje także mogą zobaczyć niewidzialnych w ciemnościach ;)

Tron
16-07-13, 20:35
Tron to miło że macie zamiar zrobienia jakiegoś slotu na źródła światła dla zwiadów. Gram zwiadem i pytam dlaczego nie wprowadziliście tego udogodnienia równorzędnie z zablokowaniem suwaka? bo przecież nie posądzam Was o jakiś brak myślenia czy coś ale to było nie przemyślane.

Hoxe eamo wydaje się wystarczającym źródłem światła, lepszym od pochodni i innych, dlatego nie zostało to wprowadzone. A jako, że uważacie, że to za mało to pracujemy nad innym rozwiązaniem, który was zadowoli.

SG/MG zawsze mieli jasność na 100% ekranu, o ile w pobliżu jest jakiejkolwiek, nawet najmniejsze źródło światła. + endless mana.


Pudło.
http://img713.imageshack.us/img713/7767/n4.png

A twoje argumenty są zwykłym czepianiem się, a na wszystko przyjdzie czas. Nawet na widzenie przez ściany i widzeniem w ciemnościach. Na razie oczekujesz realizmu, którego nie da się wprowadzić.

Wicked
16-07-13, 21:00
"Mieli". Czas przeszły. Nie uczą tego w szkołach, aby? Nie wiem jak jest teraz, dlatego nie napisałem, że MAJĄ (czas teraźniejszy, jak już jesteśmy przy dokształcaniu gimbazy).
Skoro tak uparcie sracie żarem o realność, realistyczność, realistyczniejszość i inne styczności, to może zróbcie to tak, aby faktycznie było sensowne i wygodne? Obecnie jedyny klimat jaki Altaron ma to "ku**ajapie***le, znowu od***ali manianę". Sad, but true.

Jeżeli mam się gapić na egipskie ciemności (nie gapię się, thank you gamma control, ale jednak), to niech chociaż coś z tego wynika. Odwołujecie się do TESa i Fallouta, ale już nawet tam z ciemności coś wynikało. Tu ciemność jest jedynie smutna. Muszę (zdaniem adminów) wgapiać się w ekran. Na battle widzę moby, więc to mnie nie zaskoczy. Mapa?
"No ku**a, zaskoczył mnie ten zakręt tu, rajuśku!"

Fajnie, że dążycie do zmian, ale niech ktoś przed wrzuceniem do gry zastanowi się porządnie, czy aby gracze nie są uszczęśliwiani na siłę.

Kavres
16-07-13, 21:31
To czyli jest taki wielki problem z pozostawieniem LH to szczerze nie widzę sensu dalszej gry moim zdaniem każdy gracz powinien mieć do wyboru czy chce grać 'po ciemku' czy chce grać na full LH, ale to i tak jest moje zdanie i pewnie 'gUwno' da ...

Attax
16-07-13, 22:06
Macie problemy już naprawdę, ja to bym do programu "Interwencja" podal Altaron !

"Codziennie o chorobie nowotworowej dowiaduje się 300 Polaków, codziennie umiera 220."

A tu 6 stron wypocin, że w nocy jest ciemno a w jaskini żarówek nie ma.

Kavres
16-07-13, 22:10
To jest mały problem, ale ważny bo po to jest LH żeby było można ustawiać komu się podoba gra w ciemno a komu nie ... usunięcie tego to jest jak wykład "dziwki na temat miłości"

Attax
16-07-13, 22:12
To jest mały problem, ale ważny bo po to jest LH żeby było można ustawiać komu się podoba gra w ciemno a komu nie ... usunięcie tego to jest jak wykład "dziwki na temat miłości"

czy dużym utrudnieniem jest chwycić świetlisty kryształ wsadzić w slot tam gdzie ja mam strzały i iść na resp? Lub ustawić sobie na hotkeyu Hoxe eamo ? Tawisem to macie czas spamowac co minute 40 razy ale raz na minute hoxe eamo juz nie ? Ludzie logika

Kavres
16-07-13, 22:17
czy dużym utrudnieniem jest chwycić świetlisty kryształ wsadzić w slot tam gdzie ja mam strzały i iść na resp? Lub ustawić sobie na hotkeyu Hoxe eamo ? Tawisem to macie czas spamowac co minute 40 razy ale raz na minute hoxe eamo juz nie ? Ludzie logika


Tak bardzo dużym mi np nie widzi się marnotrawić 'capa' na jakieś kryształy i inne duperele ten 'cap' wolę przeznaczyć na mikstury maga lub jedzenie niż nosić jakieś 'chujostwo' na ... mi potrzebne było dobrze to nie pasowało śmieszne zmiany wprowadzają bo na duperele jest czas a jak ktoś kiedyś poruszył temat tasków na różne 'potwory' to była odp cyt. "nie bo nie" albo jeszcze inna typu cyt. 'nie bo to tipijskie'...

Majkul
16-07-13, 22:20
23:16 Widzisz świetlisty kryształ.
Waży 0.20 uncji.

Wybacz ale robisz to źle

Attax
16-07-13, 22:21
Tak bardzo dużym mi np nie widzi się marnotrawić 'capa' na jakieś kryształy i inne duperele ten 'cap' wolę przeznaczyć na mikstury maga lub jedzenie niż nosić jakieś 'chujostwo' na ... mi potrzebne było dobrze to nie pasowało śmieszne zmiany wprowadzają bo na duperele jest czas a jak ktoś kiedyś poruszył temat tasków na różne 'potwory' to była odp cyt. "nie bo nie" albo jeszcze inna typu cyt. 'nie bo to tipijskie'...

23:16 Widzisz świetlisty kryształ.
Waży 0.20 uncji.
Nie wiesz czy odpędza duchy, ale na pewno świeci przepięknie.


Pozdrawiam

Kavres
16-07-13, 22:30
23:16 Widzisz świetlisty kryształ.
Waży 0.20 uncji.
Nie wiesz czy odpędza duchy, ale na pewno świeci przepięknie.


Pozdrawiam

Te 0.20 uncji to może być tak że możesz wziąć na exp np 1k misktur a możesz wziąć o 10 więcej zadania nie zmienie te śmieszne przyciemnie jest tak potrzebne tej grze jak kozie trąbka ...

Majkul
16-07-13, 22:33
23:28 Widzisz miksturę maga.
Waży 2.20 uncji.

Nie wiem jak to wytłumaczyć prościej, jedna mikstura maga waży tyle co 11 kryształów.

Kavres
16-07-13, 22:39
Dobrze niech waży sobie, ale dalej nie czaje czemu ja muszę grać po ciemku bo ktoś tak chciał? Może ja chce grać na full LH a nie po ciemku ... Czy to wam tak ciężko pojąć że są tu ludzie którym nie widzi się gra z takim obrazem jak teraz. A i jeszcze jedno po co było o 3k na 100 miksturach maga podnosić lepiej odrazu było walnąć na 100k za 100 mikstur po co się szczypać. Prawda jest taka że robicie głupoty, nie dajecie nic co mogło by dać większą wartość tej grze (o temacie tasków przemilczę bo pewna osoba powiedziała że czekacie na gotowca ok) ale np jest bitewny pancerz którego można sprzedać u Urbana za 50k to jest śmiech na sali.


Wiem wiem zaraz pójdzie tekst 'niechcesz nie graj' .

Walles
16-07-13, 23:26
Altaron, klimat rpg, tak to was dziwi że w nocy jest ciemno i w jaskiniach nie zobaczycie nic póki nie rozpalicie pochodni lub nie użyjecie czaru? zawsze możesz kupić 100 pochodni które następnie porozrzucasz na respie i już masz full odkrytą mapke światłem! :B

Co to by było gdyby dodali spadający śnieg, zapewne byłby płacz że piździ im w nogi podczas expa.

PS. gdzie byliście jak był temat:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2841&highlight=light

Wicked
16-07-13, 23:33
Attax, mogę wsadzić kryształ w slot na strzały, ale... nie chcę. Przywykłem, że tam ma ważne rzeczy, po które nie muszę grzebać w XXX plecaków. Cały układy eq i innego badziewia mam uporządkowany i niestety, ale kryształ/pochodnia/różdżka nie mają tam racji bytu. Bo tak. W wielu grach masz możliwość zmodyfikowania niemal wszystkiego, od jasności, po kolorystykę opcji i menu, tak, aby NAM, GRACZOM, było wygodnie, aby nam przyjemnie pieściło oczka.
Nie mam zamiaru wspierać całej maści bezsensownego hejtu, ale wyrażam swoje uczucia, jako gracza, jako klienta i jako osoby wspierającej Altaron. Mnóstwo ważniejszych rzeczy czeka na wprowadzenie, mnóstwo jest pomysłów zalegających od dawna, bardzo, bardzo wiele rzeczy powtarza się adminom niczym mantrę, z nadzieją, że ktoś w końcu zrozumie gdzie leży problem.
Podniesienie cen jajek/itp. to dla mnie idiotyzm. Jak nie chcecie, aby gracz kupował, to nie lepiej usunąć? Gdzie tu sens i logika? Ustawmy zaporową cenę i strugajmy głupiego, że przecież może kupić. Ale za xxxxx miedzi.

Mnie zastanawia, czy ten Altaron to jeszcze gra dla graczy, czy już tylko projekt, gdzie administracja realizuje jakieś założenia sprzed 5-6 lat, uparcie robiąc grę wedle własnego widzimisię, a nie dla graczy.
Hiperinflacja? Tony kasy? Nadmiar wszystkiego? Gracze produkują złoto jak złotodajna kaczka po środku na przeczyszczenie? Well. Podnieśmy cenę potków o parę miedziaków!
Nie ma co robić, gra jest od bossa do bossa, a i tu wszystko sprowadza się do jakże starego "nec hercules contra plures"? Hm. Dajmy im więcej hp! I niech bije więcej!
Brakuje itemów? Gracze uzbierali wszystko? Co tu zrobić, co tu zrobić? ACH! Najlogiczniej będzie zachęcić multum graczy poprzez wrzucenie itemów do bossów, które respią się raz na ruski rok, nikt nie informuje o tym, a itemki i tak pójdą do gildii (czyt. zanim ktoś zbierze set, to będziemy dokładać czwartą cyferkę do lvlu).
Gracze czują się pominięci? Dajmy im dostęp do testu, aby następnie i tak wszystko zrobić po swojemu, na oko.

Może przerysowane miejscami. Może będzie (a raczej na pewno) marudzenie, że zaś Kael jęczy na wszystko i wszystkich... ale niech mi ktoś powie, co jeszcze musi gracz zrobić, aby jakieś wsparcie Altaronu otrzymać? Gadanie było, że jak gracze chcą coś dodać, to mają rozpisać.
Rozpisałem questa. Leży na forum z rok, albo i więcej nawet. Doczekałem się paru komentarzy i będzie tego. Umarło. Bo dużo roboty.
Rozpisałem alchemię. Biegałem za każdym niemal SG, prosząc o ocenę, o konsultację i jakąś pomoc/komentarz. Wsparcie niemal absolutnie zerowe i większe uzyskałem od graczy, którzy chcieli pomóc, aby coś się zmieniło.
Rozpisałem pewien projekt, co do którego za Grejfrutem biegałem multum czasu, prosiłem. Po upie. Okej, czekałem. Wciąż jest po upie, wciąż czekam.

Obecnie jedyną osobą, z którą da się coś sensownie pogadać i zaproponować to jest Drakonno. Człowiek, który jest Pomocnym. Ciekawe, co?

I tak. Mogę wziąć panie Walles 10000 pochodni, porozrzucać i przez 5 sekund mieć światło, zanim się wypalą (pochodnia się pali krócej niż działa ring na cokolwiek), ale nie o to idzie. Utrudnienie może być, gdy nie przyprawia o ciężkie westchnięcie, że zaś trza się męczyć.

Ale cóż. Kolejny raz, gdy gracze muszą łykać decyzje administracji, bo przecież gracze zawsze się mylą, zawsze narzekają, zawsze będą płakać. To w sumie po co jest to forum, lepiej wyciepać do kosza, przynajmniej nie będzie hejtu, spamu i innego badziewia.

Pozdrawiam, dobranoc.

Majkul
17-07-13, 00:31
Rozpisałem pewien projekt, co do którego za Grejfrutem biegałem multum czasu, prosiłem. Po upie. Okej, czekałem. Wciąż jest po upie, wciąż czekam.


Masz na myśli ten swój projekt wedle którego ja i Ty mieliśmy dostać unikalny dla siebie strój za zasługi? Naprawdę nie potrafisz wyczuć że proponowanie takich rzeczy jest co najmniej niestosowne i skrajnie niesprawiedliwe wobec innych graczy? Myślałem, że naprawdę sam dojdziesz do wniosku, że to jednak nie jest dobry pomysł, a raczej wygłup, a ja już tego komentować nie będę musiał, ale cóż, skoro to wyciągasz to muszę ci napisać publicznie, nie popieram żadnego unikalnego outfitu dla kogokolwiek.

Zmiana oświetlenia nie jest taka straszna, podejrzewam że problemem jest raczej nieprzyzwyczajenie oczu do większych ciemności, jak się grało parę lat z włączonym światłem to wiadomo - nie od razu człowiek będzie dobrze widział. Po jakimś czasie powinno być lepiej, ja gram pół roku już z 0% dodatkowego światła i jakoś dla mnie nie jest tak ciemno jak niektórzy piszą.

Slythia
17-07-13, 08:06
Attax, mogę wsadzić kryształ w slot na strzały, ale... nie chcę. Przywykłem, że tam ma ważne rzeczy, po które nie muszę grzebać w XXX plecaków. Cały układy eq i innego badziewia mam uporządkowany i niestety, ale kryształ/pochodnia/różdżka nie mają tam racji bytu. Bo tak. W wielu grach masz możliwość zmodyfikowania niemal wszystkiego, od jasności, po kolorystykę opcji i menu, tak, aby NAM, GRACZOM, było wygodnie, aby nam przyjemnie pieściło oczka.
Fakt, bo wrzucenie pochodni w slot od ringa jest bardzo niewygodne... Czy nawet rzucenie czaru raz na jakiś czas. Altaron nie jest jedyną grą, gdzie trzeba posiłkować się sztucznym światłem, nie rozumiem więc sensu tego hejtu. Chyba kłócicie się po to, by się kłócić, jak Kav, któremu 0,2 uncji zajmuje pół udźwigu.

Nie mam zamiaru wspierać całej maści bezsensownego hejtu, ale wyrażam swoje uczucia, jako gracza, jako klienta i jako osoby wspierającej Altaron. Mnóstwo ważniejszych rzeczy czeka na wprowadzenie, mnóstwo jest pomysłów zalegających od dawna, bardzo, bardzo wiele rzeczy powtarza się adminom niczym mantrę, z nadzieją, że ktoś w końcu zrozumie gdzie leży problem.
Podniesienie cen jajek/itp. to dla mnie idiotyzm. Jak nie chcecie, aby gracz kupował, to nie lepiej usunąć? Gdzie tu sens i logika? Ustawmy zaporową cenę i strugajmy głupiego, że przecież może kupić. Ale za xxxxx miedzi.
ZAWSZE narzekasz, że są ważniejsze sprawy do zrobienia. Poza tym, orientujesz się w ogóle w zmianach, jakie up wprowadził? Przecież to nie tylko światło. Odnośnie jaj - to, że w sklepie x cena wynosi y wcale nie oznacza, że w sklepie z jest tak samo. Czasem warto ruszyć zadek z miasta i popatrzeć, gdzie można taniej coś*kupić.

Mnie zastanawia, czy ten Altaron to jeszcze gra dla graczy, czy już tylko projekt, gdzie administracja realizuje jakieś założenia sprzed 5-6 lat, uparcie robiąc grę wedle własnego widzimisię, a nie dla graczy.
Hiperinflacja? Tony kasy? Nadmiar wszystkiego? Gracze produkują złoto jak złotodajna kaczka po środku na przeczyszczenie? Well. Podnieśmy cenę potków o parę miedziaków!
Nie zauważyłeś, że nie tylko cena potków wzrosła? W tej aktualizacji wprowadziliśmy szereg zmian, przez które powinieneś przestać zarabiać wszędzie miliardy. Czyli - zrobiliśmy to, co chciałeś. Znów źle?

Może przerysowane miejscami. Może będzie (a raczej na pewno) marudzenie, że zaś Kael jęczy na wszystko i wszystkich... ale niech mi ktoś powie, co jeszcze musi gracz zrobić, aby jakieś wsparcie Altaronu otrzymać? Gadanie było, że jak gracze chcą coś dodać, to mają rozpisać.
Rozpisałem questa. Leży na forum z rok, albo i więcej nawet. Doczekałem się paru komentarzy i będzie tego. Umarło. Bo dużo roboty.
Rozpisałem alchemię. Biegałem za każdym niemal SG, prosząc o ocenę, o konsultację i jakąś pomoc/komentarz. Wsparcie niemal absolutnie zerowe i większe uzyskałem od graczy, którzy chcieli pomóc, aby coś się zmieniło.
Rozpisałem pewien projekt, co do którego za Grejfrutem biegałem multum czasu, prosiłem. Po upie. Okej, czekałem. Wciąż jest po upie, wciąż czekam.
No tak, przecież*nie wprowadzamy wcale twoich propozycji. Obudź się proszę. Quest czeka na swoją kolej, tak jak inne (mój także), alchemia jest rozpatrywana. Inna propozycja właśnie wgrywana jest na testa. Lecz rozumiem, że to także jest złe?

Kavres
17-07-13, 14:42
Taaaa spokoo kryształ kryształem tylko szkoda, że zadanie na niego można zrobić tylko w halloween - więc dla mnie to bezsens jest. Ja zdania nie zmieniam co do tego. LH powinno być bo nie wszyscy mają ochotę siedzieć w 'epoce kamienia łupanego' .

Catthon
17-07-13, 15:18
:kav'res
Nie kamienia łupanego, tylko w średniowieczu. A Altaron (zresztą tak jak i Tibia) osadzony jest w czasach średniowiecza.

Rian
17-07-13, 16:18
Brak LH? Napisałem kiedyś, że jak to wprowadzicie to skończę grać. Cóż, skończyłem grać już jakiś czas temu, a po trollu forumowym nikt płakać nie będzie.

I jeszcze pytanie do administracji: jak ktoś zmieni ustawienia gamma i będzie chodził bez pochodni, to dostanie bana ? Znając was tak, a argumentem będzie działanie na szkodę serwera pod postacią braku zachowywania klimatu RPG. Cóż, Altaron logic. Są inne gry, w których administracja nie robi wszystkiego po swojemu. Też z klimatem. Pa

adamo199412
17-07-13, 16:38
O ja :O Do tej pory miałem inne mniemanie o nas Polakach ale widocznie jest tak jak mówią. Jeszcze pamiętam ten lament jak to będzie fajnie jak usuną LH (sam byłem i jestem tego zwolennikiem). A teraz? Matko Bosko Częstochowsko ciemno, nic nie widac. Płacz i zgrzytanie zębami. Ciekawe po co w grze są pochodnie, czar hoxe eamo? Dla jaj? No chyba nie. jak się komuś nie podoba to może "iść sobje grać w tibje ktura jest durzo fajniejejsza i na pefno postacije tam zrobjone bendom stały dlurzej bo ona nie padnie za miesionc. A wogule to tam moszna sobje skilac oflajn i to jezd caua konsystnecja erpegje !!!

Kavres
17-07-13, 16:47
O ja :O Do tej pory miałem inne mniemanie o nas Polakach ale widocznie jest tak jak mówią. Jeszcze pamiętam ten lament jak to będzie fajnie jak usuną LH (sam byłem i jestem tego zwolennikiem). A teraz? Matko Bosko Częstochowsko ciemno, nic nie widac. Płacz i zgrzytanie zębami. Ciekawe po co w grze są pochodnie, czar hoxe eamo? Dla jaj? No chyba nie. jak się komuś nie podoba to może "iść sobje grać w tibje ktura jest durzo fajniejejsza i na pefno postacije tam zrobjone bendom stały dlurzej bo ona nie padnie za miesionc. A wogule to tam moszna sobje skilac oflajn i to jezd caua konsystnecja erpegje !!!


Trochę kolego nie zabłysnołeś. Chcesz to sę graj jak Neandertalczyk z plemienia 'jeb.. mnie w głowę bo zaczynam myśleć'. Każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać jak ten Neandertalczyk czy chce grać z jasnym obrazem gry.

Tron
17-07-13, 16:53
Kav'Res. Nikt nie zmusza Cię do grania w ciemnościach, pomijając już to, że dobrze w nich wszystko widać. Czy na prawdę ciężko Ci jest odpalić czar na światło? Wsiąść kostur światła do ręki, zapalić i cieszyć się światłem na 50 minut?

Kavres
17-07-13, 16:56
Tron próbowałem tak nie daje mi 100% pełnego ekranu a jasność o rozmiarach 5x5 to sory ale dziękuję.
Jak wyżej każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać tak jak jest teraz czy chce grać na 100% jasności obrazu w grze.

A po zatym szkoda mi tracić 'capa' na zbędne itemki.

Mervakis
17-07-13, 16:59
To używaj czaru, który "capa" nie zużywa.

Kavres
17-07-13, 17:03
I który daje że tak powiem 'damski chuj'. Ja to już chyba komuś napisałem Wy się lepiej czymś innym zajmijcie a nie robicie krok do tyłu.

Mervakis
17-07-13, 17:07
Jest to krok do przodu w stronę tworzenia klimatu RPG, który wiele gier zatraciło.

Tron
17-07-13, 17:13
Przesadzasz i to ostro. Mówisz, że te 5 kratek to mało, jakby ekran gry był w rozmiarze 200x100. Tak nie jest, ekran gry ma 7 kratek w poziomie i 5 w pionie, nie licząc kratki na której stoi postać. Kostur traci dopiero moc na tej szóstej kratce. Więc zdecydowana większość ekranu jest oświetlana.

Powód o niechęci straty udźwigu dla tych 0.30 uncji, albo 30 już przerabialiśmy. I nie rozdrapujmy tego głupiego argumentu...

sawyerknw
17-07-13, 17:17
zmiencie CZAS czaru bo jest za krótki ... łucznicy nie mają miejsca na pochodnie i kostury chyba ze bedziemy używać włóczni . jak wiele innych osob nie bede męczył oczy. wole pograc w cos innego, a pacc leci :P pewnie juz nie jedna osoba nie przedłuży jak się skonczy :D

Slythia
17-07-13, 17:32
zmiencie CZAS czaru bo jest za krótki ... łucznicy nie mają miejsca na pochodnie i kostury chyba ze bedziemy używać włóczni . jak wiele innych osob nie bede męczył oczy. wole pograc w cos innego, a pacc leci :P pewnie juz nie jedna osoba nie przedłuży jak się skonczy :D

Już mają miejsce - przeczytaj short newsy.

Kavres
17-07-13, 20:14
Jest to krok do przodu w stronę tworzenia klimatu RPG, który wiele gier zatraciło.

Dobrze kolego Merv.
Rozumiem, ale 3/4 ludzi woli grać z full jasnościa (przynajmniej moi znajomi) ok chcecie grać tak jak jest, ale nie róbcie only all tylko dajcie wybór graczom jak chcą grać ...

I w ogóle wyjaśni mi ktoś po co mikstury maga wzrosły o 3k na 100 potek?

Już mają miejsce - przeczytaj short newsy.

Szkoda, że nie informowaliście o zmianie expa np z Górskich Trolli, z wrl'eli itp :)

Przesadzasz i to ostro. Mówisz, że te 5 kratek to mało, jakby ekran gry był w rozmiarze 200x100. Tak nie jest, ekran gry ma 7 kratek w poziomie i 5 w pionie, nie licząc kratki na której stoi postać. Kostur traci dopiero moc na tej szóstej kratce. Więc zdecydowana większość ekranu jest oświetlana.

Powód o niechęci straty udźwigu dla tych 0.30 uncji, albo 30 już przerabialiśmy. I nie rozdrapujmy tego głupiego argumentu...


Tron z całym szacunkiem do Ciebie.
Powiedz mi co wam przeszkadza zostawić LH a co nie?
Osobiście znam ludzi którzy grali jak było można ustawiać jasność i grali po ciemku, ale ja i też dużo osób woli grać na full jasności więc co wam szkodzi zostawić to w spokoju?

Śliski
17-07-13, 20:21
Jak zawsze hate'uje administracje za swoje nagminne porażki, to już Twoich postów nie da się czytać. 3 różne osoby z administracji wyjaśniły Ci, że za cholerę nikt tego nie zmieni, więc idź płakać do swojego kąta.

Z ciekawości wszedłem i sprawdziłem, widać wszystko. Fakt, faktem że byłem w zaciemnionym pokoju, gdzie ekran był jedynym źródłem światła, ale da się.
Kael podał Ci kolejny pomysł na rozjaśnienie ekranu bez ingerencji w grę (aka bot). Tu bym chciał odpowiedź administracji czy będą rozdawali darmowe urlopy za coś teoretycznie legalnego.

Poty i inne cuda to jakieś tam próby stabilizacji, wyjdzie pewnie jak zwykle, ale każdy ma to w dupie. Grają tu w większości starzy gracze z przyzwyczajenia.

Co do jakichś górskich trolli, wrl. Człowieku grając tu od początku widziałem jeszcze ciekawsze rzeczy i o 90% nie wiesz, co administracja jest w stanie zrobić jak im się zachce.


Szukasz jakiegoś pocieszenia? Nikt Ci go nie da, jesteśmy w internecie.

#Marek
Klimat rpg srsly? Utopia była bardziej realna niż wprowadzenia do takiego dinozaura 2d prawdziwego rpg, zwyczajnie nie ten system gry (wyłączcie możliwość exp'a na mobach i same questy, wtedy coś z tego wyjdzie) : >. Tak to zawsze będzie wyścig exp'a/h.

#Edit
Nie mogę napisać posta bez żalu do administracji, dlatego przestańcie k*** mieszać statystki setów i niech ktoś zrobi to raz, a porządnie bo to śmiech na sali update'ować je co łatkę.

Slythia
17-07-13, 20:33
Kael podał Ci kolejny pomysł na rozjaśnienie ekranu bez ingerencji w grę (aka bot). Tu bym chciał odpowiedź administracji czy będą rozdawali darmowe urlopy za coś teoretycznie legalnego.
Nie będziemy za to banować.

Nie mogę napisać posta bez żalu do administracji, dlatego przestańcie k*** mieszać statystki setów i niech ktoś zrobi to raz, a porządnie bo to śmiech na sali update'ować je co łatkę.
Właśnie teraz zrobiłam to raz, a porządnie. Gwarantuję, że jeśli nie dostaniemy możliwości ustawiania nowych bonusów, to więcej bonusy nie będą tak zmieniane.

Tron
17-07-13, 20:34
Kael podał Ci kolejny pomysł na rozjaśnienie ekranu bez ingerencji w grę (aka bot). Tu bym chciał odpowiedź administracji czy będą rozdawali darmowe urlopy za coś teoretycznie legalnego.


Botem to nie jest, za takie coś nikt nie będzie karał, bo niby skąd mamy wiedzieć jaką obecnie masz jasność ekranu ustawioną na monitorze? Jakbyśmy za to karali, to równie dobrze można by karać tych co grają w ciemnym pokoju - teoretycznie widzą lepiej w ciemnościach, niż ci co grają w oświetlonym pomieszczeniu i tak dalej.

Wicked
18-07-13, 11:44
Ostatnia moja odpowiedź w temacie, bo co się nie powie, to i tak zostanie zaraz wypaczone przez GTW.

Otóż, Greju.

Masz na myśli ten swój projekt wedle którego ja i Ty mieliśmy dostać unikalny dla siebie strój za zasługi? Naprawdę nie potrafisz wyczuć że proponowanie takich rzeczy jest co najmniej niestosowne i skrajnie niesprawiedliwe wobec innych graczy?

Widzę, że szybko nauczyłeś się siać propagandę i przeinaczać fakty. Czy przypadkiem nie przedstawiłem Ci gotowego projektu, gdzie głównym założeniem było nagradzanie AKTYWNYCH i WSPIERAJĄCYCH grę graczy? Czy aby nie napisałem, że wyróżenieni dla mnie wisi mi totalnie, ale chciałbym, aby w końcu jakoś zachęcano do wspierania gry?
Czy aby też nie wyróżniłem Ciebie ponad siebie, zaznaczając, że (natenczas) byłeś jedynie graczem, który zdecydowanie zasługuje na coś więcej, niż parę dni SS, które dostaje byle wybraniec w ilościach hurtowych? Oh, well. Może nie doczytałeś, może czytanie ze zrozumieniem to nie jest zdolność, którą SG muszą opanować. Nie wiem, acz smutno się robiło, że takie przekłamania padają z ust kogoś, kogo miałem za porządnego człowieka. Następnym razem napisz, że zjadam dzieci i czczę diabła, jak to było z Husytami chociażby. :)

Myślałem, że naprawdę sam dojdziesz do wniosku, że to jednak nie jest dobry pomysł, a raczej wygłup, a ja już tego komentować nie będę musiał, ale cóż, skoro to wyciągasz to muszę ci napisać publicznie, nie popieram żadnego unikalnego outfitu dla kogokolwiek.

Dziwne. Zanim zostałeś SG, to nawet pochlebnie się wyrażałeś o pomyśle i stwierdziłeś, że lepiej już zrobić gotowy projekt, niż męczyć po trosze. A potem zapadła cisza, gdzie nawet nie raczyłeś nic powiedzieć, bo przecież to oczywiste całkiem, iż Twoje zdanie odmieniło się o 180 stopni. My bad. :)

Fakt, bo wrzucenie pochodni w slot od ringa jest bardzo niewygodne... Czy nawet rzucenie czaru raz na jakiś czas. Altaron nie jest jedyną grą, gdzie trzeba posiłkować się sztucznym światłem, nie rozumiem więc sensu tego hejtu. Chyba kłócicie się po to, by się kłócić, jak Kav, któremu 0,2 uncji zajmuje pół udźwigu.

Wiem, że dla Ciebie każda krytyka to kretyński hejt (jak sama napisałaś jakiś czas temu), ale jednak niektórzy chociaż się starają to uargumentować. Acz rozumiem, łatwiej wyśmiać, niż wdawać się w dyskusję na argumenty.

ZAWSZE narzekasz, że są ważniejsze sprawy do zrobienia. Poza tym, orientujesz się w ogóle w zmianach, jakie up wprowadził? Przecież to nie tylko światło. Odnośnie jaj - to, że w sklepie x cena wynosi y wcale nie oznacza, że w sklepie z jest tak samo. Czasem warto ruszyć zadek z miasta i popatrzeć, gdzie można taniej coś*kupić.

Czy przy poprzednim patchu narzekałem? Nie. Wspierałem was na testach i pomagałem ile się dało, ba! Nawet parę czarów za moją namową zostało poprawionych/zmienionych. Nie zliczę też ile spędziłem czasu na wrzucaniu hitów, aby tylko udowodnić, że się (kolejny raz) mylisz.
I owszem, narzekam, że są ważniejsze rzeczy do robienia, gdy wymyślisz sobie jakieś głupotki, zamiast się zająć poważnymi sprawami, które leżą i czekają już tyle czasu...
A skoro nie wrzucacie patch notes, to przepraszam, ale sama sobie jesteś winna, że komentuje tylko to, co wyłapię. Było mówione, było proszone, acz to za dużo pracy najwidoczniej, napisać te pare zdań. Nie dziwi mnie to jakoś.

Nie zauważyłeś, że nie tylko cena potków wzrosła? W tej aktualizacji wprowadziliśmy szereg zmian, przez które powinieneś przestać zarabiać wszędzie miliardy. Czyli - zrobiliśmy to, co chciałeś. Znów źle?

Jak wyżej. Nie jestem w stanie wyłapać wszystkich zmian samemu. Patch notes od tego są, aby móc oceniać zmiany na sucho, bez zakłamań i "wydaje mi się". Ale jak długo waszym argumentem jest "ale tego nie ruszaliśmy przecież", tak długo patch notes się nie pojawią, bo wtedy przecież już by nie można tak powiedzieć. :)

No tak, przecież*nie wprowadzamy wcale twoich propozycji. Obudź się proszę. Quest czeka na swoją kolej, tak jak inne (mój także), alchemia jest rozpatrywana. Inna propozycja właśnie wgrywana jest na testa. Lecz rozumiem, że to także jest złe?

Alchemia wisi od poprzedniego upa, a wiedziałaś nawet o niej jeszcze wcześniej. I co? Wrzucasz ją dopiero teraz, kiedy 4092349034x pisałem Ci o tym.
Quest... hehs. HEHESKSZYS. Plażo, proszę. Już prędzej uwierzę, że w Altaronie pojawią się dźwięki, niż moje zadanie. Półtora roku czeka na swoją kolej? :)
Inne propozycje są wgrywane na testa... well... inne rzeczy robię z Drakonno, który jako jedyny nie patrzy na mnie jako zło wcielone, ucieleśnienie szatana, zjadacza dzieci i inne takie. Tak długo, jak można wziąć moje po cichu, tak długo jest dobrze, ale jak już coś omawiać, dyskutować, to chętnych niet?
Nie. Wszystko jest w porządku Slythio. Gra się rozwija, graczy przybywa, profity sięgają sufitu, Altaron jest w najlepszej formie od lat. Tylko w takim razie czemu pytałaś mnie ostatnio o to, o co pytałaś? (nie będę aż takim chujem :) )

Z wyrasami szadzónkó,
Me

Wsiąść kostur światła do ręki, zapalić i cieszyć się światłem na 50 minut?

Wziąć, Tronie, wziąć*
Chyba, że teraz można na kosturze jeździć.

Slythia
18-07-13, 12:32
Przepraszam, od kiedy mam cię za zło wcielone? Już*nie przeinaczaj faktów. Nie dowodziłeś mi nigdy, że się*mylę, testy obrażeń w większości (jak nie w 100%) powstawały z mojej inicjatywy. Nawet obecna zmiana obrażeń 2h w przypadku czarów.

W patch notes, które pojawiły się przy tej aktualizacji, masz przecież*napisane, że zmienieniu uległ w znacznym stopniu drop czyli główna przyczyna miliardów talarów. Szkoda, że ten zapis ominąłeś. Tak samo z jedzeniem - napisaliśmy, że zmieniliśmy ceny, nie zaś, jak zrozumiałeś, że podnieśliśmy koszt zakupu jaj.

Poza tym, czy patch notes się pojawiły, czy w końcu nie? Na początku swojego posta piszesz, że są, później zaś, że 'tak długo patch notes się nie pojawią'. Skończ hejtować, bo coraz gorzej Ci to wychodzi.

Odnośnie alchemii - nie zapomniałam o niej jak uważasz. Po prostu nie mogłam się wcześniej nią zająć z powodów, które powinieneś znać. Jednak grzecznie czekała w moich skrzynkach odbiorczych oznaczając, że powinnam się tym zająć.

To jakie są te ważniejsze kwestie? Czekam na @ czy pw, mam obecnie chwilę, to mogę wreszcie wprowadzić stare pomysły. Tylko proszę bez takich nierealnych tworów jak 'nowy silnik'.

CySiO
18-07-13, 17:09
...testy obrażeń w większości (jak nie w 100%) powstawały z mojej inicjatywy. Nawet obecna zmiana obrażeń 2h w przypadku czarów.

Od razu zaznaczam, że możliwe, że w większości chociaż nie wiem. Sam jak głupi się mordowałem i testowałem hity na TEST serwerze rycerza 1h i 2h, ponieważ zauważyłem, że jest coś nie tak (z własnej inicjatywy). Pisałem SG'kom, MG'kom, że coś jest nie tak, nikt nie ruszył dupy, żeby to sprawdzić. Pewien SG powiedział mi, żebym uderzył po 100 razy 1h i 2h i podliczył średnią obrażeń. Zrobiłem to, dalej Administracja za przeproszeniem miała to w dupie. Informowałem was od 2 dnia testów serwera, więc dlaczego dopiero teraz zostało to wprowadzone??? Zauważ, że minęło już prawie 3 miesiące.

Slythia
18-07-13, 17:24
Od razu zaznaczam, że możliwe, że w większości chociaż nie wiem. Sam jak głupi się mordowałem i testowałem hity na TEST serwerze rycerza 1h i 2h, ponieważ zauważyłem, że jest coś nie tak (z własnej inicjatywy). Pisałem SG'kom, MG'kom, że coś jest nie tak, nikt nie ruszył dupy, żeby to sprawdzić. Pewien SG powiedział mi, żebym uderzył po 100 razy 1h i 2h i podliczył średnią obrażeń. Zrobiłem to, dalej Administracja za przeproszeniem miała to w dupie. Informowałem was od 2 dnia testów serwera, więc dlaczego dopiero teraz zostało to wprowadzone??? Zauważ, że minęło już prawie 3 miesiące.

Zapewne nie miał kto tego wówczas pociągnać. Nie wiem, czy pamiętasz, lecz krótko przed poprzednią aktualizacją mnie nie było, także dopiero, jak wróciłam ten problem zauważyłam ten problem, oraz w efekcie go rozwiązałam. Następnym razem kieruj się z tego typu sprawami bezpośrednio do mnie (@), nawet, jeśli mnie znów nie będzie, to zrzucę pracę na kogoś i przypilnuję, by się z niej wywiązał.

Catthon
18-07-13, 18:05
CySio, od czasu twoich testów takie testy zrobiło wielu innych graczy pod każdym kątem, a moc uderzenia zmieniła się wielokrotnie.

Slythia, nie wytrzymam więcej. Dlaczego w zdania losowo wplatasz*gwiazdki?

Slythia
18-07-13, 18:43
Slythia, nie wytrzymam więcej. Dlaczego w zdania losowo wplatasz*gwiazdki?
Same się*wstawiają w miejscu spacji po polskim znaczku. Coś system się*kłóci z vbulletin, a moje lenistwo nie pozwala mi tego naprawić.

Smile1
12-08-13, 11:41
Ile ja się*czasu meczylem nad rozwiązaniem

Zenon von Wons
12-08-13, 11:52
Tajemnica mojego życia została rozwiązana, nie mam już sensu istnieć gdy wszystkie zagadki rozwiązane!