PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań


PiekaR880
21-12-11, 14:57
Witam

Grałem tutaj trochę jak powstawał oraz kreował swoją drogę rozwoju Altaron. Niestety musiałem opuścić grę z faktu, iż kierunek ten zmierzał w całkiem odmienną ku mym oczekiwaniom stronę. Co jakiś czas w pracy spoglądam i czytam artykuły z Altarońskiego forum. Teraz gdy widzę, że troszeczkę się uspokoiło chciałbym uzyskać odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy opłaca się wrócić do gry? Tam chyba lvl mojej postaci wynosił

2. Czy jak już wrócę do gry będzie gdzie grać oraz z kim grać?

3. Jak będzie z kim grać to czy można liczyć na pomoc graczy? Pamiętam, że jedyną osobą, która mi pomogła na początkach maina był Nill i bardzo mu za to dziękuje.
Nill twoje włócznie do treningu zapewne bardzo się zakurzyły w moim depo.

4. Jeżeli można już na kogoś liczyć to czy takowych osób szukać na podobnym lvlu do swojego? Czy też jest szansa, że po uprzedniej rozmowie z wyższym lvlem jest On w stanie wziąć początkujące pod skrzydła. Nie mówię tu o pomocy finansowej lecz wsparciu duchownym aby grało się przyjemniej czyt. Rozmowy TS3, rozmowy w grze, pokaz, że lvl nie ma znaczenia w tworzeniu relacji międzyludzkich.

5. O administracje i jej postępki nie wypytuję bo widzę, że utrzymali w dalszym ciągu grę na chodzie co mi wystarczy do ogólnej opinii.

6. Czy jest szansa dostać się do Gildii na niskim lvlu? Wiadomo po uprzedniej rozmowie z Liderem Gildii czy to tutaj (preferuję bo większa część dnia w pracy) czy też w grze.

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

Dinoo20
21-12-11, 15:08
1. Oczywiście, że opłaca się wrócić do gry. Jak zapewne wiesz, szykuje się update, będą nowości, także jest po co grać i na co czekać :)

2. "Gdzie grać" chodzi Ci o miejsce do expienia? Jeśli tak to z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;)

3. Zawsze ktoś chętny do pomocy się znajdzie, możesz napisać do mnie w grze jeśli będę a na pewno pomogę w jakiś sposób; możesz pytać doradców, oni także odpowiedzą Ci na trapujące Cię pytania.

4. To co wyżej :) udowodnij że nie jesteś kolejnym dzieckiem bez poprawnej pisowni które prosi tylko o itemki, a służę pomocą.

6. Pogadaj z ludźmi i zorientuj się która gildia rekrutuje.

Moja rada: graj uczciwie, nie oszukuj a ludzie dla Ciebie będą życzliwi i pomoc sama się znajdzie :)

negrula
22-12-11, 11:03
1. Pewnie, że tak. Zapewne jest tutaj dużo zadań, których jeszcze nie zrobiłeś czy expowisk na których nie byłeś. Dodatkowo zbliża się update więc... :)

2. To kim chciałbyś zostać zależy tylko od Ciebie i z kim to też. Co do expowisk - tak, jest gdzie grać. Niektóre expowiska jak Raindar są duże i na pewno jest tam miejsce do więcej niż 1 osoby.

3. Jest tutaj wiele graczy, którzy sobie wzajemnie pomagają. Istnieją też klany, które dbają o swoich członków.

4. Oj no oczywiście że tak! To, że ktoś ma wysoki lvl nie oznacza, że jest bogiem siedzącym na Olimpie. Ja swojego czasu pamiętam, że mając ledwo 20 lvl zaopiekował się mną 60+. A jeśli chodzi o osoby z równym lvl to też jest dobrze, bo możecie pomagać sobie np w zadaniach przy których w pojedynkę nie dalibyście rady.

5. :)

6. Nie wiem czy istnieje taki klan, ale warto popytać w dp :) Jeśli nie można to zawsze można założyć swoją.