Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-12-11, 15:57   #1
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie Kilka pytań

Witam

Grałem tutaj trochę jak powstawał oraz kreował swoją drogę rozwoju Altaron. Niestety musiałem opuścić grę z faktu, iż kierunek ten zmierzał w całkiem odmienną ku mym oczekiwaniom stronę. Co jakiś czas w pracy spoglądam i czytam artykuły z Altarońskiego forum. Teraz gdy widzę, że troszeczkę się uspokoiło chciałbym uzyskać odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy opłaca się wrócić do gry? Tam chyba lvl mojej postaci wynosił

2. Czy jak już wrócę do gry będzie gdzie grać oraz z kim grać?

3. Jak będzie z kim grać to czy można liczyć na pomoc graczy? Pamiętam, że jedyną osobą, która mi pomogła na początkach maina był Nill i bardzo mu za to dziękuje.
Nill twoje włócznie do treningu zapewne bardzo się zakurzyły w moim depo.

4. Jeżeli można już na kogoś liczyć to czy takowych osób szukać na podobnym lvlu do swojego? Czy też jest szansa, że po uprzedniej rozmowie z wyższym lvlem jest On w stanie wziąć początkujące pod skrzydła. Nie mówię tu o pomocy finansowej lecz wsparciu duchownym aby grało się przyjemniej czyt. Rozmowy TS3, rozmowy w grze, pokaz, że lvl nie ma znaczenia w tworzeniu relacji międzyludzkich.

5. O administracje i jej postępki nie wypytuję bo widzę, że utrzymali w dalszym ciągu grę na chodzie co mi wystarczy do ogólnej opinii.

6. Czy jest szansa dostać się do Gildii na niskim lvlu? Wiadomo po uprzedniej rozmowie z Liderem Gildii czy to tutaj (preferuję bo większa część dnia w pracy) czy też w grze.

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.
PiekaR880 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-12-11, 16:08   #2
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

1. Oczywiście, że opłaca się wrócić do gry. Jak zapewne wiesz, szykuje się update, będą nowości, także jest po co grać i na co czekać :)

2. "Gdzie grać" chodzi Ci o miejsce do expienia? Jeśli tak to z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;)

3. Zawsze ktoś chętny do pomocy się znajdzie, możesz napisać do mnie w grze jeśli będę a na pewno pomogę w jakiś sposób; możesz pytać doradców, oni także odpowiedzą Ci na trapujące Cię pytania.

4. To co wyżej :) udowodnij że nie jesteś kolejnym dzieckiem bez poprawnej pisowni które prosi tylko o itemki, a służę pomocą.

6. Pogadaj z ludźmi i zorientuj się która gildia rekrutuje.

Moja rada: graj uczciwie, nie oszukuj a ludzie dla Ciebie będą życzliwi i pomoc sama się znajdzie :)
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-11, 12:03   #3
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

1. Pewnie, że tak. Zapewne jest tutaj dużo zadań, których jeszcze nie zrobiłeś czy expowisk na których nie byłeś. Dodatkowo zbliża się update więc... :)

2. To kim chciałbyś zostać zależy tylko od Ciebie i z kim to też. Co do expowisk - tak, jest gdzie grać. Niektóre expowiska jak Raindar są duże i na pewno jest tam miejsce do więcej niż 1 osoby.

3. Jest tutaj wiele graczy, którzy sobie wzajemnie pomagają. Istnieją też klany, które dbają o swoich członków.

4. Oj no oczywiście że tak! To, że ktoś ma wysoki lvl nie oznacza, że jest bogiem siedzącym na Olimpie. Ja swojego czasu pamiętam, że mając ledwo 20 lvl zaopiekował się mną 60+. A jeśli chodzi o osoby z równym lvl to też jest dobrze, bo możecie pomagać sobie np w zadaniach przy których w pojedynkę nie dalibyście rady.

5. :)

6. Nie wiem czy istnieje taki klan, ale warto popytać w dp :) Jeśli nie można to zawsze można założyć swoją.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin