Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-06-11, 19:31   #11
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał BeastieLaknock Zobacz post
Jeśli sprawa nie umilknie to własnoręcznie wbiję 150lvl i będę ich huncił (z czystej przyjemności zemsty za wszystkich dobrych, i oczywiście ave :)
Z takim podejściem to na pewno ich pozabijasz.

Zawsze tak jest, trzeba obalić klan rządzący żeby samemu móc rządzić. I tak w kółko. Wojny były już na początku serwera, kiedy to klan Securum nim rządził, a pałeczkę przejęły odłamy starych klanów Fallen Angles, Spectrum i Collegium tworząc Plan B. Chociaż wątpię żeby ktoś obalił obecny skład Planu B. Składa się on z najsilniejszych graczy serwera, którzy potrafią grać, bo sam z nimi chwilkę spędziłem na początkach serwera, ale kto wie. Sam nigdy nie doświadczyłem nieprzyjemności z ich strony, a grałem nowym kontem. Trzeba po prostu umieć z ludzi gadać, nie robić z siebie tłuka, być uprzejmym i mieć jakikolwiek szacunek do innych, a na pewno oni to odwzajemnią. Jeśli tego brakuje to nie ma się czemu dziwić, że zabijają takich delikwentów, są rządzącym klanem więc mogą robić co im się podoba. A jeśli komuś się nie podoba ich sposób grania, droga wolna - stwórzcie klan, zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych żądnych krwi i zacznijcie wojnę. Tak było z Securum i podziałało. To normalne że każde zabójstwo z ich strony ląduje na forum, sianie propagandy zawsze było i będzie.

PS. Wygrzebałem z zakątków komputera parę moich zdjęć z początków serwera. Takie rzeczy się działy. Wojny na 20 poziomach - http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/

PS2. A oto pakt o nieagresji, który próbowałem nawiązać z Securum: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=576 Wszystko było pięknie, pełny profesjonalizm ze strony Paco, ale członkowie jego klanu stwierdzili że: "my się chcemy tutaj ponarpie**alać, paktu nie będzie!1" Kliknijcie w historię edycji posta to zobaczycie jak to wyglądało pomiędzy mną a Paco.

@siwyus: Prawda, poprawiłem.
@choix: Biję się w pierś :)

Pozdrawiam ;)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 27-06-11 o 19:52
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 19:32   #12
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

płaczecie na forum o to że padliście lvle 15+? żadna strata moim zdaniem.
A przecież dobrze wiedzieilście są to uroki pvp , niektórzy wbijają na serwa żeby tylko pozabijać graczy i baj baj . Co do listu to większość trzyma się tych zasad są pojedyńcze osobniki które tego nie szanują jednakże nie za wesoło się dla nich to kończy.
Podsumowując: grając na pvp musicie się liczyć z dedami za free bo nie wszyscy gracze sobie spokojnie expią.
Ghall2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 19:39   #13
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post

Wojny były już na początku serwera, kiedy to klan Securum nim rządził, a pałeczkę przejęły odłamy starych klanów Fallen Angles i Spectrum tworząc Plan B.
Pominąłeś Collegium ;]

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post

PS. Wygrzebałem z zakątków komputera parę moich zdjęć z początków serwera. Takie rzeczy się działy. Wojny na 20 poziomach - http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/

Pozdrawiam ;)
Ahh.. Stare dobre czasy. ;]
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 19:49   #14
choix
 
Avatar choix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
rządnych krwi
żądnych ;)
choix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 21:03   #15
Niewidomy
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
@up
No wiesz mógł pomylić hoty czy cos bo naprawdę nie chce mi się wierzyć że specjalnie wbił tego fraga...

Plan B to nie jest gildia z jakiś tam OTS-ów, którzy przyszli tu pkować. Taką gildią było Securum. Plan B to ludzie, którzy się zjednoczyli(fuzje, nowe gildie i takie tam) aby się dłużej nie panoszyli. Postawili się... Taka historia serva w "3 zdaniach".

Wszyscy płaczą na Plan B a większość to czyste bzdury wyssane z palca. Nikt z nich nie zabija bez powodu... Ale oczywiście jest "Plan B zły, Plan B - PA". Nie wiem czym to jest wywołane, może czysta zazdrość...


btw. Ja też należę do Planu B ;]
Tak dla sprostowania : expilem sobie na 28 poziomie przybiegl do mnie typ z Planu B 71 lvl Rycerz i zaczol mnie bic. Wkoncu gdy mnie zabil napisal ze mu sie nudzilo i chce bana ^^
Niewidomy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 21:41   #16
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Do autora tematu:
HAHAHAHAHAH, dobre dobre ;DD. Masz chłopie humor ;))
Vetius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 21:45   #17
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Niewidomy Zobacz post
Tak dla sprostowania : expilem sobie na 28 poziomie przybiegl do mnie typ z Planu B 71 lvl Rycerz i zaczol mnie bic. Wkoncu gdy mnie zabil napisal ze mu sie nudzilo i chce bana ^^

Nick? Takie sprawy zgłaszajcie... Ale nie na forum robiąc kolejne tematy tylko do Lidera gildii.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-11, 00:07   #18
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
Nick? Takie sprawy zgłaszajcie... Ale nie na forum robiąc kolejne tematy tylko do Lidera gildii.
Pewnie chodzi mu o tą śmierć:
2011-06-22 23:50:26 Gracz zginął na poziomie 28 , zabity przez Johnny Walker
Ale to nie jest już członek planu B ;)
Krzychu2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-11, 08:09   #19
k @ c p e r
 
Avatar k @ c p e r
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

moge z koleagmi go zabici i porozmawjaci o tym ;) i zobaczymy co powie on
pozdrawiam
k @ c p e r jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-11, 09:13   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

^up

Ty to się naucz pisać.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin